Kúpa, rodinný dom v obci Podtureň

Reality Podtureň

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Podtureň. Za každú ponuku Vám budem vďačný.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na kúpa Podtureň

Cena dohodou

HD REALITY, prenájom, 3- izbový byt na Nábreží Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Nábrežie, len pár

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa, rodinný dom v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Liptovskom Mikuláši. Za každú ponuku Vám budem vď

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Partizánska Ľupča

Reality Partizánska Ľupča

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Partizánska Ľupča. Za každú ponuku Vám budem

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na kúpa Partizánska Ľupča

Cena dohodou

HD REALITY, Predaj, rekreačný pozemok Bobrovník, Liptovská Mara

Reality Bobrovník

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 885 m²

HD Reality ponúka na predaj rekreačný pozemok pri Liptovskej Mare v extraviláne obce Bobrovník.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

85,000 € 96 €/m²

Kúpa, rodinný dom v obci Dúbrava

Reality Dúbrava

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Dúbrava. Za každú ponuku Vám budem vďačný. C

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na kúpa Dúbrava

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Vavrišovo

Reality Vavrišovo

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Vavrišovo. Za každú ponuku Vám budem vďačný.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na kúpa Vavrišovo

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Važec

Reality Važec

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Važec. Za každú ponuku Vám budem vďačný. Cel

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na kúpa Važec

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v meste Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v meste Liptovský Mikuláš . Za každú ponuku Vám bud

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Kúpa, apartmán v obci Demänová

Pre konkrétneho klienta hľadáme apartmán v obci Demänová. Za každú ponuku Vám budem vďačná. Cel

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Predáme v Liptovskom Mikuláši - Ráztoky ( vodná nádrž Liptovská Mara ), pozemky o celkovej výmere 40.094 m2, osobné vlastníctvo

Reality Liptovský Mikuláš

Zmiešaná zóna | 40,094 m²

Predaj pozemkov v lokalite Liptovský Mikuláš, k.ú. Ráztoky, pri vodnej nádrži Liptovská Mara o

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

50 €/m2 50 €/m2

DO DOMČEKA | Dobový rodinný dom pod Vysokými Tatrami

Reality Vavrišovo

Rodinný dom | Tatranská ulica | 124.83 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj originálny dvojpodlažný rodinný dom s nádychom histó

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vavrišovo

119,000 € 953 €/m²

LUXUSNÉ zrubové chalupy s výhľadom na Kriváň (obec Východná)

Reality Východná

Chalupa, rekreačný domček | 177 m²

Exkluzívne chaty pod Kriváňom – vaše súkromie, príroda a výhľad priamo z terasy! Predstavujem

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Východná

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

SHOWROOM/Obchodný priestor v nákupnom centre v lokalite Kamenné Pole - Liptovský Mikuláš, 484,05m2

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Kamenné pole | 484.05 m²

Ponúkame na prenájom lukratívny obchodný priestor v nákupnom centre v lokalite Kamenné Pole v L

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ružomberok - Malinô Brdo, apartmán 32m2 + terasa a parkovanie

Apartmáne + terasa + súkromné parkovacie miesto + kója Na predaj ponúkame príjemný kompletne

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

96,000 € 3000 €/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM V OBCI PROSIEK

Reality Prosiek

Rodinný dom | 125 m²

🏡 Rodinný dom na predaj – novostavba Prosiek, Liptov Predstavte si, že sa ráno zobudíte do tic

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Prosiek

249,990 € 2000 €/m²

Rodinný dom, chalupa Dovalovo Liptovský Hrádok na predaj

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, chalupu v Dovalove ktoré je mestskou časťou Liptovsk

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

49,990 € 909 €/m²

PREDAJ Rodinný dom Dovalovo Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 99 m²

NOVÁ Lepšia cena, Len 53.550€. Exkluzívne ponúkame na predaj menší vidiecky rodinný dom v Dova

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

53,550 € 541 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám RD Partizánska Ľupča.

Reality Partizánska Ľupča

Rodinný dom | - | 120 m²

Predám 4 izbový RD Partizánska Ľupča, 120m2 úžitkovej plochy, 556m2, pozemku. Rekonštrukcia RD

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Partizánska Ľupča

103,000 € 858 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúria spozemkom na Predaj , Partizánska Ľupča okr. LM

Reality Partizánska Ľupča

Vidiecky dom | - | 350 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú historickú kúriu s rozsiahly

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Partizánska Ľupča

349,900 € 1000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Samostatný 5i RD v lukratívnej lokalite, novostavba 2022, obec Žiar

Reality Žiar

Rodinný dom | Hlavná | 155.44 m²

Na prenájom tehlový 5-izbový rodinný dom, 4x parkovanie na pozemku, 5x pred domom, v novovybudo

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Žiar

1,700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj stavebné pozemky - Podtureň/Liptovský Mikuláš

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | - | 555 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj exkluzívne stavebné pozemky v novovznikajúcej rez

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

100 € 0 €/m²

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

1 € 0 €/m²

Nadštandardný a priestranný 2-izbový byt v novostavbe – Palúdzka, Liptovský Mikuláš (2022)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Branislava Lichardusa | 59.16 m²

Ponúkame na predaj krásny, moderný a nadštandardne vybavený 2-izbový byt v novostavbe skolaudov

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

208,000 € 3516 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (744)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie