Predaj Budovy s potenciálom prémiového bytového komplexu

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hlavná | 4,680 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PR

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

PREDAJ: Objekt s obrovským potenciálom, farma,.......

Reality Chocholná-Velčice

Rodinný dom | 960 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. EXKLUZÍVNA PONUKA: Moder

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Chocholná-Velčice

500,000 € 469 €/m²

2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A PARK. MIESTOM – TRENČÍN / NA PRENÁJOM

Reality Trenčín

2 izbový byt | Halalovka | 50 m²

NA PRENÁJOM SVETLÝ 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU – TRENČÍN Ponúkame Vám na prenájom krásny 2 izbový b

Publikované: 12.12.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM | Tehlový 2 izbový byt (64m2) s balkónom a parkovacím miestom, TN - Vlárska

Reality Trenčín

2 izbový byt | Vlárska | 64 m²

NA PRENÁJOM | Tehlový 2 izbový byt (64m2) s balkónom a parkovacím miestom, TN - Vlárska Spol.

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ | Investičné stavebné pozemky o výmere 698m2 – Trenčín, k.u. Opatová

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 698 m²

NA PREDAJ | Investičné stavebné pozemky 347m2 + 197m2 + 216m2 – Trenčín, k.u. Opatová SSpol.

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Trenčín

52,350 € 75 €/m²

Na predaj garáž, Rybárska ulica, Trenčín

Reality Trenčín

Garáž | Rybárska | 15 m²

Na predaj garáž, Rybárska ulica, Trenčín NA PREDAJ | Garáž na Rybárskej ul. v Trenčíne Spol. Z

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Objekty na predaj Trenčín

29,500 € 1967 €/m²

NA PREDAJ | Garáž v bytovom dome - Rozvadze, Trenčianske Stankovce

Reality Trenčianske Stankovce

Garáž | Nezadaná | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v bytovom dome z roku 2002 v Trenčianskych Stankovciach, k.u. Rozvadze

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Trenčianske Stankovce

27,000 € 1500 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite – Skalka nad Váhom, časť Újazd

Reality Skalka nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 738 m²

Predstavte si miesto, kde si postavíte dom presne podľa vlastných predstáv. Pokoj, priestor, sú

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Skalka nad Váhom

75,000 € 102 €/m²

NA PREDAJ | 5 izbový dom s dvoj garážou, I. Olbrachta - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | I. Olbrachta | 335 m²

Ponúkame vám vo výhradnom zastúpení klienta luxusný 5 izbový dom situovaný na konci v súkromnej

Publikované: 16.07.2022 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Trenčín

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Rodinný dom po rekonštrukcii s krbom a príjemnou záhradou, Neporadza

Reality Neporadza

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

NA PREDAJ | Rodinný dom po rekonštrukcii s krbom a príjemnou záhradou, Neporadza Ponúkame na pr

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Neporadza

186,300 € 1863 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP PONUKA I NA PRENÁJOM I VYKUROVANÉ SKLADOVÉ PRIESTORY I AREÁL PIMA I TRENČÍN

Reality Trenčín

Skladový objekt | Nezadaná | 1,445 m²

Ak hľadáte reprezentatívne, bezpečné a dokonale prístupné skladové priestory, ste na správnom m

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Objekty na prenájom Trenčín

6.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Stavebné pozemky na predaj – Mníchova Lehota (okres Trenčín)

Reality Mníchova Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 611 m²

Stavebné pozemky na predaj – Mníchova Lehota (okres Trenčín). Pozemky sú pripravené na výstavb

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Mníchova Lehota

109,900 € 180 €/m²

NA PREDAJ  Byt 1+1 s balkónom, Karpatská ul. v Trenčíne

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 34 m²

PREDAJ  Byt 1+1 s balkónom, Karpatská ul. v Trenčíne Ponúkame vám na predaj jednoizbový byt vo

Publikované: 28.06.2022 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na predaj Trenčín

139,800 € 4112 €/m²

NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK – TRENČIANSKE TEPLICE, BARAČKA

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Baračka | 1,014 m²

STAVEBNÝ POZEMOK | NA PREDAJ | TRENČIANSKE TEPLICE – BARAČKA 1014m2 Ponúkame Vám na predaj veľ

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

161,000 € 159 €/m²

OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM V NEMŠOVEJ

Reality Nemšová

Objekt pre obchod | Janka Palu | 81 m²

Dajte Nemšovej nový impulz na adrese, ktorú pozná každý. Máte víziu moderného bistra, remeselný

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na prenájom Nemšová

1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 4588m2 – PETROVA LEHOTA

Reality Petrova Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Petrova Lehota | 4,588 m²

PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 4588m2 – PETROVA LEHOTA Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zastúpen

Publikované: 20.10.2022 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Petrova Lehota

98,000 € 21 €/m²

NA PREDAJ I Starší rodinný dom v pôvodnom stave s pozemkom 746 m2, Veľké Bierovce

Reality Veľké Bierovce

Rodinný dom | Veľké Bierovce | 80 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu, príp. novú výst

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Veľké Bierovce

99,750 € 1247 €/m²

Exkluzívny 4-izbový mezonet s výmerou 142 m² a zimnou záhradou v historickom centre Trenčína

Reality Trenčín

4 izbový byt | Mierové nám. | 142 m²

Exkluzívny 4-izbový mezonet s výmerou 142 m² a zimnou záhradou v historickom centre Trenčína P

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Byty na predaj Trenčín

550,000 € 3873 €/m²

NA PREDAJ | 5izbový RD s pozemkom 1917m2, Trenčín - Biskupice

Reality Trenčín

Rodinný dom | Záhumenská | 250 m²

NA PREDAJ | 5izbový RD s pozemkom 1917m2, Trenčín - Biskupice Spol. ZAJO Reality vám vo výhrad

Publikované: 09.10.2023 Aktualizované: 10.04.2024
Domy na predaj Trenčín

390,000 € 1560 €/m²

NA PREDAJ | PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM DOLNÁ SÚČA – OKRES TRENČÍN

Reality Dolná Súča

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Hľadáte komfortné a priestranné rodinné bývanie? Ponúkame na predaj slnečný zrekonštruovaný rod

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dolná Súča

290,000 € 1208 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | 3-izbový byt s lodžiou, 2x garáž a záhrada 441 m², Trenčianske Biskupice

Reality Trenčín

3 izbový byt | Záhumenská | 73 m²

NA PREDAJ | 3-izbový byt s lodžiou, 2x garáž a záhrada 441 m², Trenčianske Biskupice Ponúkame

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

259,000 € 3548 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM | Zariadená garsónka – novostavba Dve veže – Rezidencia vinohrady.

Reality Trenčín

Garsónka | Vladimíra Predmerského | 30 m²

NA PRENÁJOM | Zariadená garsónka – novostavba Dve veže – Rezidencia vinohrady. Spol. ZAJO Reali

Publikované: 05.07.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj penzión s kaviarňou v Nemšovej – časť Ľuborča

Reality Nemšová

Polyfunkčný objekt | Závadská | 340 m²

Všetko podstatné o ponuke nájdete tu Ponúkame na predaj rozsiahlu budovu s veľkým investičným

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Nemšová

310,000 € 912 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ I 1 - IZBOVÝ BYT V PROJEKTE VILA NIZZA, NOVOSTAVBA - TRENČIANSKE TEPLICE

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Šrobárova | 38.5 m²

V exkluzívnom projekte Vila Nizza v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice ponúkame na preda

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

124,000 € 3091 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (768)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Upresniť hľadanie