Zrubová chata s pozemkom 938 m2 na predaj – Magurka - Liptov

Reality Partizánska Ľupča

Chata, drevenica, zrub | Magurka | 120 m²

Ponúkame na predaj drevenú zrubovú chatu s veľkým pozemkom o výmere 938 m2, na ktorom je možné

Publikované: 02.02.2024 Aktualizované: 29.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Partizánska Ľupča

300,000 € 2500 €/m²

Pozemok o výmere 3610m2 na predaj - Bobrovec

Reality Bobrovec

Orná pôda | 3,610 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý rovinatý pozemok s celkovou výmerou 3610m2. Nachádza sa na vstupe d

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Bobrovec

36 €/m2 36 €/m2

2-izbový apartmán s garantovaným výnosom 8% a s výhľadom na Liptovskú Maru NA PREDAJ, Marina Liptov

Reality Bobrovník

Apartmán | Nezadaná | 46 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán na 3. poschodí s výmerou 46,76m2 a terasou o v

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bobrovník

Cena dohodou

NA PREDAJ 3-izbový apartmán v 4* rezorte Marina Liptov, garantovaný výnos 8%

Reality Bobrovník

3 izbový byt | Nezadaná | 57 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový apartmán na 3. poschodí s výmerou 57,84 m2

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bobrovník

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt NA PREDAJ, Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | J. D. Matejovie | 73 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na 8. poschodí v Liptovskom Hrádku na ulici J. D. M

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

Cena dohodou

Stavebný pozemok s výhľadom na Liptovskú Maru NA PREDAJ

Reality Bobrovník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 846 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj atraktívny pozemok v jednej z najžiadanejších lokalít Liptova, p

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

200,000 € 236 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chata s kapacitou 38 lôžok NA PREDAJ, Jakubovany

Reality Jakubovany

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 186 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj priestrannú a celoročne využiteľnú rekreačnú chatu, ktorá je arc

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 29.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Jakubovany

350,000 € 1882 €/m²

Pozemok o výmere 256 349 m2 NA PREDAJ v blízkosti Lipt. Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Okoličianska | 256,349 m²

RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ rozľahlý a slnečný pozemok v katastrálnom území Okoličné v blízk

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

5 €/m2 5 €/m2

2-izbový byt s parkovacím miestom na predaj- NOVOSTAVBA – Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 69 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ dvojizbový byt v novostavbe „Pod lesom“, v obci Liptovský Hrádok

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

166,549 € 2515 €/m²

MARINA CABIN HOUSE - rekreačná chata priamo pri Liptovskej Mare NA PREDAJ, 8% garantovaný výnos

Reality Bobrovník

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 45 m²

Realitná kancelária RK SPIRIT Vám exkluzívne ponúka na predaj modernú rekreačnú chatu MARINA CA

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bobrovník

Cena dohodou

Rezervované - NA PREDAJ 1-izbový byt v NOVOSTAVBE – Victory Port, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Za luhami | 32 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v novostavbe s prakticky predelenou spálňou

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

NA PRENÁJOM - Slnečný 1-izbový byt v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Jilemnického | 40 m²

Ak hľadáte pokojné bývanie priamo v centre mesta, táto ponuka je presne pre vás. RK SPIRIT Vám

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

480 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Exkluzívne stavebné pozemky na Liptove s panoramatickými výhľadmi, neďaleko Liptovskej Mary

Reality Bobrovník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 961 m²

Realitná kancelária SPIRIT Vám ponúka na predaj atraktívne stavebné pozemky v krásnom prostredí

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

100 €/m2 100 €/m2

Pozemok o výmere 511 m² pri Liptovskej Mare – bývanie aj rekreácia

Reality Bobrovník

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 511 m²

Realitná kancelária SPIRIT Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 511 m² v k

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

51,100 € 100 €/m²

Pozemok vhodný na stavbu rodinného domu NA PREDAJ, Kvačany

Reality Kvačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 746 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu s výmerou 746 m2 a podielom na p

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Kvačany

70 €/m2 70 €/m2

Zrekonštruovaný vidiecky dom za výhodnú cenu NA PREDAJ, Východná, Liptov

Reality Východná

Vidiecky dom | Východná | 280 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj elegantne a kvalitne zrekonštruovaný vidiecky dom v podtatranske

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Východná

415,000 € 1661 €/m²

Investičný 2-izbový apartmán s výnosom v Demänová rezort, NA PREDAJ

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänovská cesta | 40 m²

RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ 2-izbový mezonet nachádzajúci sa na 2. poschodí apartmánového do

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,900 € 3998 €/m²

Jedinečná ponuka - Novostavba rodinného domu v obci Závažná Poruba NA PREDAJ

Reality Závažná Poruba

Rodinný dom | Hlavná | 318 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Závažná Poruba, ktorá b

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Závažná Poruba

365,000 € 1148 €/m²

Investičný pozemok pri aquaparku Tatralandia - NA PREDAJ

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Ondrašovská | 8,552 m²

RK SPIRIT ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok s výmerou 8 552 m², nachádzajúci sa v

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

32 €/m2 32 €/m2

Pozemok Liptovská Sielnica 69623 m2

Reality Liptovská Sielnica

Priemyselná zóna | 69,623 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj veľmi zaujímavý pozemok o výmere viac ako 69000 m2 so skvelou po

Publikované: 20.11.2015 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

Cena dohodou

Rozľahlý pozemok - 17 823 m2 na predaj - Liptovská Sielnica

Reality Liptovská Sielnica

Orná pôda | 17,823 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok určený na rekreačnú výstavbu o celkovej výmere 17823m

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

30 €/m2 30 €/m2

Investičná príležitosť - NA PREDAJ 4-izbový penthouse v Demänovej

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Odbojárska | 118 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový penthouse s veľkou terasou v prestížnom pro

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

484,000 € 4102 €/m²

BOHÚNKA | 4-izbový byt s 141 m2 záhradou v historickom centre Liptovského Mikuláša (105)

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Školská | 100.64 m²

Exkluzívne vám ponúkame priestranný 4-izbový byt v projekte Bohúnka, ktorý vyrastá v historicko

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

426,900 € 4242 €/m²

Na predaj - Krásny Rodinný domček bez susedov - Ploštin

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Tretiny | 180 m²

Rodinný dom bez susedov – absolútne súkromie v obci Ploštín Hľadáte bývanie, kde vás nikto ne

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

299,900 € 1666 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie