Pozemok pre bytovú výstavbu | Pod Stráňami | 1,729 m²
Hľadáte investičnú príležitosť na Liptove? Ponúkame vám atraktívny stavebný pozemok na severe L
110 €/m2 110 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | 56 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka: ZRUBOVÁ CHATKA NA PREDAJ – IDEÁLNA NA REKREÁCIU Hľa
Cena dohodou
Priemyselná zóna | 403 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka na prenájom oplotený areál s výmerou 403 m², priamo n
550 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 75 m²
Pripravujeme do ponuky moderný 3-izbový byt s parkovacím miestom v pešej dostupnosti do centra
Cena dohodou
3 izbový byt | Nábrežie Dr. Aurela Stodolu | 61.5 m²
Na predaj: 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej časti Liptovského Mikuláša Ponúkame na predaj 3
Cena dohodou
Priestor pre výrobu | 480 m²
Jedinečná polyfunkčná budova v Liptovskom Mikuláši – jediná svojho druhu na trhu Realitná kanc
450,000 € 938 €/m²
Administratívny objekt | Martinčekovej | 158 m²
Moderné kancelárske priestory v centre Liptovského Mikuláša s panoramatickým výhľadom Hľadáte
Cena dohodou
Apartmán | 93 m²
Luxusný horský apartmán pár krokov od svahu | Jasná – Demänovská dolina Vysoká návratnosť • TO
420,000 € 4516 €/m²
Apartmán | 52 m²
Hľadáte zaujímavú investičnú ponuku v Demänovskej Doline? Ste vášnivý lyžiar či turista? Ak áno
285,000 € 5481 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
Hľadáte chalupu na Liptove? Možno práve táto chalupa môže byť vaším vysnívaným miestom pre oddy
92,000 € 1150 €/m²
Rekreačný pozemok | Hliník | 8,962 m²
Túžite po jedinečnom pozemku, ktorý Vám bude každý závidieť? Chcete mať úžasné výhľady na Lipto
169,000 € 19 €/m²
Komerčná zóna | Žiarska | 2,084 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste
89 €/m2 89 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Družstevná | 300 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom voľné priestory vhodné na sklad, výrobnú p
Cena dohodou
Nájomný dom | 270 m²
RESIDENCE REAL PONUKA NA PRENÁJOM výnimočný dvojpodlažný dom s veľkorysou strešnou terasou, sit
Cena dohodou
Administratívny objekt | Martinčekovej | 158 m²
Cena dohodou
3 izbový byt | 41.77 m²
Hľadáte nehnuteľnosť na Liptove, ktorá spája rodinné zážitky s rozumným podnikaním? Residenc
199,000 € 4764 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Belopotockého | 20 m²
Nové kancelárske priestory v Liptovskom Mikuláši – miesto, kde sa vám bude pracovať s radosťou
370 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Na predaj ponúkame investičný pozemok v obci Liptovský Trnovec, situovaný v atraktívnej lokali
50 €/m2
2 izbový byt | Hony 363/8 | 45 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v mestskej časti Liptovská on
560 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Demänovská cesta 215 | 72 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom 3-izbový byt v mestskej časti Liptovského
690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Demänovská 295/62 | 40 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom byt v rodinnom dome v mestskej časti Palúd
450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 376 m²
Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Liptovské Kľačany. P
30,000 € 80 €/m²
2 izbový byt | 4. apríla | 50 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v atraktívnej lokali
630 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Palučanská 629 | 113 m²
Realitná kancelária Residence ponúka na predaj priestranný 4‑izbový mezonet s premyslenou dispo
305,000 € 2699 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.