RADO | GARÁŽ v radovej zástavbe, ul. Kubranská | Trenčín

Reality Trenčín

Garáž | Kubranská | 19 m²

RADO Reality ponúka na predaj GARÁŽ o výmere 19 m² na ulici Kubranská v Trenčíne, za ubytovňou

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

28,900 € 1521 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | PRIPRAVUJEME 2-izbový byt +parkovanie, ul. Liptovská | Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 62 m²

RADO Reality pripravuje do ponuky 2-izbový byt o rozlohe 62m2 na ul. Liptovská v Trenčíne. Byt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.2A, 3i byt 79,4m2 s balkónom 5,9m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 79.4 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.2A, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

333,304 € 4198 €/m²

RADO | Rodinný dom s komerčným využitím, Chocholná - Velčice

Reality Chocholná-Velčice

Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²

RADO Reality ponúka na predaj rodinný dom v lokalite Chocholná-Velčice. Táto nehnuteľnosť je

Publikované: 08.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chocholná-Velčice

69,900 € 520 €/m²

RADO | Pozemok - trvalý trávny porast | 3262 m2 | Záblatie

Reality Trenčín

Orná pôda | Nezadaná | 3,262 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v Záblatí. Výmera pozemku je 3262m2. Pozemok je vede

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

34,500 € 11 €/m²

RADO | Na predaj 3i byt 75m2 ul. Mateja Bela | Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mateja Bela | 75.28 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v žiadanej lokalite Juh, na u

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

144,900 € 1925 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 5i RD s pozemkom 1977m2 | Bobot

Reality Bobot

Rodinný dom | Bobot | 126 m²

IBA U NÁS! RADO Reality vám ponúka rodinný dom, v ktorom nájde miesto každý člen rodiny. Tento

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bobot

134,900 € 1071 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Predaj 3-izb. bytu 70 m2 + parking, Trenč. Stankovce - Sedličná

Reality Trenčianske Stankovce

3 izbový byt | Sedličná | 70 m²

RADO Reality ponúka na predaj 3.izb. byt v Trenčianskych Stankovciach – časť Sedličná. Byt s úž

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Stankovce

147,000 € 2100 €/m²

RADO | Rodinný dom (bytovka) s pozemkom 554m2, Bobotská Lehota

Reality Bobot

Rodinný dom | Bobot | 530 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj zaujímavú investičnú príležitosť. Budova sa nachádza v obci B

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bobot

189,900 € 358 €/m²

RADO | 4i RD 300m2 s pozemkom 640m2, Javorinská - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Javorinská | 300 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj výnimočný 4-izbový rodinný dom s rozlohou približne 300m2, po

Publikované: 20.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

699,900 € 2633 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rodinný dom vo vysokom štandarde, Legionárska - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Legionárska | 161 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom vo vysokom štandarde prevedenia. Dom nac

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

394,900 € 2453 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 4i byt 137m2 + garážové státie, Jesenského - Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Jesenského | 137 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj štýlový, moderný 4-izbový byt s rozlohou 137m2 na Jesenského

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

399,900 € 2919 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | 2-izbový byt + parking, ul. Východná | Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Východná | 45 m²

Natália z RentHub ponúka na prenájom 2-izbový byt na ul. Východná v Trenčíne - sídlisko JUH. By

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

540 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.1C), 2i byt 59 m2 s predzáhradkou 90 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 59.24 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt D.1C v bytovom dome D, v jedinečnom rezid

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

266,411 € 4497 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.2A), 3i byt 85 m2 s loggiou 6,8 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 85.5 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením D.2A v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

354,083 € 4141 €/m²

RADO | NA PREDAJ 3 izbový byt Trenčín – JUH II - 95 m2 + parkovanie

Reality Trenčín

3 izbový byt | 95 m²

RADO | NA PREDAJ 3 izbový byt v Trenčíne – JUH II - 95 m2 + parkovanie Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

255,000 € 2684 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1F), 3i byt 87 m2, predzáhradka 188,7m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 87 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt C.1F v bytovom dome C, v jedinečnom rezid

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

443,922 € 5103 €/m²

RADO | slnečný stavebný pozemok 2951m2, Chocholná-Velčice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 2,951 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Chocholná-Velčice o výmere 2951 m², ideál

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

120,000 € 41 €/m²

RADO | Na prenájom exkluzívne priestory 2. NP, Nám. sv. Anny, Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie sv. Anny | 100 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na prenájom exkluzívne administratívne priestory s rozlohou 200,

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

13.7 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Nájom 3i bytu v centre mesta Trenčín 100 m2 so zimnou záhradou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 100 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt priamo v centre mesta Tre

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská A.3D, 1i byt 40,9m2 s terasou 8,9 m2

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 40.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 1-izbový byt s označením A.3D, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

168,963 € 4131 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.3F, 3i byt 75,5 m2 s terasou 6,7 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 75.5 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.3F, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

321,693 € 4261 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.4B, 2i byt 54,9m2 s terasou 63,3 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 54.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.4B, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

329,059 € 5994 €/m²

RADO | Luxusný nedostavaný RD 425m2 | Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | 425 m²

RADO | Rozostavaný luxusný rodinný dom s veľkým pozemkom a druhým domom - Trenčianska Teplá, Pr

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Teplá

569,000 € 1456 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23048)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Upresniť hľadanie