Záhradná chatka | Halalovka | 16 m²
Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta, no stále ostanete „na skok od civilizácie? Tá
23,900 € 1494 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,152 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny pozemok v kúpelnom meste Trenčianske Teplice časť Baračka, ktorý
45,000 € 39 €/m²
1 izbový byt | Šrobárova | 38.4 m²
V exkluzívnom projekte Vila Nizza v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice ponúkame na preda
115,000 € 2995 €/m²
3 izbový byt | Šrobárova | 86 m²
V exkluzívnom projekte Vila Nizza, situovanom v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice, ponú
195,000 € 2267 €/m²
Rodinný dom | Horne Motešice | 140 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový čiastočne rekonštruovaný rodinný dom s krásnym výhľadom v obci Mote
126,000 € 900 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Na prenájom moderný 4-izbový bungalov v Trenčianskej Turnej – komfort, súkromie a prémiové vyba
1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Záhradná chatka | 50 m²
V malebnom prostredí na kopci nad Horným Srním pri Trenčíne, nový majiteľ tejto útulne zariaden
59,000 € 1180 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 168 m²
Túto nehnuteľnosť možno označiť za skvelú príležitosť na spokojné rekreačné alebo aj stále býva
189,000 € 1125 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 168 m²
Túto nehnuteľnosť možno označiť za skvelú príležitosť na spokojné rodinné bývanie v prírode a z
189,000 € 1125 €/m²
Rodinný dom | Kasárenská | 169.45 m²
Vo výhradnom zastúpení developera ponúkame na predaj tri 4-izbové rodinné domy v jednej z najži
439,000 € 2591 €/m²
Polyfunkčný objekt | Bratislavská | 343 m²
*** TOP INVESTÍCIA, VÝBORNÁ LOKALITA PRI CENTRE, PARKOVISKO, OBCHOD A 2 ZARIADENÉ BYTY *** ***
385,000 € 1122 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 343 m²
385,000 € 1122 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Výnimočná príležitosť pre tých, ktorí hľadajú pokoj a priestor! Ponúkame Vám na predaj veľkory
96,000 € 800 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Veľké Bierovce | 1,739 m²
Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok s výmerou 1739 m2 v obci Veľké Bierovce, v tes
70 €/m2 70 €/m2
Komerčná zóna | Železničná | 3,000 m²
Hľadáte bezpečné a strategicky umiestnené priestory pre Vaše podnikanie? Máme pre Vás ideálne r
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 145 m²
Dobré Reality ponúkajú na predaj rodinný dom v príjemnej obci Svinná pri Trenčíne, vhodný na tr
180,000 € 1241 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²
Ponúkame Vám na predaj útulný rodinný dom 3+1 s veľkorysým pozemkom v malebnej obci Selec, kto
129,000 € 1173 €/m²
Záhrada | 8,863 m²
Ponúkame na predaj krásny veľký pozemok o výmere 8063 m2 v k.ú. obce Drietoma , časť Brúsne. Pr
10 €/m2 10 €/m2
Záhrada | 5,563 m²
Ponúkame na predaj krásny veľký pozemok o výmere 5563 m2 v k.ú. obce Drietoma , časť Brúsne. J
10 €/m2 10 €/m2
Priestor pre výrobu | Mníchová Lehota | 220 m²
Realitná kancelária Reality KOVÁČOVÁ ponúka na prenájom komerčný areál s výbornou dostupnosťou
3,700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 22 m²
RADO Reality Vám ponúka na prenájom zrekonštruovanú kanceláriu na ul. Bratislavská v Trenčíne.
380 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 65 m²
Vytvorte si vaše bývanie snov! SHARK REAL Vám ponúka na predaj 3 - izbový byt s v pôvodnom sta
149,000 € 2292 €/m²
Polyfunkčný objekt | Trenčín | 0 m²
Máte víziu? Hľadáte nehnuteľnosť s obrovským potenciálom pre bývanie aj podnikanie? Predstavuje
1,000,000 €
Rodinný dom | Hurbanova | 138 m²
Hľadáte príjemný dom v Trenčíne, do ktorého sa môžete ihneď nasťahovať? Ponúkame Vám na predaj
255,000 € 1848 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.