Zachovalá pôvodná drevenica v rekonštrukcii

Reality Važec

Rodinný dom | Nábrežná | 95 m²

Úvodná fotka je vizualizácia možného dokončenia drevenice. EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na preda

Publikované: 29.09.2022 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Važec

89,990 € 916 €/m²

EXKLUZÍVNE-Pozemok v blízkosti Lipt.Mary vhodný pre rybára

Reality Prosiek

Rekreačný pozemok | Prosiek | 535 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok o výmere 535 m2 nachádzajúci sa v obci Prosiek. Pozem

Publikované: 19.10.2021 Aktualizované: 25.10.2021
Pozemky na predaj Prosiek

16,000 € 30 €/m²

3 izbový byt- ul. Palúčanská

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúčanská | 60 m²

Vaša realitná kancelária Liptoreal s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3 izbový byt s výmero

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 2933 €/m²

Pozemok s úžasným výhľadom na Kriváň

Reality Východná

Lúka, pasienok | Nezadaná | 3,491 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa v chatovej oblasti obce Východná. V blízk

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Pozemky na predaj Východná

23 €/m2 23 €/m2

Pozemky pri Liptovskej Mare súce pre rybárov

Reality Liptovská Sielnica

Rekreačný pozemok | Liptovská Sielnica | 201 m²

Voľných ešte 5 parciel. Liptoreal s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj šikovné parcely neď

Publikované: 09.07.2024 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

Cena dohodou

Oplotený pozemok pár metrov od Liptovskej Mary

Reality Liptovská Sielnica

Rekreačný pozemok | Liptovská Sielnica | 962 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa pár metrov od Liptovskej Mary v ka

Publikované: 02.08.2019 Aktualizované: 10.06.2024
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

92,000 € 96 €/m²

Šikovný stavebný pozemok Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Armádna | 368 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Demänová.

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

81,000 € 220 €/m²

LM-Pozemok na stavbu rodinného domu

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Benická | 595 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 595 m2, ktorý je zahrnutý v územnom pláne na výstavbu rodi

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

95 € 0 €/m²

Znížená cena-Novostavba rodinného domu v tichej časti mesta

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 142 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj novostavbu päťizbového rodinného domu nachádzajúceho sa v mes

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

229,000 € 1613 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Pod Stráňami | 4,628 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok neďaleko železnič

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

370,000 € 80 €/m²

Zrubový drevodom pri Liptovskej Mare

Reality Prosiek

Rodinný dom | Liptovská Mara | 100 m²

Predáme zrubový drevodom pri Liptovskej Mare. Nachádza sa v katastri obce Prosiek, okr. Liptovs

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Prosiek

Cena dohodou

Veľký rodinný apartmánový dom Liptovský Trnovec, okr. Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | Liptovský Mikuláš | 0 m²

Predáme veľký rodinný dom v obci Liptovský Trnovec, okr. Liptovský Mikuláš. Nachádza sa v zasta

Publikované: 05.02.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

280,000 €

Kúpa, rodinný dom v obci Liptovská Sielnica

Reality Liptovská Sielnica

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Liptovská Liptovská Sielnica. Za každú ponuk

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na kúpa Liptovská Sielnica

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Smrečany

Reality Smrečany

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Smrečany. Za každú ponuku Vám budem vďačný.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na kúpa Smrečany

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Východná

Reality Východná

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Východná. Za každú ponuku Vám budem vďačný.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na kúpa Východná

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Pribylina

Reality Pribylina

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Pribylina. Za každú ponuku Vám budem vďačný.