Na predaj Rodinný Dom v pôvodnom stave + stavebný projekt, obec Bobrovec.

Reality Bobrovec

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Bobrovec. Starý gazdovský dom sa predáva

Publikované: 27.10.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Domy na predaj Bobrovec

105,000 € 808 €/m²

Stavebný pozemok o rozlohe 2 176 m² s rodinným domom v cene

Reality Bobrovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,176 m²

Predstavte si, že sa každý deň zobúdzate s panorámou Nízkych a Západných Tatier priamo pred oča

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Pozemky na predaj Bobrovec

227,000 € 104 €/m²

Rodinný dom s obrovským pozemkom 2 176m² - ideálny na prestavbu podľa seba

Reality Bobrovec

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Hľadáte dom v srdci Liptova, ktorý si môžete prispôsobiť presne podľa vlastných predstáv? Tento

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Bobrovec

227,000 € 1846 €/m²

Pozemok o výmere 3610m2 na predaj - Bobrovec

Reality Bobrovec

Orná pôda | 3,610 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý rovinatý pozemok s celkovou výmerou 3610m2. Nachádza sa na vstupe d

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Bobrovec

36 €/m2 36 €/m2

Ideálne stavebné pozemky, Liptovský Mikuláš - Bobrovec

Reality Bobrovec

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 600 m²

Exkluzívne na predaj: Pozemok v Bobrovci – Ulica Mlynská Ponúkame Vám exkluzívnu príležitosť n

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovec

99,900 € 167 €/m²

Na predaj rodinný dom v Bobrovci, Liptov

Reality Bobrovec

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej Liptovskej obci Bobrovec, vzdialenej len 6

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bobrovec

129,000 € 806 €/m²

Pozemok (orná pôda)

Reality Bobrovec

Orná pôda | Bobrovec | 6,975 m²

Liptoreal exkluzívne ponúka na predaj pozemok (ornú pôdu) v katastrálnom území obce Bobrovec. P

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 23.09.2024
Pozemky na predaj Bobrovec

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj - Bobrovec - okr.Liptovský Mikuláš

Reality Bobrovec

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Túžite po Rodinnom dome pri potôčiku vo vyhľadávanej lokalite na Liptove? Máme tu pre vás výnim

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bobrovec

359,000 € 1282 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23064)
Upresniť hľadanie