RADO | Stavebný pozemok v širšom centre Trenčianskych Teplíc!

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Šrobárova | 1,000 m²

RADO Reality Vám ponúka slnečný stavebný pozemok neďaleko kúpeľného námestia v Trenčianskych Te

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

199,000 € 199 €/m²

RADO | Investičný pozemok Svinná na IBV 28.084 m2

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 28,084 m²

IBA U NÁS! Rado Reality ponúka na predaj rozľahlý investičný pozemok vo Svinnej, okres Trenčín,

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

4.8 €/m2 5 €/m2

RADO | Prenájom exkluzívnych priestorov na 2. a 3.NP, Nám. sv.Anny

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie sv. Anny | 423.1 m²

IBA U NÁS! RADO Reality prináša na prenájom exkluzívne administratívne priestory na 2. NP (cca

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

13.7 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | 2i byt | ul. Švermova | Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | 51.74 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt na ulici Švermova, Sihoť - Trenčín. Cel

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

157,900 € 3052 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO I 4i byt, 73m2 I ul. Gagarinova I Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Gagarinova | 73 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt s rozlohou 73m2 na ulici Gagarinova v mestskej č

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

220,000 € 3014 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3i RD s pozemkom 262m2 | ul. Hurbanova, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hurbanova | 138 m²

IBA U NÁS! RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj prízemný 3-izbový rodinný dom s pivnico

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

255,000 € 1848 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Slnečný stavebný 1483m2 pozemok Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,483 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1483m2 na konci dediny Trenčianska Tepl

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

125 €/m2 125 €/m2

RADO | Investičný pozemok 490m2 | Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 490 m²

RADO Reality ponúka na predaj investičný pozemok s rozlohou 490 m² na ulici Ku Kyselke v Trenčí

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

RADO | Rezidencia Karpatská A.2F, 3i byt 75,5m2 s terasou 6,7 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 75.5 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.2F, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

299,876 € 3972 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.2E, 2i byt 56,9m2 s terasou 5,6m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.2E, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

230,871 € 4057 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.3C, 1i byt 40,6 m2 s terasou 8,9 m2

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 40.6 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 1-izbový byt s označením A.3C, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

166,057 € 4090 €/m²

RADO | Sklad na prenájom 18m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 18 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných skladových priestorov rôznych

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

52.56 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Na prenájom rodinný dom s pozemkom, Soblahov - Trenčín

Reality Soblahov

Rodinný dom | Kuria | 200 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom rodinný dom v obci Soblahov. Dom má zastavanú plochu 100m2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Soblahov

890 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

RADO | Pozemok na výstavbu rodinného domu 391m2, Trenčianske Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 391 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 391m2 v obci Trenčianske Jastrabie. Poz

Publikované: 01.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

31,900 € 82 €/m²

RADO | VÝROBNÁ HALA 590m2 + pozemok 2202m2, Trenčianska Turná

Reality Trenčianska Turná

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 590 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj výrobnú halu s rozlohou priibližne 590m2, postavenú na pozemk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčianska Turná

899,000 € 1524 €/m²

RADO | 2i byt 54m2 + 20m2 pivnica + pozemok, Hrabovská - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hrabovská | 74 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt (malý 3-izbový) s podlahovou plochou 54m2 na uli

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

104,900 € 1418 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | PRENAJATÉ! garsónka, 34 m2 | kryté parkovanie | Trenčín, Odevná

Reality Trenčín

Garsónka | Odevná | 34 m²

RADO Reality ponúka na prenájom garsónku s krytým parkovacím státím v projekte Nové Zlatovce, n

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

480 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom priestoru 66 m2 - Tr. Turná

Reality Trenčianska Turná

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 66 m²

RADO Reality ponúka na prenájom priestor o výmere 66 m² v bytovom dome v Trenčianskej Turnej.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčianska Turná

350 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

RADO | Predaj 3-izb. bytu 77 m2, Trenčín - Legionárska ul.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Legionárska | 77 m²

RADO Reality ponúka na predaj 3-izb. byt na Legionárskej ul. v Trenčíne. Byt, pri ktorom sa roz

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,000 € 2584 €/m²

RADO | Prenájom kancelárie 33 m2 - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Kubranská | 33 m²

RADO Reality ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 33 m². Priestor je kompletne zrek

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

277 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RADO | PRENAJATÉ! 3i byt | Sihoť I, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Študentská | 60 m²

RADO Reality ponúka na prenájom zrekonštruovaný, čiastočne zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nac

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | PRENAJATÉ! 2i byt s terasami a parkovacím miestom | Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Pred poľom | 47 m²

„Dve terasy, dvojnásobný zážitok z bývania – moderný byt s prepojením interiéru a exteriéru.“ R

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Kancelárske priestory 65m2, Mierové námestie | Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 65 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom štýlové kancelárske priestory priamo v centre Trenčína – na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

710 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2D), 2i byt 88 m2 s loggiou 12 m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 88 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.2D v bytovom dome C, s veľk

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

346,344 € 3936 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Rodinné domy na predaj (23047)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Upresniť hľadanie