Chata v Nízkych Tatrách, blízko lokálneho lyžiarskeho vleku, len na skok do Liptovského Mikuláša, s vodou a elektrinou

Reality Závažná Poruba

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Chata pri ktorej nemusíte robiť kompromisy. Nehnuteľnosť v Nízkych Tatrách ktorá ponúka paradox

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Závažná Poruba

139,000 € 1986 €/m²

člen NARKS

Rozostavaná stavba domu s dokončeným interiérom . Nehnuteľnosť vhodná na rekreačné využitie

Reality Konská

Rodinný dom | 80 m²

Jedná sa o novostavbu 3 izbového domu s potenciálom v obci Konská. Základy na túto stavbu boli

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Konská

130,000 € 1625 €/m²

člen NARKS

Dom, chalupa, drevenica na predaj

Reality Liptovská Anna

Rodinný dom | 0 m²

Hľadám pre klientov dom na chalupu, alebo drevenicu v akomkoľvek stave. Ak ste vlastníkom nehnu

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na kúpa Liptovská Anna

Cena dohodou

člen NARKS

Gazdovský dom vo Východnej za ľudovú cenu

Reality Východná

Rodinný dom | 83 m²

Tehlový dom v pôvodnom stave, napojený na obecný vodovod a kanalizáciu, elektrina je momentálne

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Východná

46,000 € 554 €/m²

člen NARKS

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Liptovské Beharovce ID 105468

Reality Liptovské Beharovce

Iný stavebný pozemok | 12,891 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Beharovce

195,561 € 15 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Liptovský Mikuláš ID 105695

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 65 m²

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

199,990 € 3077 €/m²

Bez maklérov predám Storočná chalupa dom v lokalite Liptovská Kokava ID 105735

Reality Liptovská Kokava

Rodinný dom | Liptovská Kokava 392 | 419 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Liptovská Kokava

230,000 € 549 €/m²

Bez maklérov predám podkrovný byt v lokalite Liptovský Hrádok ID 105089

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 73 m²

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

169,000 € 2315 €/m²

Bez maklérov predám moderný dom v lokalite Liptovský Mikuláš ID 105653

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 318 m²

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

1,113,000 € 3500 €/m²

Bez maklérov prenajmem obrovský dom v lokalite Liptovská Kokava ID 105880

Reality Liptovská Kokava

Rodinný dom | Liptovská Kokava 392 | 419 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Liptovská Kokava

1,050 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

BEDES | Investičný 2i apartmán so súkromným detským ihriskom

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | Demänovská cesta | 48.9 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný prízemný 2-izbový apartmán v exkluzívnom rezorte SKI AND SUN v

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

225,000 € 4601 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA LIPTOVE: 2714 m2 - krásny, slnečný pozemok

Reality Svätý Kríž

Pozemok pre rodinné domy | 2,714 m²

Hľadáte: - priestor pre nadštandardné rodinné sídlo na krásnom a pokojnom mieste? - možnosť sp

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Kríž

120,000 € 44 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku, 210m2, centrum obce Východná, krásne výhľady

Reality Východná

Pozemok pre bytovú výstavbu | Hlavná | 210 m²

Na predaj krásny 210m2 pozemok s kamennou sýpkou v strede obce, prístup od hlavnej cesty, alebo

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Východná

20,000 € 95 €/m²

!!! Znížená cena !!! Apartmán, Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Apartmán | 24.7 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj, v tejto lokalite za výbornú cenu, dvojizbový Apartmán s balk

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

110,000 € 4453 €/m²

Rodinný dom, Liptovský Mikuláš-Ondrašová

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Ondrašovská | 180 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v lukratívnej mestskej časti Liptovského Mikuláša-O

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

!!! Výrazne znížená cena !!! RD Ľubeľa, L. Mikuláš

Reality Ľubeľa

Rodinný dom | 180 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj krásny rodinný dom, nachádzajúci sa v obci Ľubeľa. Je zateple

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Ľubeľa

285,000 € 1583 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dom za výbornú cenu, Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | 1 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj za výbornú cenu veľmi pekné a útulné, dva Rekreačné domy aj s

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

246,000 € 246000 €/m²

Rodinný dom (ponuka aj pre investorov), Východná

Reality Východná

Rodinný dom | 1 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj Rodinný dvojdom nachádzajúci sa v centre obce, určený na reko

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Východná

Cena dohodou

Pozemok s južnou orientáciou, Stošice - L. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 1,022 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v novovzniknutej lokalite Liptovského Mikuláša – v mestskej čast

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

150 €/m2 150 €/m2

Apartmány aj na trvalé bývanie, Liptovská Ondrašová, LM

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ondrašovská | 40.8 m²

Ponúkame Vám na predaj deväť apartmánov za veľmi priaznivé ceny, nachádzajúcich sa v TOP ubytov

Publikované: 17.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Slnečný pozemok na predaj, Východná

Reality Východná

Pozemok pre rodinné domy | 665 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Východná. Jedná sa o slnečný mierne svahovitý pozemok o v

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Východná

80 €/m2 80 €/m2

Pozemok so Stavebným povolením na RD, L. Ondrašová

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 795 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný slnečný svahovitý pozemok s Právoplatným stavebným povolením, o

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

115,000 € 145 €/m²

2 stavebné pozemky v srdci Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 427 m²

XEMAR ( milota,tothova@xemar.sk alebo 0918 971 292 ) ponúka na predaj ešte 2 lukratívne staveb

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

86,100 € 202 €/m²

Apartmánový dom Nízke Tatry, Jánska dolina

Reality Liptovský Ján

Chata, drevenica, zrub | Jánska Dolina | 480 m²

Unikátna nehnuteľnosť v priamom dotyku s divokou prírodou Nízkych Tatier, definovaná absolútnym

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Ján

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23080)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie