"Rezervovane" Apartmánový dom, 3 apartmány, Jasná

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 210 m²

Realitná kancelária Re/Max ponúka na predaj exkluzívny Apartmánový dom s tromi samostatnými ap

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 3 izbového bytu 94 m2,Svätý Kríž

Reality Svätý Kríž

3 izbový byt | Nevyplnená | 94 m²

Realitná kancelária REMAX Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v Svätom Kríži pri Liptovskom Miku

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Svätý Kríž

106,900 € 1137 €/m²

NA PREDAJ 3,5-izb. byt, 96,5m2, 2 balkóny Demänová - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nevyplnená | 97 m²

Slnečný 3,5-izbový byt (97 m²) v Demänovej – Brána do Jasnej Hľadáte bývanie, kde máte hory n

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

179,900 € 1855 €/m²

Predám pozemok 863 m2, Dovalovo

Reality Liptovský Hrádok

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 863 m²

Predám pozemok, trvalý trávny porast. Pozemok má rozmer 5×170 m a výmeru cca 863 m2, je rovný,

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

3,700 € 4 €/m²

Záhrada s chatou v krásnom prostredí

Reality Liptovský Peter

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 70 m²

Ponúkame Vám nádhernú záhradu s chatou vo vyhľadávanej lokalite Kaleník v katastri obce Liptov

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Peter

74,990 € 1141 €/m²

Rozostavaná Chata v Usadlosti pod Kriváňom

Reality Východná

Rodinný dom | Nevyplnená | 177 m²

Ponúkame Vám na predaj rozostavanú chatu usadlosti pod Kriváňom za cenu 420 000 € alebo ako d

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Východná

420,000 € 2373 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebný pozemok investičný zámer Liptov - Ižipovce

Reality Ižipovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,715 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na stavebný pozemok - investičný zámer + vydané záväzné stano

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ižipovce

115 €/m2 115 €/m2

Na predaj rodinný dom v obci Smrečany - Liptov

Reality Smrečany

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v srdci Liptova, v tichej podhorskej obci Smrečany, ktorá

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Smrečany

259,000 € 1992 €/m²

Na predaj rodinný dom v Bobrovci, Liptov

Reality Bobrovec

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej Liptovskej obci Bobrovec, vzdialenej len 6

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bobrovec

129,000 € 806 €/m²

Predám pozemok, Liptovský Mikuláš - Bobrovník

Reality Bobrovník

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,220 m²

Ponúkam na predaj mierne svahovitý pozemok s výmerou 2220 m2, v rekreačnej lokalite Bobrovník,

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

89 €/m2 89 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky v obci Liptovský Ján, Liptov

Reality Liptovský Ján

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 510 m²

RE/MAX ponúka stavebné pozemky v malebnej Jánskej Doline v obci Liptovský Ján, v pokračujúcom

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ján

125 €/m2 125 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v Pribyline

Reality Pribylina

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 2,159 m²

REMAX ponúka na predaj pozemok v obci Pribylina, nachádzajúci sa priamo pri hlavnej ceste v sm

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

99,000 € 46 €/m²

Na predaj 2-izbový apartmán v srdci Liptova – JÁNSKE APARTMÁNY, Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

2 izbový byt | Nevyplnená | 62 m²

RE/MAX Perfect exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán v obľúbenom rekreačnom re

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

199,000 € 3210 €/m²

Bývalá budova základnej umeleckej školy v Lipt. Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | Partizánska | 330 m²

Ponúkame na predaj bývalú budovu základnej umeleckej školy v Liptovskom Hrádku, ktorá aktuálne

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

400,000 € 1212 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 2-izbový byt /apartmán SKI&SUN Demänová s predzáhradkou 47m2

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 47 m²

Exkluzívny 2-izbový apartmán na prízemí s predzáhradkou a terasou – ideálny na investíciu aj r

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 3383 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok s výhľadom na Kriváň – Liptovská Kokava

Reality Liptovská Kokava

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 789 m²

RE/MAX Perfect exkluzívne ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 789 m², so s

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Kokava

199 €/m2 199 €/m2

Stavebný pozemok 600 m² v novej lokalite – Gôtovany, okr. Liptovský Mikuláš

Reality Gôtovany

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 600 m²

Stavebný pozemok na predaj – Gôtovany, okr. Liptovský Mikuláš **OZNAČENIE HRANÍC PARCELY JE I

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Gôtovany

Cena dohodou

Pozemok pod Tatrami s komplet prípojkami! 1681 m²

Reality Liptovský Peter

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,681 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok – ideálne miesto pre váš rodinný dom v Liptovskom Petre s

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Peter

121 €/m2 121 €/m2

Rezervované! 2-izbový tehlový byt: Štýlové bývanie v TOP lokalite pri STOP SHOP-e

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Guothova | 74 m²

Hľadáte bývanie, kde vám stačí len prísť a vybaliť si kufre? Ponúkame na predaj moderne zrekon

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Luxusný 2-izb. apartmán – Swissôtel Damian Jasná

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | Nevyplnená | 81 m²

Na predaj štýlový 2-izbový apartmán priamo pri lanovke – Swissôtel Damian Jasná, Orientácia na

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

465,000 € 5741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok s projektom rekreačnej chaty – Malé Borové, okres Liptovský Mikuláš

Reality Malé Borové

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 561 m²

Ponúkame na predaj pozemok v malebnej horskej obci Malé Borové s kompletným projektom na stave

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malé Borové

45,000 € 80 €/m²

Pozemok 2285 m2, Liptovský Mikuláš - Ižipovce

Reality Ižipovce

Lúka, pasienok | 2,285 m²

Predám poľnohospodársky pozemok cca 20x110 m v Ižipovciach. Jedná sa o trvalý trávny porast s

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ižipovce

10,100 € 4 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ V ZASTAVANEJ ULICI – 800 m² + PODIEL NA CESTE (SPOLU 1120 m²)

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 800 m²

RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš, mestská časť Okoličné – St

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: apartmán v srdci Liptova – Demänová Rezort

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 56 m²

Ponúkame na predaj štýlový apartmán s priestrannou terasou, situovaný v srdci obľúbeného Demä

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

265,000 € 4732 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23084)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie