Obchodné priestory | Kopčianska | 96 m²
Obchodné priestory o výmere 96 m² sa nachádzajú na 2.poschodí v novšej polyfunkčnej budove Vien
6.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 16 m²
Ponúkame na prenájom nové kancelárie (aj jednotlivo) so zázemím (v cene) v kompletne zrekonštru
362 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Rakúsko
Ponúkame na predaj útulný 2- izb. byt o výmere 54 m2 (45 m2 byt + 9 m2 murovaná pivnica s okno
164,900 € 3054 €/m²
Záhrada | Nezadaná | 511 m²
POZEMOK V TICHU PRI LESE V SLEPEJ ULIČKE – RAČA – STUPAVSKÁ ULICA – ZAUJÍMAVÁ BUDÚCNOSŤ
228,000 € 446 €/m²
Garáž | Bajkalská | 14 m²
Ponúkame na prenájom vnútorné garážové státie v Troch vežiach - veža I. na -1. poschodí. Cena 1
100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Mozartova | 266 m²
V lokalite Hradného kopca, ktorá patrí k najžiadanejším adresám na Slovensku, ponúkame rodinný
1,340,000 € 5038 €/m²
3 izbový byt | Strakova | 145.7 m²
Ponúkame na prenájom veľký 3 izbový byt v absolútnom centre Bratislavy po kompletnej rekonštruk
1,690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Priemyselná zóna | Trnavská | 104,448 m²
Dávame do pozornosti možnosť odkúpenia pozemku s právoplatným ÚR (10/2025) na výstavbu haly so
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 246 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s veľkou terasou v modernom business centre Aupark T
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Fraňa Kráľa | 91.5 m²
Prenajmeme kancelárske priestory v zrekonštruovanej budove v centre Bratislavy v blízkosti Mini
10.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | 194 m²
Ponúkame na predaj priestranný 6-izb. byt s terasou v absolútnom centre Bratislavy. Byt je mezo
695,000 € 3582 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 340 m²
Ponúkame Vám na prenájom nadštandardné kancelárske priestory v Bratislave-Starom Meste. Jedná s
10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Orná pôda | Špety | 10,000 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok na rekreačné alebo poľnohospodárske využitie, Skalica - Špety, s
25 €/m2 25 €/m2
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | 36,000 m²
Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 3,6 ha v obci Hamuliakovo, ca. 23km od Bratislavy
Cena dohodou
2 izbový byt | Hraničná | 42.14 m²
Ponúkame na prenájom príjemný zrekonštruovaný 2-izb. byt na Hraničnej ulici v Ružinove. Byt poz
790 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ferienčíkova | 56.1 m²
Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt v absolútnom centre - v nadstavbe historického domu. Byt
259,000 € 4617 €/m²
3 izbový byt | Dunajská | 135 m²
Mezonetový 3-izbový byt Dunajská , Penthouse -mezonetový byt na najvyššom poschodí: 6 a 7 pos
2,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Továrenská | 95.12 m²
Ponúkame na predaj úplne nový 3-izb. byt s loggiou a pivnicou, prip. aj s parkovacím miestom v
648,000 € 6812 €/m²
Obchodné priestory | Rakúsko
Ponúkame na prenájom exkluzívny obchodný priestor- showroom s kancelárskou časťou v novovzniknu
1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Tupého | 116.6 m²
V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj 3-izbový (ev.2-izbový) byt na
295,000 € 2530 €/m²
Polyfunkčný objekt | Grösslingova | 1,035 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu na Grösslingovej ul., ktorá vznikla rekonštrukciou histor
2,900,000 € 2802 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Centrálna ulica | 835 m²
Slnečný stavebný pozemok so vzrastlými stromami a kompletnými sieťami – súkromie zaručené Hľadá
188,000 € 225 €/m²
Obchodné priestory | Kamenné pole | 484 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor v najväčšom obchodnom stredisku v Liptovskom Mikuláši. N
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.