Na prenájom 2-izbový byt s balkónom v novostavbe – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | - | 50 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na adrese Chrenoviská 1

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový byt s balkónom v novostavbe – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | - | 50 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na adrese Chrenoviská 109

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 4600 €/m²

Na prenájom 2-izbový byt s balkónom, Kpt. Nálepku - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku 15, 031 01 Liptovský Mikuláš | 55.24 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený apartmán na adrese Nálepkova 5/8 v Liptovskom Mikuláši.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodný priestor s parkovaním 484 m², Kamenné Pole, RGB Liptov - TESCO, NAY

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Kamenné pole | 484 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v najväčšom obchodnom stredisku v Liptovskom Mikuláši. N

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Ucelený pozemok 2 ha na ranč, zrubové chaty a rekreáciu, Liptov - Vysoké Tatry, Liptovský Peter

Reality Liptovský Peter

Rekreačný pozemok | 19,969 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v súkromnom vlastníctve v katastrálnom území Liptovský Peter. Fu

Publikované: 13.11.2021 Aktualizované: 25.08.2025
Pozemky na predaj Liptovský Peter

399,900 € 20 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 1.595 m² Kvačany, pri potoku, na výstavbu RD, alebo rekreačnej chalupy

Reality Kvačany

Pozemok pre rodinné domy | Kvačany | 1,595 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v rekreačnej oblasti Liptova, v Kvačianskej doline, v intra

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Kvačany

75 €/m2 75 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA: Veľký 2 izb. byt s lodžiou a balkónom - Vrbica - REZERVOVANÉ

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Vrbická | 66 m²

TOP Living Vám ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Liptovského Mikuláša- uli

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

145,000 € 2197 €/m²

HD Reality, na predaj 2 izbový byt Liptovský Hrádok na Prekážke

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Prekážka | 52 m²

PREDAJ – 2-izbový byt | Liptovský Hrádok | Skvelá lokalita Predstavenie nehnuteľnosti Ak hľad

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

134,000 € 2577 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj 5-izbový Rod.Dom v Beňadikovej pri Lipt.Mikuláši

Reality Beňadiková

Rodinný dom | 588 m²

TUreality ponúkajú na predaj moderný a priestranný 5-izbový rodinný dom situovaný v pokojnej a

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Beňadiková

Cena dohodou

Prenájom Novostavby 4-izbového bytu s VEĽKOU TERASOU v blízkosti centra!

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Vrlíkova | 100 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom novostavbu 4-izbového bytu (o

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BOHÚNKA | Komfortný 3-izbový byt s balkónom v centre Liptovského Mikuláša (309)

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Školská | 64.14 m²

Na predaj ponúkame 3-izbový byt č. 309 v projekte Bohúnka, nachádzajúci sa na 3. podlaží bytové

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

251,900 € 3927 €/m²

BOHÚNKA | 3-izbový byt s dvomi balkónmi v historickom centre Liptovského Mikuláša (210)

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Školská | 67.65 m²

Na predaj ponúkame 3-izbový byt č. 210 v projekte Bohúnka, situovaný na 2. podlaží bytového dom

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

267,900 € 3960 €/m²

BOHÚNKA | 3-izbový byt s veľkou záhradou v centre Liptovského Mikuláša (106)

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Školská | 77.82 m²

Na predaj ponúkame výnimočný 3-izbový byt č. 106 v projekte Bohúnka, situovaný na 1. podlaží v

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

333,900 € 4291 €/m²

BOHÚNKA | 2-izbový byt v historickom centre Liptovského Mikuláša (205)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Školská | 51.15 m²

Na predaj ponúkame 2-izbový byt č. 205 v projekte Bohúnka, ktorý sa nachádza na Školskej ulici

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,900 € 4319 €/m²

BOHÚNKA | 2-izbový byt s veľkorysým balkónom v historickom centre Liptovského Mikuláša (407)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Školská | 57.25 m²

Na predaj ponúkame 2-izbový byt č. 407 v projekte Bohúnka, situovaný na 4. podlaží bytového dom

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

246,900 € 4313 €/m²

Nie cowork. Váš vlastný priestor pre sústredenú prácu.

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | Družstevná | 20 m²

Niekedy stačí priestor, kde viete zavrieť dvere, zaparkovať bez stresu a normálne sa sústrediť.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Kancelária pre 1–2 osoby v polyfunkčnej budove | Družstevná, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | Družstevná | 18 m²

Hľadáte priestor, kde sa dá sústrediť, pracovať pokojne a zároveň pôsobiť profesionálne pred kl

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

BOSEN | A01 | Nízkoenergetický 3 izbový apartmán, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 80.25 m2

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Ondrašovská | 65.21 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 3 izbový apartmánový byt v srdci krásneho mesta Lip

Publikované: 28.09.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

218,000 € 3528 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný mezonetový 3 izbový apartmán A07, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 67.4 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ondrašovská | 67.4 m²

Bosen Group Vám na predaj ponúka úplne nový 3 izbový apartmán v srdci Liptova v meste Liptovský

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

155,500 € 2307 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | A03 | Útulný 2 izbový apartmán A03, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 43.17 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ondrašovská | 39.66 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 2 izbový apartmánový byt v srdci krásneho mesta Lip

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

150,000 € 3782 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | A05 | Mezonetový 4 izbový apartmán A05, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 80.14 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ondrašovská | 75.14 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 4 izbový apartmánový byt v srdci krásneho mesta Lip

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

221,200 € 2944 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Pozemok so stavebným povolením – 5 zrubov, Liptovské Kľačany

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,114 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj developerský pozemok s právoplatným stavebným povolením

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | A08 | Mezonetový 4 izbový apartmán, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 128.83 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Mezonet | Ondrašovská | 113.83 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 4 izbový apartmán v srdci krásneho mesta Liptovský

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

279,670 € 2616 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN |Pozemok priamo na Čertovici

Reality Vyšná Boca

Iný stavebný pozemok | Čertovica | 670 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj výnimočný pozemok v bezprostrednej blízkosti lyžiarskeho stred

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Boca

105,000 € 157 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23080)
Upresniť hľadanie