Na predaj príjemný 3 izbový byt s balkónom na Sihoti I v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nábrežná | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sihoť I v Trenčín. Byt sa

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,900 € 2236 €/m²

Na predaj 3. Izbovy byt - Trenčín Juh

Reality Trenčín

3 izbový byt | 71 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt po rozsiahlej rekonštrukcii, situovaný vo v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

157,000 € 2211 €/m²

Na predaj 4. Izbovy rodinný dom - Červeny Kameň

Reality Trenčín

Rodinný dom | 693 m²

TUreality pripravuje na predaj útulný rodinný dom s jedinečnou atmosférou v malebnej obci Červe

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčín

49,999 € 72 €/m²

PREDAJ Pozemok s pôvodným domom a obrovským potenciálom v Melčiciach

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nezadaná | 3,977 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok v malebnom a pokojnom prostredí, ideálny pre tých, ktorí

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

259,000 € 65 €/m²

DIRECTREAL|Veľkometrážny 3izbový byt na prenájom

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 109 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na prenájom veľkometrážny 3i byt na Halalovke v Trenčín

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

880 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ 4 izb. POLDOM s poz. 313m² Tr. Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Trenčianske Jastrabie | 136 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu – POLDOM vo vyhľ

Publikované: 23.05.2023 Aktualizované: 20.10.2025
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

199,990 € 1471 €/m²

PREDANÉ pekný 2 izb BYT 54 m²

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 54 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný, slnečný, 2 izbový byt s rozlohou

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

114,990 € 2129 €/m²

Rezervované- PREDAJ 4 izb. DOM s garážou a poz. 1177m2 Mníchova Lehota

Reality Mníchova Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj útulný 4 izbový rodinný dom v skvelej lo

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Mníchova Lehota

225,000 € 2250 €/m²

Znížená cena ! PREDAJ 3 izb BYT 69m² s dvoma balkónmi Trenč. Teplice

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Štvrť SNP | 69 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 3 izbový byt po kompletnej rekonš

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

128,000 € 1855 €/m²

PREDAJ Krásny 2 izb BYT s loggiou štvrť SNP Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 46 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj krásny, slnečný, 2 izbový byt s rozlohou 46 m² + lo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

144,900 € 3150 €/m²

PREDANÉ staveb. pozemky 700-800m² Trenčianke Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | Trenčianske Jastrabie | 710 m²

MaVinn reality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj slnečné, rovinaté stavebné pozemky v projekte IBV No

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 23.07.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

95 €/m2 95 €/m2

Pripravujeme do ponuky pozemok v Drietome o výmere 3528m2.

Reality Drietoma

Rekreačný pozemok | 3,528 m²

TUreality pripravuje do ponuky na predaj rozľahlý pozemok o výmere 3568 m² v obci Drietoma, ob

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Drietoma

29,990 € 9 €/m²

Vážky | 5-izbový rodinný dom (O8)

Reality Trenčín

Rodinný dom | 139 m²

Popis: Rezidenčný projekt Vážky Trenčín je v predaji. Dohodnite si osobné stretnutie už dnes a

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčín

368,898 € 2654 €/m²

Vážky | 5-izbový rodinný dom (O6)

Reality Trenčín

Rodinný dom | 139 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčín

363,773 € 2617 €/m²

Vážky | 5-izbový rodinný dom (P4)

Reality Trenčín

Rodinný dom | 139 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčín

353,523 € 2543 €/m²

Vážky | 3-izbový byt (A2.3J)

Reality Trenčín

3 izbový byt | 72 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

214,123 € 2974 €/m²

Vážky | 4-izbový rodinný dom (M6)

Reality Trenčín

Rodinný dom | 100 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčín

302,273 € 3023 €/m²

Vážky | 1-izbový byt s balkónom (A1.2F)

Reality Trenčín

1 izbový byt | 36 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

125,973 € 3499 €/m²

Wealth Group | Hľadáme 1-2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií - Trenčín, Dubnica nad Váhom

Reality Trenčín

2 izbový byt | 55 m²

Wealth Group | hľadáme pre nášho seriózneho klienta útuľný - 1 alebo 2 -izbový byt po čiastočn

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

130,000 € 2364 €/m²

,, Rezervované " Wealth Group | ponúka štýlový 2 izbový byt v novostavbe | Nemšová

Reality Nemšová

2 izbový byt | 46.39 m²

Hľadáte pokojné bývanie v blízkosti Trenčína s dostatkom priestoru a vlastnou záhradou? Tento p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nemšová

132,500 € 2856 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.2B, 2i byt 56,9m2 s terasou 7,4 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.2B, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

231,173 € 4063 €/m²

RADO | Pozemok na výstavbu IBV 10946m2 | Trenčín Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 10,946 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinných domov o výmere 10946 m2

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

1,000,000 € 91 €/m²

RADO | Novostavba - 4i rodinný dom, Hanzlíkovská - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Pod privádzačom | 125 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom na ulici Pod privádzačom v Trenčíne, v m

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

385,000 € 3080 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Obchodný priestor - reštaurácia na prenájom, 182m2, Trenčín

Reality Trenčín

Reštaurácia | Štúrovo námestie | 182 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom reštauračný / obchodný priestor s rozlohou 182m2 v priamom

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

1,800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23059)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie