Výnimočný rodinný dom kúsok od centra Trenčína

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nad Tehelňou | 354 m²

Ponúkame na predaj tento výnimočný rodinný dom na skvelej adrese. Lokalita Nad tehelňou v Trenč

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Trenčín

690,000 € 1949 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Veľkometrážny 2-izbový byt na Sihoť 1

Reality Trenčín

2 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 2-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Sihoť 1 v Tr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

153,000 € 2040 €/m²

Nový dvojizbák na prenájom - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 51 m²

Hľadáte prenájom v Trenčíne? Mám pre vás túto ponuku nového dvojizbáku na Rulandskej v Trenčíne

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba 2-izbový byt na prenájom, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Kožušnícka | 50 m²

Hľadáte prenájom v Trenčíne? Mám pre vás túto ponuku dvojizbáku v novostavbe na Kožušnickej 25

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ! Na predaj veľkometrážny 5i exkluzívny byt s terasou a s 2 garážami.

Reality Trenčín

5 a viac izbový byt | 202 m²

Popis: PREDANÉ Hľadáte priestranný byt v Top lokalite Trenčína s výhodami domu s kompletnou obč

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

305,000 € 1510 €/m²

POSCHODOVÝ DOM SO ZAUJÍMAVOU DISPOZÍCIOU

Reality Trenčín

Rodinný dom | Trenčín | 184.37 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Trenčína VÝSTAVBU poschodového rodinnéh

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

210,000 € 1058 €/m²

člen NARKS

BUNGALOV - 5 izieb, čistý dizajn, komfortné bývanie

Reality Trenčín

Rodinný dom | 164.97 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Trenčína VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - 5 iz

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

DVOJPODLAŽNÝ 5 IZ RODINNÝ DOM s terasou

Reality Trenčín

Rodinný dom | Trenčín | 238 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Trenčína VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - dvoj

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

273,480 € 1002 €/m²

člen NARKS

ATYPICKÝ 4 IZBOVÝ BUNGALOV SO ZIMNOU ZÁHRADOU

Reality Trenčín

Rodinný dom | Trenčín | 140 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Trenčína VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - 4 iz

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

193,900 € 1385 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM - ŠTÝLOVÝ 3 IZBOVÝ BYT - TRENČÍN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pod Sokolice | 71 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na PRENÁJOM 3 izbový byt v lokalite

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

TR. JASTRABIE - HOLODOM SO ZAUJÍMAVOU DISPOZÍCIOU

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Trenčianske Jastrabie | 107.56 m²

Realitná kancelária REG4U Vám predstavuje ponuku pre tých, ktorí chcú bývať už za pár mesiacov

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

249,900 € 2323 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

KOMFORTNÝ 5 IZ BUNGALOV

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | 124.59 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Trenčína VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - veľk

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

146,000 € 1172 €/m²

člen NARKS

4 IZ RD NA KĽÚČ S POZEMKOM - TN. TEPLICE

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Trenčianske Teplice | 89 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na PREDAJ NOVOSTAVBU SAMOSTATNE STOJACEHO BUNGALOVU S POZE

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

285,000 € 3202 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: MODERNÝ RD S POZEMKOM - TRENČÍN

Reality Trenčín

Rodinný dom | Záblatie | 96.9 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na predaj POZEMOK určený na výstavbu rodinného domu/ov vo

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

290,500 € 3026 €/m²

člen NARKS

POZEMOK S ROD. DOMOM - SKALKA NAD VÁHOM

Reality Skalka nad Váhom

Rodinný dom | Skalka nad Váhom | 67.16 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka NA PREDAJ pozemok v obci Skalka nad Váhom, vzdialenej 9 km

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Skalka nad Váhom

182,000 € 2636 €/m²

člen NARKS

MODERNÝ 4 IZBOVÝ BUNGALOV - Čistý dizajn, maximálny relax

Reality Trenčín

Rodinný dom | Trenčín | 135 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Trenčína VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - komp

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

202,800 € 1502 €/m²

člen NARKS

BUNGALOV 5 IZBOVÝ s ateliérom v podkroví. Architektúra, ktorá nestarne.

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | 131.02 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Trenčína VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - komf

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

167,900 € 1281 €/m²

člen NARKS

MODERNÝ PRÍZEMNÝ BUNGALOV s veľkou terasou

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | 83.73 m²

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Záhradný pozemok ideálny pre mobilný dom na predaj, Trenčin

Reality Trenčín

Záhrada | 0 m²

Ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 365m² s rozmermy 10 x 36,5m, ktorý sa nachádza v intravil

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

42,000 €

2-izbový, v obľúbenej lokalite Sihoť, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | 61 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt so špajzou/ 57 m2 / v obľúbenej lok

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

560 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3-izbový byt s dvoma balkónmi / 74 m2 / - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 74 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom zariadený 3-izbový byt s dvoma balkónmi / 74 m2 / v mest

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

550 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

2-izbový byt TRENČÍN - Halalovka, klíma,parkovacie miesto

Reality Trenčín

2 izbový byt | 60 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v modernej bytovke s parkovacím miestom.Je n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

154,900 € 2582 €/m²

NEO- priestranný slnečný 2-izbový byt

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestranný slnečný 2-izbový byt na ulici Rulandská, Trenčín - Zlatovce, V

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

BABONY TRE I VILA REIM – Exkluzívna investičná príležitosť

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 631 m²

VILA REIM – Exkluzívna investičná príležitosť s nadčasovým potenciálom V zastúpení klienta p

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (768)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie