Objekt pre obchod | Kováčska | 73 m²
Prevezmite zabehnutý svadobný salón v centre Košíc – pripravený okamžite fungovať Hľadáte podn
20,950 € 287 €/m²
Objekt pre obchod | Južná trieda | 3,900 m²
Exkluzívna Ponuka: Predaj firmy KODA spol s.r.o. s Výrobnou Halou a Administratívnou Budovou
Cena dohodou
Skladový objekt | Stará Vajnorská | 1,267 m²
Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj skladový priestor v srdci najvyhľadávanejšej priemys
Cena dohodou
Objekt pre obchod | Kráľovská cesta | 64 m²
Realitná kancelária Pavlik & Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na prenájom hradnú pivnicu v
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 650 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: Rekreačný areál v srdci obľúbeného strediska Duchonka Ponúkame na predaj
Cena dohodou
Garáž | Hurbanova | 17 m²
AM LIVING realitná kancelária ponúka na prenájom novovybudovanú garáž na Ulici Hurbanova v mest
135 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Garáž | Hurbanova | 10 m²
AM LIVING realitná kancelária ponúka na prenájom parkovacie miesta na Ulici Hurbanova v meste P
37 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Opravárenský objekt | Pezinok | 5,000 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE Výmera haly celkom 646 m2 Výmera pozemku celkom 5064m2 Hala 465 m2 Administratí
Info v RK
Garáž | 0 m²
Ponúkame na predaj garážové státie na -3. poschodí v podzemnej garáži v projekte River Park. Ce
50,000 €
Polyfunkčný objekt | Železničná | 300 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI LUČENCA – PODNIKANIE AJ BÝVANIE 🔹 Ponúkam na predaj zaujímavú i
275,000 € 917 €/m²
Garáž | 17 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj radovú garáž v OV na Jantárovej ulici (Košice-Juh), oproti by
27,000 € 1588 €/m²
Administratívny objekt | Mramorová | 330 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojacu administratívnu budovu situovanú v podnikateľsky etablova
656,000 € 1988 €/m²
Garáž | Gašparíkova | 17 m²
Ponúkame na predaj murovanú garáž o výmere 17 m² na Gašparíkovej ulici v Ružinove časť Trnavka,
38,900 € 2288 €/m²
Administratívny objekt | Pribišova | 800 m²
Prerábate svoje priestory a potrebujete dočasne kancelárske priestory? Prenajmeme AJ KRÁTKODO
15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Garáž | 17 m²
Realitná kancelária Reality pre Vás - Eduard Kukosa ponúka na prenájom: Radovú garáž na Gora
90 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Werferova | 180 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj reprezentatívne kancelárske priestory nachád
2,690 €/m2 15 €/m2
Iný objekt | Zlatovská | 2,000 m²
Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovy a pozemky v obci Trenčín, Zlatovská 428, 91101 T
1,112,374.9 € 556 €/m²
Polyfunkčný objekt | Jazerná | 3,251 m²
VÝROBNÉ HALY A SKLADY – PRENÁJOM SKLADOVÝCH A VÝROBNÝCH PRIESTOROV S KANCELÁRIAMI | 3 251 m² |
3.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Polyfunkčný objekt | Okružná | 2,749 m²
Polyfunkční areál s možností využití pro bydlení, obchod nebo sklady s výrobou Ve výhradním za
Info v RK
Garáž | Svätoplukova | 20 m²
Realitná kancelária PRONECA ponúka na prenájom dve garážové miesta v parkovacom dome „Tri veže
100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Hlavné námestie 5 | 23 m²
Spoločnosť FRANCO REAL ESTATES, ktorá je aj majiteľom budovy, Vám ponúka na prenájom kancelársk
200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | 334 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažnú budovu s projektom a dokumentaciou k stavebnému povoleniu, ktor
290,000 € 868 €/m²
Skladový objekt | 500 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci jednopodlažný prevádzkový objekt v centre obce Lúka, v s
Cena dohodou
Objekt pre obchod | Nezadaná | 350 m²
Ponúkame lukratívne obchodné priestory na prenájom vo výmere 350 m2 s výkladom a kompletným zá
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.