RADO | 5i RD s pozemkom 860m2 | Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 272 m²

IBA U NÁS! RADO Reality vám ponúka 5-izbový rodinný dom s krbom a záhradou v Trenčíne. Ponúkam

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

499,000 € 1835 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom od 11 m² do 56 m² kancelárie | Zlatovce

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 56 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove nachádzajúcej s

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5.26 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | 3i byt 54m2 + 20m2 pivnica + pozemok, Hrabovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hrabovská | 74 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s podlahovou plochou 54m2 na ulici Hrabovská v T

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

104,900 € 1418 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská A.1C,3i byt 88,8m2 s predzáhradkou 80,3m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 88.8 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.1C, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

389,371 € 4385 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.1D, 2i byt 56,9m2 s predzáhradkou 40,5m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.1D, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

250,850 € 4409 €/m²

RADO | Vidiecky rodinný dom s pozemkom 1311m2, Adamovské Kochanovce

Reality Adamovské Kochanovce

Rodinný dom | Adamovské Kochanovce | 150 m²

RADO Reality ponúka na predaj starší vidiecky dom z r. 1919 s pozemkom o rozlohe 1421m2 v čarov

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Adamovské Kochanovce

69,900 € 85000 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1A), 3i byt 84 m2, predzáhradka 111 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 84.14 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením C.1A, ktorý spája š

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

398,830 € 4740 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2B), 2i byt 57 m2, loggia 5,3 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 57.3 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.2B v bytovom dome C, s inte

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

244,303 € 4264 €/m²

RADO | Predaj firma s pozemkom 1942m2 | ul. Bratislavská | Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská cesta | 330 m²

RADO Reality ponúka na predaj administratívnu budovu na ulici Bratislavská v Trenčíne s pozemko

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

875,000 € 2652 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO I 2-izbový byt 49m² s terasou 71m² I Soblahov

Reality Soblahov

2 izbový byt | Soblahov | 48.81 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v obci Soblahov. Ponúkame na predaj mod

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Soblahov

179,000 € 3667 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom ambulancie 31,55 m2 | Medicentrum Vinohrady

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Vladimíra Predmerského | 31.55 m²

RADO Reality ponúka na prenájom moderné ambulancie v Medicentre Vinohrady – Trenčín Ponúkame n

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RADO | CAPITIS 2-izbový byt 49,82m2 + park. státie | Sihoť - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Žilinská | 49.82 m²

RADOReality Vám ponúka na prenájom tento úžasný 2-izbový byt s rozlohou 49,82m2 v novostavbe CA

Publikované: 28.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rodinný dom vo vysokom štandarde, Legionárska - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Legionárska | 161 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom vo vysokom štandarde prevedenia. Dom nac

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

379,900 € 2360 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3i byt 80m2 + terasa, GEMINIM, Saratovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Saratovská | 80 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj štýlový, moderný 3-izbový byt s rozlohou 80m2 v novostavbe GE

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

275,000 € 3438 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Obchodný priesor - reštaurácia na prenájom, 187m2, Trenčín

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Štúrovo námestie | 187 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom reštauračný / obchodný priestor s rozlohou 187m2 v priamom

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1,800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.2G), 3i byt 87 m2, loggia 13,2 m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 87.19 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením D.2G v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

360,449 € 4134 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.2B), 1i byt 46 m2, loggia 5 m2, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 46.04 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 1-izbový byt s označením D.2B v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

190,414 € 4136 €/m²

RADO | NA PRENÁJOM Skladové priestory + kancelárie – Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,400 m²

Ak hľadáte vhodné miesto na uskladnenie tovaru, materiálu alebo techniky, ideálne pre malé aj s

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Cena dohodou

RADO | Stavebný pozemok - Nemšová – 3.500m2

Reality Nemšová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,500 m²

IBA U NÁS! Rado Reality ponúka na predaj rozľahlý pozemok v Nemšovej, okres Trenčín, ktorý je

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nemšová

60 €/m2 60 €/m2

RADO | Sklad na prenájom 57m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 57 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných skladových priestorov rôznych

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

166.44 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Obchodný priestor, 98m2, Beckovská - Trenčín - širšie centrum

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Beckovská | 98 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor s rozlohou 98m2 n

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

119,900 € 1223 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 4i mezonet, 133m2, vlastné kúrenie, Melčice-Lieskové

Reality Melčice-Lieskové

4 izbový byt | Nezadaná | 133 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový mezonetový byt s vlastným kúrením v ob

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Melčice-Lieskové

219,900 € 1653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Záhrada 318m2 + murovaná pivnica, Chrášť - Trenčín

Reality Trenčín

Rekreačný pozemok | Východná | 318 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti Chrášť v Trenčíne. Pozemok má

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

22,500 € 71 €/m²

RADO | Moderné Kancelárie 79m2 - Mierové námestie | Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 79 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom štýlové kancelárske priestory priamo v centre Trenčína – na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Rodinné domy na predaj (23047)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie