Investičná príležitosť v srdci Malých Karpát – výnosný ubytovací objekt v lokalite Zochova chata na pozemku 5 000 m², len 30 minút od Bratislavy.

Reality Modra

Iný rekreačný objekt | Moyzesova | 600 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný ubytovací objekt v obľúbenej rekreačnej lokalite Z

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

1,250,000 € 2083 €/m²

Top
Top

POCIT DOMOVA - PENZION, CHATA, SPA - BAZÉN ...POD VINOHRADOM - MODRA - ŠIROKÉ MOŽNOSTI VYUŽITIA...

Reality Modra

Iný rekreačný objekt | Štúrova | 500 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza na úpätí Malých Karpát v centre starobylého mestečka Modra a vychýren

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Modra

Cena dohodou

člen NARKS

Zabehnutý penzión pri Ružínskej priehrade, 20 km od Košíc

Reality Košická Belá

Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 550 m²

Exkluzívne ponúkame rodinný penzión pod lesom pri Ružínskej priehrade. Zabehnutý podnik v krásn

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košická Belá

Cena dohodou

NA PREDAJ - rekreačná chatka, v areáli kempingu Nitrianske Rudno, okr. Prievidza

Reality Nitrianske Rudno

Iný rekreačný objekt | Hlavná | 29 m²

Ponúkam na predaj rekreačnú chatku v areáli kempingu pri priehrade Nitrianske Rudno, okres Prie

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Nitrianske Rudno

14,000 € 483 €/m²

TARGETreal | Na predaj, Penzión v Kysuckej prírode, možnosť DLHODOBÉHO NÁJMU

Reality Kysucké Nové Mesto

Iný rekreačný objekt | Budatínska Lehota | 350 m²

TARGETreal vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný penzión v krásnom prírodnom prostredí, l

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Kysucké Nové Mesto

450,000 € 1286 €/m²

Apartmánový dom SNOWLAND - Valča

Reality Valča

Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 161 m²

Naša realitná kancelária ponúka na predaj skvelú investičnú nehnuteľnosť v blízkosti

Publikované: 30.07.2023 Aktualizované: 08.05.2025
Chaty a chalupy na predaj Valča

299,000 € 1857 €/m²

Stodola s možnosťou úpravy na chatu s pozemkami

Reality Stará Turá

Iný rekreačný objekt | Papraď | 129 m²

SHARK REAL Vám ponúka na predaj nehnuteľnosti – stodolu so súpisným číslom – a priľahlé pozemky

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 08.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

42,000 € 326 €/m²

Apartmány

Reality Patince

Iný rekreačný objekt | Areal kupaliska | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruované apartmány cca 30m2 za 55000 eur, acca50m2 za 6

Publikované: 02.08.2023 Aktualizované: 11.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Patince

55,000 € 1833 €/m²

PREDAJ VINOHRADNÍCKEJ STAVBY S HISTORICKOU VÍNNOU PIVNICOU- SEBECHLEBY

Reality Sebechleby

Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 104 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj zrekonštruovanú vinohradnícku stavbu so zázemím. Zá

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Sebechleby

85,000 € 817 €/m²

BIELE VODY, Hriňová - výhodná investičná príležitosť pre DSS

Reality Hriňová

Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 581 m²

Predstavte si miesto, kde liečivá sila lesa a čistý vzduch Veporských vrchov tvoria dokonalé p

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Hriňová

399,900 € 688 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj výnimočného apartmánu s balkónom HNEĎ NA SVAHU v Hoteli FIS Jasná ****

Reality Demänovská Dolina

Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 31.74 m²

Ponúkame na predaj atraktívny apartmán s podielom na wellness, lyžiarni, parkoviska v 4-hviezdi

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

222,180 € 7000 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ APARTMÁN PRIAMO NA SVAHU V Hotel FIS Jasná ****

Reality Demänovská Dolina

Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 51.42 m²

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

370,224 € 7200 €/m²

člen NARKS

Pozemok s rybníkom a rekreačným domom s mólom, 40km od Čuňova

Reality Bratislava-Čunovo

Iný rekreačný objekt | 70 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok s rybníkom, lesom, s ovocným sadom, s rekreačným domčekom

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Čunovo

450,000 € 6429 €/m²

REALISS - Penzión v plnej prevádzke v podhorskej obci Omastiná - s rodinným domom, reštauráciou, wellness, ubytovaním, terasou, parkoviskom ...

Reality Omastiná

Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 1,080 m²

REALISS - realitná kancelária - Pridali sme do našej ponuky na predaj plne funkčný, zrekonštruo

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 26.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Omastiná

680,000 € 630 €/m²

DELTA- Ponúkame na predaj apartmánový dom vo Veľkom Slavkove,

Reality Veľký Slavkov

Iný rekreačný objekt | Tatranská | 280 m²

Delta Property ponúka na predaj zabehnutý apartmánový dom vo Veľkom Slavkove, na hlavnom ťahu

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľký Slavkov

368,000 € 1314 €/m²

PREDAJ - Devínska Nová Ves - veľká chata s podkrovím

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Iný rekreačný objekt | 430 m²

ART Real Estate ponúka na predaj rekreačnú dvojpodlažnú chatu s podkrovím vo veľkosti rodinného

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 28.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

630,000 € 1465 €/m²

PNORF – wellness, 150 m2, investičná príležitosť, Koperníkova ul., REZIDENCIA PANORAMA

Reality Hlohovec

Iný rekreačný objekt | Koperníkova | 150 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj v REZIDENCII PANORAMA v rámci záverečne

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Hlohovec

145,000 € 967 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj - Dva viničné domy v malebnej lokalite Mýtne Ludany

Reality Mýtne Ludany

Iný rekreačný objekt | 150 m²

Ponúkame na predaj dva viničné domy v katastrálnom území Mýtne Ludany, len 5 km od Levíc. Tieto

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýtne Ludany

89,000 € 593 €/m²

NA PREDAJ priestranný chalet v Hrabove, novostavba

Reality Ružomberok

Iný rekreačný objekt | Hrabovská dolina | 216 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ exkluzívnu novostavbu – chalet B42 v atraktívnej lokalite Hrabov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

505,000 € 2338 €/m²

Apartmán na predaj Martinské Hole

Reality Martin

Iný rekreačný objekt | . | 34.6 m²

Ponúkame Vám na predaj apartmán na Martinských Holiach v apartmánovom dome Nová ponorka. Nachá

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

180,000 € 4595 €/m²

Apartmán na predaj Martinské Hole

Reality Martin

Iný rekreačný objekt | . | 39.15 m²

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

200,000 € 4590 €/m²

Apartmán na predaj Martinské Hole

Reality Martin

Iný rekreačný objekt | . | 32 m²

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

180,000 € 4597 €/m²

Na predaj: Moderná chata s 3 luxusnými apartmánmi v horskom prostredí Lúčky - Demänovská dolina

Reality Demänovská Dolina

Iný rekreačný objekt | Autocamping | 182.5 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový štýlový 3-apartmánový chalet ski in-ski out, situovaný v nad

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

1,200,000 € 6575 €/m²

2 vínne pivničky s čarom vidieka na predaj – bývanie aj oddych v srdci rakúskeho Weinviertlu za 75 000 €

Reality Rakúsko

Iný rekreačný objekt | Rakúsko

Realitná kancelária SortieReal vám ponúka na predaj dve štýlové vínne pivničky v malebnej rakús

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.03.2026
Chaty a chalupy na predaj

75,000 € 1500 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Rodinné domy na predaj (23121)
Upresniť hľadanie