Na prenájom priestor v obci Palárikovo

Reality Palárikovo

Objekt pre obchod | 70 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestor v Palárikove. Priestor sa nachádza na frekventovanej ulici Št

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Palárikovo

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REPREZENTATÍVNY OBCHODNÝ PRIESTOR 45 m² | KAZANSKÁ UL.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Objekt pre obchod | Kazanská | 45 m²

Ponúkame na predaj kompletný obchodný priestor nachádzajúci sa na Kazanskej ulici s výmerou 45

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

128,000 € 2844 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Budova v srdci Levíc – ideálna pre gastro, ambulancie či kancelárie

Reality Levice

Objekt pre obchod | 150 m²

STRATEGICKÁ ADRESA V CENTRE LEVÍC: Podnikanie, Gastro či Bývanie? Ponúkame na predaj rodinný

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Levice

254,000 € 1693 €/m²

Predáme zariadený 7,5izbový rodinný dom-Investičný potenciál

Reality Bratislava-Rača

Polyfunkčný objekt | Úžiny | 277 m²

Popis nehnuteľnosti - Je tu investičný potenciál - možnosť stavby ďalšieho domu na pozemku - je

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

629,000 € 2271 €/m²

Obchod - Predajňa / Prevádzka / skladový objekt / Popradská ul. (pri Borovicovom háji) / Košice - Západ

Reality Košice-Západ

Objekt pre obchod | Popradská | 55 m²

Hotová a ihneď voľná prevádzka pripravená pre vaše podnikanie v Košiciach, na sídlisku Terasa -

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Západ

109,000 € 1982 €/m²

Vnútorné parkovacie státie v komplexe RETRO

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 17 m²

Ponúkam na prenájom vnútorné parkovacie státie v projekte Retro na Nevädzovej ulici. Jedná sa o

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

90 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť – areál bývalého mlyna, Košeca

Reality Košeca

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 350 m²

Investičná príležitosť – areál bývalého mlyna, 1 724 m² – Košeca (okres Ilava) Ponúkam na pre

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Košeca

210,000 € 600 €/m²

Vonkajšie parkovacie státie v Rači

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Eduarda Wenzla | 17 m²

Ponúkam na prenájom vonkajšie parkovacie státie v mestskej časti Rača na ulici Eduarda Wenzla v

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

40 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Dám do prenájmu polyfunkčné, skladové priestory, iba u nás

Reality Turzovka

Skladový objekt | Nezadaná | 120 m²

HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na prenájom polyfunkčné, skladové priestory v centre mes

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na prenájom Turzovka

600 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Predám podnikateľský objekt v obci Dubník

Reality Dubník

Objekt pre obchod | Dubník | 400 m²

Ponúkame na predaj podnikateľský objekt v centre obce Dubník. Budova je postavená z tehly a pre

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Dubník

160,000 € 400 €/m²

Výhodná ponuka! Moderný apartmán neďaleko kúpaliska v obci Podhájska

Reality Podhájska

Apartmánový dom | Podhájska | 31 m²

EXKLUZÍVNE predám pekný 2 izbový apartmán v novostavbe v obci Podhájska s vyhľadávaným termálny

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Podhájska

92,900 € 2997 €/m²

Znížená cena! Podnikateľský priestor v Nových Zámkoch na predaj

Reality Nové Zámky

Objekt pre obchod | Nové Zámky | 130 m²

Exkluzívne! Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom vhodný na podnikanie

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

189,900 € 1461 €/m²

Predám veľký priemyselný areál s halami v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Výrobný objekt | Nové Zámky | 2,800 m²

Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj priestrannú výrobnú priemyselnú halu na rozľ

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

1,140,000 € 407 €/m²

🏭 HĽADÁME VÝROBNÚ HALU NA PREDAJ 🏭 v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Výrobný objekt | Nové Zámky | 500 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme výrobnú halu na predaj vhodnú na podnikateľské účely s výmerou

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Predám zdravotné stredisko v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | Nové Zámky | 300 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu -

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

570,000 € 1900 €/m²

Prenajmem skladové priestory v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Skladový objekt | Nové Zámky | 35 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na prenájom skladové priestory v N

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

110 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Predám veľký priemyselný areál s halami v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Výrobný objekt | Nové Zámky | 2,800 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Predám stavebný pozemok s možnosťou podnikania Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Opravárenský objekt | Nové Zámky | 1,279 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok s možno

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

259,900 € 203 €/m²

AZ. Investičný polyfunkčný objekt - Ubytovacie zariadenie s vysokým výnosom s veľkorysým pozemkom v Nitre

Reality Nitra

Apartmánový dom | 400 m²

Predstavujeme vám nehnuteľnosť s výnimočným investičným potenciálom v lukratívnej lokalite Nitr

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Nitra

489,000 € 1223 €/m²

Investičná príležitosť: Polyfunkčná budova 1 000m², Košice-Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Zádielská | 1,020.77 m²

Impulz Real a Gabriela Ferenczová exkluzívne ponúkajú na predaj polyfunkčnú budovu vo vyhľadáva

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

SÚRNE!!! HĽADÁM PRE KLIENTOV NA KÚPU GARÁŽ NA SUMBALOVEJ ULICI

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Karlova Ves | 17 m²

SÚRNE!!! Hľadám pre konkrétnych klientov na kúpu garáž v bytovom dome na Sumbalovej ulici v Kar

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

50,000 € 2941 €/m²

Predám garáž vo vyhľadávanej lokalite Košice - Terasa

Reality Košice-Západ

Garáž | 16 m²

TUreality ponúka na predaj radovú garáž na Popradskej ulici v Košiciach - Terasa. Je suchá, udr

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Západ

33,000 € 2063 €/m²

Obchodné priestory Turzovka centrum 63 m2 na PRENÁJOM

Reality Turzovka

Objekt pre obchod | Záhradná | 63 m²

Volajte: kontakt priamo na majiteľa +421 904 074 637 Nebytový priestor o výmere 63 m2 vhodný

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 18.11.2025
Objekty na prenájom Turzovka

396 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj garáž, Miletičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Miletičova | 18 m²

Ponúkame na predaj peknú garáž po rekonštrukcii na Miletičovej ulici v Bratislave Ružinov. Gar

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

34,500 € 1917 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23114)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30370)
Upresniť hľadanie