Veľký stavebný pozemok

Reality Trenčianska Teplá

Pozemok pre rodinné domy | Trenčianska Teplá | 1,483 m²

SHARK REAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianska Teplá. Veľmi dobrá poloha p

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 29.11.2024
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

192,790 € 130 €/m²

Rodinný dom so stodolou pri lese

Reality Horná Súča

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

SHARK REAL Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový rodinný dom so stodolou v Ho

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Horná Súča

236,000 € 1475 €/m²

Na predaj moderný rodinný dom

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

SHARK REAL Vám ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľov rodinný dom – novostavbu v obci Trenčian

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

Cena dohodou

Na predaj 2 izbový byt s potenciálom

Reality Trenčín

2 izbový byt | Martina Rázusa | 60 m²

SHARK REAL Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj 2 izbový byt v Trenčíne. Tento byt s p

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

1 € 0 €/m²

Na prenájom 5-izbový byt na ul. Vlárska v Trenčíne.

Reality Trenčín

5 a viac izbový byt | Vlárska | 121 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=rjthHjqS1aA Video prehliadk

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BartanusReality - Ponúkame na prenájom výrobnú halu o rozlohe 941 m2, nachádzajúcu sa v obci Selec.

Reality Selec

Výrobný objekt | Selec | 941 m²

Klient neplatí realitnej kancelárii sprodstredkovateľskú províziu. Video prehliadka TU. https

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Selec

3.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom obchodný priestor v centre Trenčína, na prízemí Polyfunkčnej budovy na ul. Vajanského 7 o rozlohe 145 m2.

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Vajanského 7 | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v centre Trenčína, na prízemí Polyfunkčnej budovy na

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1,994 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Východná ulica.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Východná | 77 m²

Záujemca neplatí realitnej kancelárii žiadnu províziu. Na prenájom 3 izbový byt v Trenčíne, Ju

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom kompletne zariadený 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Halalovka.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 79 m²

Záujemca neplatí realitnej kancelárii žiadnu províziu. Ponúkame na prenájom kompletne zariaden

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový, čiastočne prerobený byt v Trenčíne, Juh, Šafárikova ulica.

Reality Trenčín

3 izbový byt | šafárikova | 68 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=LCYNpmzdaZn Video prehliadka TU

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

168,000 € 2471 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na prenájom 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Východná ulica.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Východná | 77 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom kancelársky priestor na Ul. Vajanského 7

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Vajanského | 18 m²

Záujemca neplatí realitnej kancelárii žiadnu sprostredkovateľskú províziu !!! Na prenájom kanc

Publikované: 21.06.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

180 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú chatu s podkrovím v chatkovej oblasti Vršok v obci Horné Srnie

Reality Horné Srnie

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

Video prehliadka TU. https://youtu.be/p8hB4htq3J4 EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Srnie

39,500 € 988 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BartanusReality !!!!! REZERVOVANÝ !!!!! starší rodinný dom priamo v meste Trenčín, Bezručova ulica.

Reality Trenčín

Rodinný dom | Bezručova | 90 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=Q1zPKymBAkK Video prehliadka TU

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčín

295,000 € 3278 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BartanusReality - nebytový priestor priamo v centre Trenčína o rozlohe 72 m2,

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Saratovska 7388/1A | 72 m²

Klient neplatí realitnej kancelárii sprodstredkovateľskú províziu. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám po

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

350 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

BartanusReality - Na predaj rodinný dom v obci Svinná pri Trenčíne.

Reality Svinná

Rodinný dom | Svinná 57 | 150 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=cvvWfPDpvW7 Video prehliadka TU

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svinná

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj novostavba rozmerného, 4 izbového rodinného domu s garážou v obci Trenčianske Mitice, časť Zemianske Mitice.

Reality Trenčianske Mitice

Rodinný dom | 426 | 135 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=a1XswevNyBS Video prehliadka TU

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Mitice

285,000 € 2111 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Selec

Priestor pre sklad | Selec | 941 m²

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Selec

3.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Selec

Skladový objekt | Selec | 941 m²

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Selec

3.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

BartanusReality - Na predaj zaujímavý pozemok v obci Svinná pri Trenčíne.

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | svinná | 973 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predajzaujímavý pozemok v obci Svinná, ktorá je situovaná medzi mestami

Publikované: 19.07.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

50 €/m2 50 €/m2

BartanusReality - Na predaj lukratívna komerčná budova vhodná pre investičný zámer, priamo v centre Trenčína, ulica Hviezdoslavova 10.

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Hviezdoslavova | 250 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj lukratívnu komerčnú budovu vhodnú pre investičný zá

Publikované: 26.01.2023 Aktualizované: 24.05.2026