Predaj! stavebný pozemok 376 m2 Liptovské Kľačany - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 376 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Liptovské Kľačany – ideálne miest

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj! Nádherná Liptovská drevenica chalupa s dušou. Lipt. Kľačany

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovské KĽačany | 77 m²

AstonReal ponúka na predaj ! Drevenica, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

228,000 € 2961 €/m²

člen NARKS

Predaj !Elegantný byt s wellness prvkami pri Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Demänovská dolina | 58 m²

Exkluzívny investičný byt v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej Realitná kancelária AstonR

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,000 € 3793 €/m²

člen NARKS

Predaj! Exkluzívny apartmán v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Demänovská | 58 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový a nadštandardne zariadený apartmán s výmerou 58 m², situovan

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,000 € 3793 €/m²

člen NARKS

Prenájom! Rodinný domček v Lipt. Ondrašovej - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovská Ondrašová | 160 m²

AstonReal ponúka na prenájom menší rodinný dom - novostavbu v Liptovskej Ondrašovej (okres Lipt

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Liptovský Mikuláš

800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

HĽADÁM! rodinný dom s pozemkom- okolie Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta RODINNÝ DOM, okolie Liptovský Mikuláš Zastavaná plocha cca 12

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Mikuláš

150,000 €

člen NARKS

Predaj: apartmán 60 m2 + 15 m2 terasa, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kpt. Nálepku | 60 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový, slnečný a priestranný apartmán s terasou v Liptovskom Mikul

Publikované: 12.10.2022 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2717 €/m²

člen NARKS

Rezervované! 3-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii – Lipt. Mikulá

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

AstonReal ponúka na predaj moderný, štýlový a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 68

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

217,000 € 3191 €/m²

člen NARKS

HĽADÁME pre klienta: 1i byt, po rekonštrukcii, 30-40 m2, LM, 100.000 €

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Celková rozloha bytu 30 m2 - 4

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

100,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

Predaj ! stavebný pozemok 434 m2 s IS , Podbreziny - Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny | 434 m²

AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

79,990 € 184 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Pozemok 8.063 m2, cca na 12 Domov/Chát, Liptovská Mara

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,063 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok o výmere 8 063 m2 s moderným projektom výstavby 12 domov/chá

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

588,000 € 73 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ! INVESTIČNÝ APARTMÁN VIA JASNÁ od 23m2

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Nezadaná | 23 m²

AstonReal ponúka na predaj investičný zariadený apartmán VIA JASNÁ nachádzajúci sa v rekreačnom

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

130,000 € 5217 €/m²

člen NARKS

Predaj! 2-izbový byt s balkónom v apartmánovom dome, Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ul. 1 mája | 46 m²

AstonReal ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m², nachádzajúc

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

140,000 € 3043 €/m²

člen NARKS

Predaj! garáž v obci Liptovské Kľačany okres Lipt. Mikuláš

Reality Liptovské Kľačany

Garáž | Nezadaná | 25 m²

AstonReal ponúka na predaj garáž v obci Liptovské Kľačany okres Liptovský Mikuláš. Na predaj ga

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Liptovské Kľačany

20,000 € 800 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave s veľkou záhradou - Dúbrava, Liptov

Reality Dúbrava

Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²

Exkluzívne, len v ponuke našej realitnej kancelárie www.byvaniepodtatrami.sk, vám predstavujeme

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Dúbrava

176,000 € 1517 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj penzionu Katov dvor v Partizánskej Lupči.

Reality Partizánska Ľupča

Hotel, penzión, ubytovňa | Nevyplnená | 2,200 m²

Remax exkluzívne ponúka na predaj novovybudovaný Penzión Katov Dvor ktorý leží v prekrásnom pr

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Partizánska Ľupča

750,000 € 341 €/m²

Prémiový 2-izb. apartmán – Swissôtel Damian Jasná

Reality Demänovská Dolina

Hotel, penzión, ubytovňa | Nevyplnená | 81 m²

Na predaj štýlový 2-izbový apartmán priamo pri lanovke – Swissôtel Damian Jasná, Orientácia na

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Demänovská Dolina

465,000 € 5741 €/m²

Predám pozemok 16.000 m2, Dovalovo

Reality Liptovský Hrádok

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 16,000 m²

Predám pozemok, ornú pôdu, vhodný pre niekoho, kto má záujem o poľnohospodársku výrobu a s tým

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

59,500 € 4 €/m²

Predám pozemok 2630 m2, Pavčina Lehota

Reality Pavčina Lehota

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 2,631 m²

Predám slnečný pozemok na samote, cca 500 m od obce Lazisko, v katastrálnom území Pavčina Leho

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pavčina Lehota

16,150 € 6 €/m²

Na predaj: štýlový apartmán s priestrannou terasou– Demänová Rezort

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nevyplnená | 59 m²

Ponúkame na predaj štýlový apartmán s priestrannou terasou, situovaný v srdci obľúbeného Demä

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

265,000 € 4492 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: Záhradná chatka, Pod Hájom, pozemok v osobnom vlastníctve

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 20 m²

Realitná kancelária RE/MAX Perfect vám ponúka na predaj záhradnú chatku v obľúbenej lokalite P

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

29,900 € 1495 €/m²

Na predaj samostatná chatka v Tatralandii, Liptovská Ondrašová, Liptov

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Ráztocká | 40 m²

Chcete podnikať v cestovnom ruchu priamo v najznámejšom a najväčšom Aquaparku na Slovensku, v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

149,000 € 3725 €/m²

Chaty v Usadlosti pod Kriváňom

Reality Východná

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 177 m²

Chata Šalvia poskytuje luxus na svetovej úrovni na troch podlažiach navrhnutých pre oddych, ča

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Východná

650,000 € 3672 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chata v nádhernom prostredí

Reality Jakubovany

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 180 m²

S nami máte jedinečnú možnosť kúpiť chatu v nádhernom prostredí. Nachádza sa na úpätí Západnýc

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jakubovany

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Upresniť hľadanie