Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 31.74 m²
Ponúkame na predaj atraktívny apartmán s podielom na wellness, lyžiarni, parkoviska v 4-hviezdi
222,180 € 7000 €/m²
Apartmán | Nezadaná | 51.42 m²
370,224 € 7200 €/m²
Apartmán | Pri zátoke | 0 m²
ŠTÝLOVÝ 1 IZBOVÝ APARTMÁN PRI LIPTOVSKEJ MARE – IDEÁLNA INVESTÍCIA AJ ODDYCHOVÝ RAJ! ARCHEUS
92,600 €
1 izbový byt | Pri zátoke | 29 m²
EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na predaj 1 IZBOVÝ APARTMÁN (ŠTÚDIO) v apartmáno
92,600 € 3193 €/m²
2 izbový byt | Prekážka | 57.2 m²
Ponúkame na prenájom príjemný a zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadá
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Apartmán | 93 m²
Luxusný horský apartmán pár krokov od svahu | Jasná – Demänovská dolina Vysoká návratnosť • TO
420,000 € 4516 €/m²
Apartmán | Lúčky | 63.65 m²
Tam, kde sa horská energia stretáva s modernou architektúrou, vzniká Montis – exkluzívny projek
Cena dohodou
Komerčná zóna | Revolučná | 628 m²
Realitná kancelária Residence Vám exkluzívne ponúka na predaj zabezpečený pozemok nachádzajúci
129,000 € 205 €/m²
Záhrada | Žiarska | 352 m²
Hľadáte miesto na oddych, záhradkárčenie alebo vlastnú úrodu ovocia a zeleniny? V lokalite Po
15,000 € 43 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 155 m²
Túžite po bývaní, ktoré vybočuje z radu? Chcete vlastniť kúsok histórie pretvorený do moderného
Cena dohodou
1 izbový byt | 25.91 m²
Hľadáte zabehnutú investíciu alebo vlastný apartmán na Liptove? Ponúkame na predaj moderne zar
145,900 € 5631 €/m²
2 izbový byt | Vyšná boca 113 | 55 m²
Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v rodinnom dome vo Vyšnej Boc
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nábrežie Dr. Aurela Stodolu | 61.5 m²
Na predaj: 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej časti Liptovského Mikuláša Ponúkame na predaj 3
Cena dohodou
Priestor pre výrobu | 480 m²
Jedinečná polyfunkčná budova v Liptovskom Mikuláši – jediná svojho druhu na trhu Realitná kanc
450,000 € 938 €/m²
Administratívny objekt | Martinčekovej | 158 m²
Moderné kancelárske priestory v centre Liptovského Mikuláša s panoramatickým výhľadom Hľadáte
Cena dohodou
2 izbový byt | Lúčky | 52.56 m²
Realitná kancelária Residence ponúka na predaj dizajnový horský apartmán situovaný v lyžiarskom
269,000 € 5118 €/m²
1 izbový byt | Lúčky | 37.3 m²
Cena dohodou
2 izbový byt | Belanská | 62 m²
Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový apartmán v novostavbe (kolaudácia 2024
159,500 € 2573 €/m²
Apartmán | Demänovská dolina | 40.5 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence vám ponúkame na predaj luxusný apartmán v rámci
290,000 € 7160 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste
285,000 € 165 €/m²
1 izbový byt | Štúrova | 55.68 m²
Hľadáte štýlové bývanie, ktoré si dotvoríte podľa vlastných predstáv? V projekte Tatra City Res
189,063 € 3396 €/m²
2 izbový byt | Palúčanská | 49.2 m²
Residence realitná kancelária vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2. p
Cena dohodou
2 izbový byt | Nábrežie Dr. Aurela stodolu 1749/33 | 56 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v mestskej časti Liptovského
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Smrečianska | 291 m²
Realitná kancelária Ponúka na prenájom priestranný obchodný priestor o výmere 291 m² nachádzaj
Cena na vyžiadanie
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.