POZEMOK 2 374 m2 v Jánskej doline

Reality Liptovský Ján

Rekreačný pozemok | 2,374 m²

Investujte do budúcnosti, investujte do pôdy, investujte do rekreačného pozemku v malebnom pros

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ján

95,000 € 40 €/m²

Areté real- Predaj apartmánu pred dokončením v krásnom prostredí, Pavčina Lehota

Reality Pavčina Lehota

Apartmán | 26 m²

Na predaj apartmán pred dokončením – Pavčina Lehota (pri Jasnej) Ponúkame na predaj moderný ap

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Pavčina Lehota

136,000 € 5231 €/m²

Predaj pozemkov Ráztoky okres Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Ráztocká | 1,761 m²

P50023-14ZV EXKLUZÍVNE! Len v našej realitnej kancelárii ponúkame na predaj slnečný a rovinatý

Publikované: 31.03.2022 Aktualizované: 19.09.2023
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

200,000 € 114 €/m²

Na Predaj - Novostavba Bungalovu v Svätom Kríži

Reality Svätý Kríž

Rodinný dom | Nezadaná | 632 m²

MODERNÝ BUNGALOV S NÁDHERNÝMI VÝHĽADMI NA HORY – SVÄTÝ KRÍŽ | KOMPLETNE ZARIADENÝ | NOVOSTAVBA

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svätý Kríž

349,000 € 552 €/m²

Pozemok na výstavbu penziónu, všetky IS, unikátna poloha

Reality Liptovský Ján

Rekreačný pozemok | 811 m²

Stavebný pozemok na výstavbu penziónu alebo veľkej chaty. Unikátna poloha pod horou pri turisti

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ján

210,000 € 259 €/m²

BOHÚNKA | Exkluzívny 4-izbový byt s terasou v historickom centre Liptovského Mikuláša (403)

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Školská | 149.2 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečný mezanínový 4-izbový byt v projekte Bohúnka v historicko

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

432,900 € 2901 €/m²

PREDAJ Bývajte pod Tatrami: Slnečný pozemok v Okoličnom so všetkými sieťami!

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 428 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

85,000 € 199 €/m²

PREDAJ Štýlový apartmán s výhľadom na Kriváň | Rezort Dovalovec

Reality Liptovský Hrádok

Apartmán | 30 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj štýlový apartmán s výhľado

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

110,000 € 3667 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: 1-izbový apartmán v Swissotel Damian Jasná

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Demänovská Dolina | 52 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: 1-izbový apartmán v Swissotel Damian Jasná S potešením Vám exkluzívne preds

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Demänovská Dolina

350,000 € 6538 €/m²

Rodinný Dom pod Tatrami, Važec, pozemok 681 m2

Reality Važec

Rodinný dom | Široká | 200 m²

953058 Vo veľmi peknej lokalite pod Tatrami predáme zrekonštruovaný rodinný dom s úžitkovou plo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Važec

265,000 € 1325 €/m²

Na predaj štýlový apartmán v Demänová rezorte

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | Demänová | 40 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka exkluzívne na predaj štýlový apartmán v Demän

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

220,000 € 5500 €/m²

Pozemok pre rodinný dom-Benice

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Benická | 858 m²

Realitná kancelária Liptoreal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok o výmere 85

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

90 €/m2 90 €/m2

Moderný rodinný dom v Liptovskom Ondreji

Reality Liptovský Ondrej

Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²

Pozrite si viac vo videu na tomto linku: https://www.youtube.com/watch?v=Gxsj7UYZ0fY Realitná

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Liptovský Ondrej

210,000 € 1980 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán Demänová -Jasná

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Pod dubom | 0 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý , ale aj krátkodobý prenájom dvojizbový apartmán s kapacitou 6 osôb.

Publikované: 30.01.2024 Aktualizované: 30.01.2024
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Liptovská Mara- pozemky na rekreačnú výstavbu

Reality Liptovská Sielnica

Rekreačný pozemok | Liptovská Sielnica | 640 m²

Ponúkame Vám na predaj 16 pozemkov, ktoré sú územným plánom obce Liptovská Sielnica určené na

Publikované: 11.07.2022 Aktualizované: 24.04.2025
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

50 €/m2 50 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Chata na prenájom- Liptovský Mikuláš(Benice)

Reality Liptovský Mikuláš

Nájomný dom | Pod hájikom | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom chatu ,ktorá je vhodná na krátkodobé ale aj dlhodobejšie bývanie. Kapa

Publikované: 25.01.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

-Investičný pozemok Prosiek

Reality Prosiek

Pozemok pre rodinné domy | Prosiek | 1,872 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj pozemok o výmere 1872 m2 nachádzajúci sa cca 800 m od Liptov

Publikované: 17.06.2022 Aktualizované: 25.06.2025
Pozemky na predaj Prosiek

35,000 € 19 €/m²

Rodinný dom Liptovská Sielnica

Reality Liptovská Sielnica

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Ponúkame Vám na predaj tehlový rodinný domu z roku 1975 , ktorý sa nachádza len 1 km od Liptovs

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Domy na predaj Liptovská Sielnica

Info v RK

Konferenčné priestory na Vaše firemné akcie, školenia či prezentácie

Reality Liptovský Mikuláš

Iný objekt | 1. Mája | 60 m²

Realitná kancelária Liptoreal s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na krátkodobý prenájom štýlové prie

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 08.10.2024
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

170 €/deň 3 €/deň/m²

Investičný pozemok na predaj Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Zmiešaná zóna | Stošická | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok nachádzajúci sa v Liptovskom Mikuláši v katastrálnom území Okoli

Publikované: 11.02.2021 Aktualizované: 12.02.2024
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

90 €/m2

Pozemok v obci Prosiek, v tesnej blízkosti intravilánu, 8€/m2

Reality Prosiek

Rekreačný pozemok | Prosiek | 1,130 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Prosiek. Pozemok nie je zahrnutý súčasným ú

Publikované: 04.07.2023 Aktualizované: 28.10.2023
Pozemky na predaj Prosiek

8 €/m2 8 €/m2

Pozemok (orná pôda)

Reality Bobrovec

Orná pôda | Bobrovec | 6,975 m²

Liptoreal exkluzívne ponúka na predaj pozemok (ornú pôdu) v katastrálnom území obce Bobrovec. P

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 23.09.2024
Pozemky na predaj Bobrovec

Cena dohodou

Stavebné pod Kvačianskou Dolinou

Reality Kvačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 481 m²

Ponúkame Vám na predaj posledné 4 stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov. Pozemky

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Kvačany

57,300 € 119 €/m²

Prosiek-byty na bývanie, rekreáciu či prenájom

Reality Prosiek

Rodinný dom | Prosiek | 65 m²

K dispozícii sú ešte 3 byty... Poznáte to ...mohol som, mal som, váhal som, nekúpil som... kúpi

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Prosiek

199,000 € 3215 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie