RADO | Rodinná vila s pozemkom 2651 m2, Trenčín - Hanzlíková

Reality Trenčín

Rodinný dom | Severná | 400 m²

RADO Reality ponúka na predaj nadštandardnú rodinnú vilu s pozemkom 2651 m² v Trenčíne, časť Ha

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

750,000 € 1875 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | ZNÍŽENÁ CENA! Predaj pozemku 4500 m2 - Priemyselný park Trenčín

Reality Trenčín

Komerčná zóna | Nezadaná | 4,500 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Priemyselnom parku v Trenčíne. Rovinatý pozemo

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

129 €/m2 129 €/m2

RADO | 4i mezonet, 133m2, vlastné kúrenie, Melčice-Lieskové

Reality Trenčín

4 izbový byt | Nezadaná | 133 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový mezonetový byt s vlastným kúrením v ob

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

219,900 € 1653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | PRENAJATÉ! 3-izbová novostavba | rodinný dom | Horné Srnie

Reality Trenčín

Rodinný dom | Horné Srnie | 120 m²

PRENAJATÉ! Hľadáte pokojné a komfortné bývanie mimo ruchu mesta? RADO Reality ponúka na prenájo

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Trenčín

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rodinný dom v TOP lokalite, Partizánska - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Partizánska | 80 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj fajnový rodinný dom v TOP lokalite. Dom je postavený na pozem

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

129,900 € 1624 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.1A, 2i byt 59,9 m2 s predzáhradkou 65,7m

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 59.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.1A, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

286,402 € 4781 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.4D, 4i byt 105,6 m2 s terasou 78,1 m2

Reality Trenčín

4 izbový byt | Karpatská | 105.6 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt s označením A.4D, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

569,028 € 5389 €/m²

RADO | Sklad na prenájom 36m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 36 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných skladových priestorov rôznych

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

105.12 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Sklad na prenájom 179m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 179 m²

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

522.68 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Sklad na prenájom 201m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 201 m²

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

586.92 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Prenájom 32 m² kancelárie | Zlatovce

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 32 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove nachádzajúcej s

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5.26 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | Prenájom 11,4 m² kancelárie | Zlatovce

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 11.4 m²

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5.26 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | Slnečný stavebný pozemok v Trenčianskych Tepliciach - 99 Eur/m

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Ľ.Podjavorinskej | 697 m²

RADO Reality Vám ponúka slnečný stavebný pozemok s nádhernými výhľadmi v Trenčianskych Teplicia

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

69,003 € 99 €/m²

RADO | Pozemok blízko kúpeľného parku Trenčianske Teplice!

Reality Trenčianske Teplice

Rekreačný pozemok | 17. novembra | 4,229 m²

RADO Reality Vám ponúka zaujímavý pozemok v blízkosti kúpeľného parku a jazera v Trenčianskych

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

55 €/m2 55 €/m2

RADO | Rezidencia Karpatská A.1E, 3i byt 75,5m2 s predzáhradkou 177m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 75.5 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.1E, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

381,789 € 5057 €/m²

RADO | Administratívna budova "Konštrukta", Trenčín

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | K výstavisku | 7,716 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj výnimočnú administratívnu budovu "Konštrukta - Tire Te

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RADO | Predaj 5-izb. rodinného domu - Trenčín, Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nezadaná | 150.69 m²

RADO Reality ponúka na predaj novostavbu 5-izb. rodinného domu v lokalite Trenčín – Vinohrady.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

349,000 € 2316 €/m²

RADO | Prenájom obchod. priestorov, novostavba 57m2, Trenčín-Zlatovce

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Odevná | 57 m²

RADO Reality ponúka na prenájom obchodné priestory s rozlohou 57 m² v novostavbe bytového domu

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

RADO | Predaj polyfunkčnej budovy, Bratislavská ul. - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 430 m²

RADO Reality ponúka na predaj polyfunkčný objekt na Bratislavskej ul. v Trenčíne. 3-podlažná bu

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rodinný dom vo vysokom štandarde, Legionárska - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Legionárska | 161 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom vo vysokom štandarde prevedenia. Dom nac

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

379,900 € 2360 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3i byt 54m2 + 20m2 pivnica + pozemok, Hrabovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hrabovská | 74 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s podlahovou plochou 54m2 na ulici Hrabovská v T

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

104,900 € 1418 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Slnečný stavebný 1483m2 pozemok Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,483 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1483m2 na konci dediny Trenčianska Tepl

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

125 €/m2 125 €/m2

RADO | Rezidencia Karpatská A.2E, 2i byt 56,9m2 s terasou 5,6m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.2E, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

230,871 € 4057 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.3C, 1i byt 40,6 m2 s terasou 8,9 m2

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 40.6 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 1-izbový byt s označením A.3C, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

166,057 € 4090 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23048)
Upresniť hľadanie