Rodinný dom | Nezadaná | 331 m²
AstonReal exkluzívne ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s dvojgarážou v obci Spi
Cena dohodou
Rodinný dom | Štepnická | 200 m²
AstonReal ponúka na predaj rodinný dom s dvojgarážou a terasou v pokojnej časti Streženice. Do
399,900 € 2000 €/m²
1 izbový byt | THK | 30 m²
AstonReal ponúka na PREDAJ: 1 izbový byt 30 m2, (typ BAURING), na 3/9 poschodí. Byt je po novej
149,900 € 4997 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²
AstonReal: PREDANÉ 3 - izbový byt o výmere 68 m2 s loggiou po rekonštrukcii, Spišská Nová V
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi. Celková rozloha bytu
120,000 €
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
AstonReal ponúka na predaj ZRUBOVÚ CHATU v lokalite Veľká Lomnica (Vysoké Tatry) v areáli Natur
Cena dohodou
Rodinný dom | Komenského | 185 m²
AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom. Dom sa nac
Cena dohodou
3 izbový byt | Švermova | 65 m²
AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt v obci Valaská, okres Brezno. Pôvodný stav umožní nové
70,000 € 1160 €/m²
Rekreačný pozemok | Pod Dubinkou | 4,236 m²
Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klienta ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely o r
149,500 € 35 €/m²
2 izbový byt | Komenského | 54 m²
AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt o výmere 54 m², Poprad - Komenského Vo vyhľadávanej lokalite
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²
AstonReal ponúka v zastúpení na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu. Umiestnený je vo vi
79,000 € 53 €/m²
1 izbový byt | L. Svobodu | 38 m²
AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný 1.izbový BYT v Skalici na ulici L. Svobodu. Nachádz
73,900 € 1945 €/m²
Komerčná zóna | Vrádište | 4,471 m²
AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj POZEMOK o výmere 4471m2 v obci Vrádište. Pozemok je vhodn
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slobody | 24 m²
AstonReal ponúka na prenájom v polyfunkčnom objekte K2, Námestie slobody 8, komerčný priestor o
221 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 70 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom luxusný 3,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, s veľkou
900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 35.59 m²
Spoločnosť BHS Reality, v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj útulný a veľmi príjem
135,000 € 3793 €/m²
Rekreačný pozemok | Poľná | 19,972 m²
Spoločnosť BHS Reality, s.r.o., ponúka na predaj milovníkom športu, chovu (napr. koní, oviec a
70 €/m2 70 €/m2
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 61 m²
Plánujete si kúpiť chatu s možnosťou kvalitného celoročného využívania a bývania? A navyše, kto
149,900 € 2457 €/m²
Rodinný dom | Pri Jame | 537 m²
Hľadáte dva rodinné domy „na jednej adrese? Ponúkame vám na predaj, v exkluzívnom zastúpení, dv
750,000 € 1397 €/m²
2 izbový byt | Vajnorská | 50 m²
Prenájom 2-izbového bytu na Vajnorskej ulici v Bratislave. Výmera 50 m2, podlažie 3/5, (bez vý
750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 56 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s veľkorysým pozemkom a mod
73,000 € 1304 €/m²
Garsónka | Strečnianska | 28 m²
Hľadám súrne zariadenú garsónku pre 1 osobu v Petržalke alebo v Ružinove. Cena do 600 Eur. Pro
600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Rakúsko
Ponúkame na predaj útulný 2- izb. byt o výmere 54 m2 (45 m2 byt + 9 m2 murovaná pivnica s okno
164,900 € 3054 €/m²
Záhrada | Nezadaná | 511 m²
POZEMOK V TICHU PRI LESE V SLEPEJ ULIČKE – RAČA – STUPAVSKÁ ULICA – ZAUJÍMAVÁ BUDÚCNOSŤ
228,000 € 446 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.