Mezonet | Ondrašovská | 113.83 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 4 izbový apartmán v srdci krásneho mesta Liptovský
279,670 € 2616 €/m²
Iný stavebný pozemok | Čertovica | 670 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj výnimočný pozemok v bezprostrednej blízkosti lyžiarskeho stred
105,000 € 157 €/m²
Záhradná chatka | 378 m²
TUreality ponúka na predaj útulnú záhradnú chatku v obľúbenej záhradkárskej lokalite Hájnicovo
Cena dohodou
Lesná pôda | 65,000 m²
Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícky podiel lesov a pasienkov (urbá
60,000 € 1 €/m²
Apartmán | Demänovská cesta | 33 m²
Investícia - ponúkame na predaj kompletne zariadený apartmán nachádzajúci sa na druhom poschodí
145,490 € 4409 €/m²
2 izbový byt | - | 42 m²
Na predaj kompletne zariadený 2i apartmán, 1x vlastné parkovacie miesto, v blízkosti zjazdovky
295,000 € 7024 €/m²
Rodinný dom | Nábrežná | 259.7 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Samostatne stojaci rodinný dom je osadený na rovinatom pozemku a je si
77,000 € 296 €/m²
1 izbový byt | Palúčanská | 40 m²
Ponúkame na predaj momentálne už 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v PALUDZKEJ – holobyt
Cena dohodou
2 izbový byt | Demänovská cesta | 57.7 m²
Ponúkame na predaj luxusný 2 - izbový byt s infrasaunou a vírivkou – brána do Jasnej, o celko
209,900 € 3638 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malatíny | 1,117 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky v malebnej obci Malatíny, okres Liptovský Mikuláš. Ideálna
45 €/m2 45 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | 62 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj samostatne stojacu, plne zariadenú rekreačnú chatu v krásnom a ti
214,990 € 3629 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,135 m²
Nájsť miesto, kde sa spojí kľud hôr, čistý vzduch a potenciál do budúcnosti, nie je jednoduché.
100 €/m2 100 €/m2
3 izbový byt | Palúdzka | 82 m²
AstonReal! Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný, štýlový 3-izb
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 375 m²
AstonReal ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Liptovské Kľačany – ideálne miest
38,000 € 101 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Liptovské Kľačany | 77 m²
AstonReal ponúka na predaj ! Chalupa, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova P
228,000 € 2961 €/m²
Rodinný dom | Liptovské Beharovce | 166 m²
AstonReal ponúka na predaj novostavbu moderného rodinného domu v pokojnej a vyhľadávanej lokali
299,000 € 1801 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Cena
120,000 €
Hotel, penzión, ubytovňa | Liptovský Ján | 1,980 m²
EXKLUZÍVNE - AstonReal ponúka na predaj Hotel Svätojánsky kaštieľ. Jedná sa o novo zrekonštruov
1,200,000 € 606 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²
PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Pavčina Lehota | 720 m²
AstonReal ponúka na predaj pozemok v Pavčinej Lehote o výmere 720m2 (41m x 17m). Nehnuteľnosť s
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²
AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Celková rozloha bytu 50 m2 - 6
145,000 € 2231 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny Háje | 429 m²
AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý
79,990 € 186 €/m²
2 izbový byt | Ul. 1. mája | 53 m²
AstonReal ponúka na predaj 2-izbový byt s výmerou 53 m² v obľúbenom apartmánovom dome neďaleko
Cena dohodou
3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²
AstonReal ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave, nachádzajúci s
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.