Rekreačný pozemok Dolná Súča 1482 m2

Reality Dolná Súča

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,482 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v obci Dolná Súča v blízkosti chaty Matador. Rozloha po

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Pozemky na predaj Dolná Súča

24 €/m2 24 €/m2

Krásny 3 izbový byt Trenčianske Teplice, 99 m2, kompletná rekošntrukcia

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Partizánska | 99 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný 3 izbový byt s dvomi kúpeľňami v Trenčianskych Teplic

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

150,000 € 1515 €/m²

Rodinný dom Veľké Bierovce, pozemok 4172 m2

Reality Veľké Bierovce

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj starší rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Veľké Bierovce. Poze

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Veľké Bierovce

300,000 € 1500 €/m²

TOP 3 izbový byt v TN - Saratovská, novostavba

Reality Trenčín

3 izbový byt | Saratovská | 71 m²

Ponúkame na predaj parádny 3 izbový byt s terasou v novostavbe v Trenčíne na Juhu - Saratovská

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA Záhradka s chatkou Trenč. Teplice, 305 m2

Reality Trenčianske Teplice

Záhradná chatka | Sady Pod Dedovcom | 22 m²

Ponúkame na predaj záhradku s chatkou v Trenčianskych Tepliciach v záhradkárskej osade Žliabok

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Hľadáme 3 izbový byt v Trenčíne - Soblahovská

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 72 m²

Hľadáme 3 izbový byt v Trenčíne - Soblahovská . Podmienka: balkón, výťah, slnečná strana, prí

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na kúpa Trenčín

Info v RK

NOVÁ CENA Polyfunkčný objekt Trenčín 934 m2

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Nám. sv. Anny | 786 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny polyfunkčný objekt v Trenčíne - Námestie sv. Anny. Bližšie

Publikované: 17.06.2016 Aktualizované: 28.09.2025
Objekty na predaj Trenčín

1,100,000 € 1399 €/m²

Rekreačný pozemok Trenč. Teplá - Dobrá 1683 m2

Reality Trenčianska Teplá

Rekreačný pozemok | 1,683 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok v obci Trenčianska Teplá časť Dobrá v blízkosti Leo

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 19.12.2024
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

63,000 € 37 €/m²

Stavebný pozemok Trenčianske Teplice 1861 m2

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 1,861 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v blízkosti centra mesta Trenčianske Teplice na Partizánske

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 30.08.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

135 €/m2 135 €/m2

Predaj, chatka s ovocným sadom Kykula, Trenčín - Chocholná

Reality Chocholná-Velčice

Chalupa, rekreačný domček | 35 m²

Romdom reality ponúka exkluzívne na predaj chatu v krásnom prostredí lesov Bielych Karpát v čas

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chocholná-Velčice

47,500 € 1357 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BYTY TRENČIANSKA TURNÁ - BYT 3.3

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 48.94 m²

Po dlhých rokoch sa do Trenčianskej Turnej vracia výstavba bytového domu – a nie hocijakého. Te

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Trenčín

138,722 € 2835 €/m²

člen NARKS

BYT 3.3 - BYTY TRENČIANSKA TURNÁ

Reality Trenčianska Turná

2 izbový byt | Nezadaná | 48.94 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Trenčianska Turná

138,722 € 2835 €/m²

člen NARKS

BYTY TRENČIANSKA TURNÁ - BYT 3.2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 49.78 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčín

138,722 € 2787 €/m²

člen NARKS

BYT 3.2 - BYTY TRENČIANSKA TURNÁ

Reality Trenčianska Turná

2 izbový byt | Nezadaná | 49.78 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčianska Turná

138,722 € 2787 €/m²

člen NARKS

RD11 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 110.13 m²

Pokračovanie úspešného projektu MERLOT prichádza v II. etape – v jednej z najžiadanejších lokal

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

278,700 € 2531 €/m²

člen NARKS

RD10 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 112.63 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

279,700 € 2483 €/m²

člen NARKS

RD9 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | 110.13 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

280,700 € 2549 €/m²

člen NARKS

RD8 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | 112.63 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

281,700 € 2501 €/m²

člen NARKS

RD7 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | 98.6 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

289,400 € 2935 €/m²

člen NARKS

Veľký rodinný dom 5+1 s veľkým pozemkom 3667 m2, obec Svinná

Reality Svinná

Rodinný dom | Svinná | 286 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj veľký rodinný dom (5+1) s hospodárskou časťou, letn

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svinná

229,000 € 801 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Trenčín – 20 244 m² POZEMKOV na okraji Trenčína

Reality Trenčín

Orná pôda | 25,700 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky v okolí mesta Trenčín, katastrálne územie Zlatovce. Poze

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Trenčín

1 €/m2 1 €/m2

Posledný Pozemok na rodinné domy v Trenčianskom Jastrabí, Trenčín

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | 635 m²

AKTUALIZÁCIA: začína výstavba prístupovej komunikácie a elektrickej prípojky a prvých rodinných

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

58,400 € 92 €/m²

Na predaj garáž v Trenčíne na ulici Halalovka

Reality Trenčín

Garáž | - | 18 m²

Moderný maklér ponúka na predaj garáž v Trenčíne. Nachádza sa na sídlisku Juh na ulici Halalovk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Na predaj pôvodný rodinný dom s potenciálom v Trenčíne

Reality Trenčín

Rodinný dom | - | 125 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pôvodný 3-izbový rodinný dom s potenciálom v Trenčíne – časť Zl

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

214,900 € 1719 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23062)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie