2 izbový byt | Hony 363/8 | 45 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v mestskej časti Liptovská on
560 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Demänovská cesta 215 | 72 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom 3-izbový byt v mestskej časti Liptovského
690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Demänovská 295/62 | 40 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom byt v rodinnom dome v mestskej časti Palúd
450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Na predaj ponúkame investičný pozemok v obci Liptovský Trnovec, situovaný v atraktívnej lokali
50 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 376 m²
Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Liptovské Kľačany. P
30,000 € 80 €/m²
2 izbový byt | 4. apríla | 50 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v atraktívnej lokali
630 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Palučanská 629 | 113 m²
Realitná kancelária Residence ponúka na predaj priestranný 4‑izbový mezonet s premyslenou dispo
305,000 € 2699 €/m²
4 izbový byt | Kollárova | 79 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s výmerou 79,8 m²
209,900 € 2657 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 101.7 m²
Ponúkame na predaj krásne rekreačné chaty v jedinečnej lokalite priamo pri brehu Liptovskej Mar
238,000 € 2340 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Hľadáte rodinným dom na Liptove? Máte radi hory a turistiku? Ak áno tak táto ponuka je pre vás
115,000 € 639 €/m²
Apartmán | 39.6 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence Vám ponúkame na predaj 1-izbový apartmán s výme
250,000 € 6313 €/m²
Záhrada | 437 m²
Exkluzívne iba v Residence realitnej kancelárii Vám ponúkame na predaj záhradku s malou chatkou
12,900 € 30 €/m²
Apartmán | 175 m²
Jedinečný Penthouse priamo pri zjazdovke v najlepšom lyžiarskom stredisku na Slovensku Jasná Ní
Cena dohodou
Apartmán | 43.4 m²
Cenovo veľmi zaujímavý apartmán s výhľadom na Demänovskú Dolinu, priamo pri zjazdovke v najlepš
299,000 € 6889 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 0 m²
Realitná kancelára Residence Vám ponúka na predaj turistami vyhľadávaný hotel Koliba Gréta v Li
Cena dohodou
3 izbový byt | Štúrova | 120.15 m²
Residence realitná kancelária ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový b
320,000 € 2663 €/m²
2 izbový byt | Palúčanská | 37.3 m²
Residence realitná kancelária vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 1. p
Cena dohodou
3 izbový byt | Štúrova | 83.7 m²
Vymeňte ranné zápchy a strácanie času rozvážaním detí za život, kde máte všetko na dosah ruky.
271,497 € 3244 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
Dom pre veľkú rodinu v príjemnej obci len pár minút od Liptovského Mikuláša Realitná kanc
199,990 € 1176 €/m²
2 izbový byt | Chrenoviská | 45 m²
Hľadáte miestečko pre seba alebo investíciu, ktorá spája moderný mestský dizajn s okamžitým zis
189,000 € 4200 €/m²
2 izbový byt | 80 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE ponúkame na predaj apartmán v prestížnom hoteli
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Svätý kríž- 410 | 140 m²
Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na predaj stavbu rodinného domu v tichej oblasti. Hľad
325,000 € 2321 €/m²
5 a viac izbový byt | Palúčanská 632/89 | 137 m²
Realitná kancelária RESIDENCE ponúka na predaj priestranný 5-izbový mezonet s rozlohou 137 m²,
299,000 € 2182 €/m²
1 izbový byt | Ráztocká | 39 m²
Hľadáte bývanie, kde sa každý deň budete cítiť ako na dovolenke? Ponúkame vám exkluzívnu prílež
118,500 € 3038 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.