Hotel, penzión, ubytovňa | 750 m²
Realitná kancelária RESIDENCE, z poverenia majiteľa tohto krásneho penziónu na Liptove, ponúka
Cena dohodou
2 izbový byt | Chrenoviská | 50 m²
Realitná kancelária RESIDENCE REAL ponúka moderný, zariadený 2-izbový byt do dlhodobého prenájm
690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Garbiarska | 91 m²
Obchodné priestory na prenájom – Jasná Shopping City, Liptovský Mikuláš Hľadáte ideálne miesto
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 491 m²
Ponúkame lukratívny stavebný pozemok v mestskej časti Liptovského Mikuláša. Pozemok je svahovit
89,000 € 181 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kostolná | 649 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok o výmer
120 €/m2 120 €/m2
2 izbový byt | Štúrova | 39.37 m²
Vymeňte ranné zápchy a zdĺhavé presuny, kde máte všetko poruke. Objavte moderný 2-izbový byt v
173,274 € 4401 €/m²
4 izbový byt | Štúrova | 97.75 m²
Hľadáte výnimočné bývanie, ktoré si prispôsobíte podľa vlastných predstáv? V projekte Tatra Cit
351,560 € 3597 €/m²
2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 70 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj moderný apartmán v novšom projekte na ulici
128,590 € 1837 €/m²
3 izbový byt | Hurbanová 12 | 63 m²
Realitná kancelária Residence Ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v atraktívnej
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 799 m²
Realitná kancelária Residence vám exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť, aká sa nepredáva ča
1,350,000 € 1690 €/m²
2 izbový byt | Lúčky | 59 m²
Tam, kde sa horská energia stretáva s modernou architektúrou, vzniká Montis – exkluzívny projek
Cena dohodou
Reštauračné priestory | Borbisova | 420 m²
Hľadáte ready business ponuku? Ak áno tak tu je riešenie! Exkluzívne iba v Realitnej kancelárii
700,000 € 1667 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 30 m²
Exkluzívne iba v Residence realitnej kancelárii Vám ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhrad
24,000 € 800 €/m²
2 izbový byt | 40 m²
Residence realitná kancelária ponúka na prenájom menší 2-izbový byt v novostavbe, ktorý sa nach
550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 95 m²
Investičná príležitosť na Liptove – drevenica s výnosom v rezorte Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá
225,000 € 2368 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Demänovská Dolina | 199 m²
Realitná kancelária RESIDENCE ponúka na predaj nadštandardnú drevenicu situovanú v tichej lokal
Cena dohodou
3 izbový byt | Sládkovičova | 139 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na predaj veľkometrážny byt vo vyhľadávanej lokalite L
250,000 € 1799 €/m²
3 izbový byt | Štúrova | 212 m²
Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť priestranný 3-izbový me
380,000 € 1792 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 210 m²
Ponúkame jedinečnú možnosť kúpiť si pokoj a relax, a tiež výhľady, ktoré len tak ľahko nezoženi
350,000 € 1667 €/m²
3 izbový byt | 61.79 m²
Strategická investícia aj druhý domov: 3-izbový apartmán v Demänová Rezorte Prečo si vyberať
270,000 € 4370 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ráztocká | 630 m²
Realitná kancelária Residence ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 630 m² v katas
119,900 € 190 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 569 m²
Realitná kancelária Residence Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lazisko, len pá
Cena dohodou
Rodinný dom | Nová | 212 m²
Realitná kancelária Residence Real exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom (7
219,900 € 1037 €/m²
Apartmán | Pavčiná lehota 395 | 68 m²
Realitná kancelária Residence Vám ponúka na predaj priestranný mezonetový investičný apartmán v
300,000 € 4412 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.