Chalupa, rekreačný domček | Liptovský Ján 2102 | 115 m²
Realitná kancelária Residence ponúka na predaj architektonicky výnimočnú nehnuteľnosť v Liptovs
Cena dohodou
Priestor pre sklad | 1,300 m²
Realitná kancelária RESIDENCE ponúka na prenájom vonkajší priestor s výmerou 1 300 m², s možnos
1,000 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Do Doliny | 36 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj plne zariadený 2-izbový apartmán v lokalite
179,000 € 4972 €/m²
Apartmán | 72 m²
Hľadáte výnimočnú nehnuteľnosť na najprestížnejšej adrese Nízkych Tatier? Ponúkame vám na preda
499,000 € 6931 €/m²
Reštaurácia | Dlhá | 155 m²
Táto investičná príležitosť spája históriu s moderným podnikaním. Na predaj je kompletne zrekon
Cena dohodou
Obchodné priestory | Kamenné pole | 446 m²
Prenájom obchodných priestorov – OC Retail Park Liptovský Mikuláš Realitna kancelária Residenc
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Vrbická | 82 m²
Realitná kancelária RESIDENCE Liptovský Mikuláš ponúka 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Li
187,000 € 2280 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 130 m²
Projekt luxusnej chaty na samote s výhľadom na Vysoké Tatry. Ponúkame na predaj výnimočný stav
Cena dohodou
Obchodné priestory | Garbiarska | 91 m²
Realitná kancelária Residence Real Vám ponúka na prenájom atraktívny obchodný priestor v obchod
865 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Garáž | 12.5 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka: Prenájom parkovacích miest vo Victory Porte. Máme k
30 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Apartmán | 76 m²
450,000 € 5921 €/m²
Apartmán | Demänovská Dolina | 53 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE ponúkame na predaj apartmán v hoteli Damian Jas
338,000 € 6377 €/m²
Obchodné priestory | 1. mája | 300 m²
PRIESTORY NA PRENÁJOM – PEŠIA ZÓNA, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ Realitná kancelária Residence Real ponúk
2,159 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Staré Koliesko | 25.1 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE Vám ponúkame na predaj menší prakticky riešený
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | 969 m²
Máte možnosť vlastniť jedinečný stavebný pozemok v podhorskej obci Liptovské Matiašovce, severn
81,500 € 84 €/m²
2 izbový byt | 39.53 m²
Realitná kancelária Residence ponúka na predaj dizajnový horský apartmán situovaný v lyžiarskom
209,000 € 5287 €/m²
Apartmán | 50 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence vám ponúkame na predaj luxusný apartmán v rámci
345,000 € 6900 €/m²
Priestor pre výrobu | Priemyselná | 400 m²
Hľadáte dobré miesto na podnikanie? Exkluzívne v realitnej kancelárii Residence real Vám ponúka
450,000 € 1125 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,283 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste
240,000 € 187 €/m²
Rekreačný pozemok | 14,585 m²
Ak hľadáte ideálne miesto na rekreáciu v Liptovských lesoch, tak možno práve tento rozľahlý poz
16 €/m2 16 €/m2
Rodinný dom | Svatý kríž 102 | 102 m²
Hľadáte útočisko od mestského ruchu a stresu? Tento štýlový vidiecky dom je ideálnou voľbou pre
279,000 € 2735 €/m²
4 izbový byt | Štúrova | 110.4 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá bude vašou pýchou? V Tatra City Residence sme vytvorili limitovanú
Cena dohodou
Mezonet | Štúrova | 57.3 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá sa predáva sama? Objavte netradičné mezonety v projekte Tatra City
210,769 € 3678 €/m²
Rodinný dom | 2,152 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v štádiu hrubej s
350,000 € 163 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.