NA PRENÁJOM | 3 - IZBOVÝ BYT V ŠIRŠOM CENTRE TRENČÍNA | PET FRIENDLY

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 68 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dvoma

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM | 2- IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | TRENČÍN - JUH

Reality Trenčín

2 izbový byt | K.Šmidkeho | 46 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na prenájom príjemný a prakticky riešený 2-izbový byt na u

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

570 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ | 2 - IZBOVÝ BYT V TRENČÍNE STROJÁRENSKÁ ULICA

Reality Trenčín

2 izbový byt | strojárenská | 56 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v Trenčíne na ulici Str

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

148,560 € 2653 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | 3-izbový byt s nadštandardnou výmerou v Trenčíne na ul. Liptovská

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská 1A | 95 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s nadštandardnou výmero

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

225,000 € 2368 €/m²

REZERVOVANÉ | Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | Gen. Svobodu | 45 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a vkusne zariadený 2-i

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

143,560 € 3190 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENAJATÉ | MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT V TRENČÍNE

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 65 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s výmerou 65

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj veľkorysý 7-izbový rodinný dom v obci Podlužany

Reality Trenčín

Rodinný dom | - | 243 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom v obci Podlužan

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

342,420 € 1409 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom exluzívne skladovacie priestory v Trenčíne

Reality Trenčín

Skladový objekt | Zlatovská | 750 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom exkluzívne komerčné a prevádzkové priestory v Trenčíne, na ul

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

1,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Na predaj novostavba v obci Horné Motešice

Reality Motešice

Rodinný dom | - | 112.4 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Horné Motešice. Nov

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Motešice

259,999 € 2313 €/m²

Na predaj pozemok s investičným potenciálom v Trenčíne, časť Zlatovce

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | - | 496 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok s investičným potenciálom v Trenčíne – časť Zlatovce. N

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

95,000 € 192 €/m²

Na prenájom novostavba 2izb bytu Rulandská ul. v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 51 m²

Na prenájom moderný, kompletne zariadený 2 izbový byt na ul. Rulandská v Trenčíne. Byt sa nachá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 6-izbový rodinný v Zamarovciach

Reality Zamarovce

Rodinný dom | - | 428 m²

Moderný maklér ponúka na predaj impozantný 6-izbový rodinný dom v Zamarovciach – Trenčín. Výnim

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zamarovce

669,000 € 1563 €/m²

Na prenájom veľkorysý 2izb byt na Zlatovskej ul. v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | Zlatovská | 68 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom 2izbový, veľkometrážny byt s potrebným nábytkom, ktorý zabezp

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj moderný 2-izbový byt v projekte Ružičky-Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Ružičková | 57 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 2izb byt v projekte Ružičky na Ružičkovej ulici v Trenčíne, v š

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

235,000 € 4123 €/m²

Na predaj impozantný rodinný dom v Ivanovciach

Reality Ivanovce

Rodinný dom | - | 200 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom doplnený o atraktívne priľahlé

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ivanovce

497,000 € 2485 €/m²

NA PRENÁJOM | 2 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S PARKOVACÍM MIESTOM - TRENČIANSKE STANKOVCE

Reality Trenčianske Stankovce

2 izbový byt | Sedličná | 49 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt s balkónom a vlastným par

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčianske Stankovce

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom s pozemkom a investičným potenciálom v Trenčíne

Reality Trenčín

Rodinný dom | Jilemnického | 378 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný rodinný dom so slnečným pozemkom o výmere 1127 m2 v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | 2 - IZBOVÝ BYT S PARKOVACÍM MIESTOM V TRENČÍNE

Reality Trenčín

2 izbový byt | Gen. Svobodu | 45 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a vkusne zariadený 2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ | 3 - IZBOVÝ BYT V TRENČÍNE, UL. VÝCHODNÁ

Reality Trenčín

3 izbový byt | Východná | 65 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v Trenčíne na ulici Výc

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

143,560 € 2209 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT + GARSÓNKA + 64 m² TERASA S VÝHĽADOM NA HRAD - SIHOŤ I.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hurbanova | 130 m²

Moderný maklér vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v Trenčíne, nachádzajúcu sa vo vyhľa

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

284,560 € 2189 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ 3-izbový zrekonštruovaný byt 64 m2 Trenč. Teplice

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Štvrť SNP | 64 m²

Ponúkame na predaj iba u nás (Prvá Trenčianska Realitná s.r.o. ) novo zrekonštruovaný 3-izbov

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

144,500 € 2258 €/m²

3-izbový byt 79 m2 s terasou v novostavbe Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj (Prvá Trenčianska Realitná s.r.o.) 3-izbový zariadený byt s terasou v novo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

235,000 € 2938 €/m²

Pozemok na výstavbu RD 5720 m2 Trenčín-Opatovce

Reality Opatovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,720 m²

Ponúkame na predaj rovinatý a slnečný pozemok v obci Opatovce pri Trenčíne o celkovej rozlohe 5

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Opatovce

57 € 0 €/m²

3-izbový veľkometrážny tehlový byt 103 m2 s balkónom Námestie sv. Anny Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 103 m²

Ponúkame na predaj (trencianskarealitna.sk) meštiacky veľkometrážny tehlový 3-izbový byt s dvo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

216,500 € 2102 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (768)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie