PREDAJ! INVESTIČNÝ BYT v Demänovej " VIA JASNÁ "

Reality Demänovská Dolina

1 izbový byt | Nezadaná | 42 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj elegantný investičný byt, situovaný v prestížnom rekreačn

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

185,000 € 5217 €/m²

člen NARKS

Apartmán - HREBIENOK RESORT II. -St.Smokovec -74 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 56 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

591,630 € 10307 €/m²

člen NARKS

Súrne kúpim 3-izbový byt POPRAD - juh, s balkónom

Reality Poprad

3 izbový byt | Juh | 68 m²

AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta, súrne 3-izbový byt. Môže byť len čiastočne prerobený.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Poprad

155,000 € 2279 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rekreačný apartmán - Vysoké Tatry- Hrebienok Resort I. - 92,48 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 67.53 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Rekreačný apartmám vo Vysokých Tatrách -

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

470,000 € 6960 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANE Stavebný pozemok 675m² Žakovce

Reality Žakovce

Pozemok pre rodinné domy | Zakovce | 675 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : REZERVOVANE Stavebný pozemok s rozlohou 6

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Žakovce

58,000 € 86 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM v obci ISTEBNÉ, Dolný Kubín, pozemok 1643 m2

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | 120 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom v obci ISTEBNÉ, len 7 km od okresného mesta Dolný Kubín.

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

185,000 € 1542 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE–Moderný 3 izb. 91m2 byt v novost. s 2 balk.a garaž. státím

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 77.76 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 3 izbový byt v NOVOS

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

279,000 € 3588 €/m²

člen NARKS

APARTMÁN VYSOKÉ TATRY- TATRANSKÁ ŠTRBA - 72 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Tatranská Štrba | 56 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán v atraktívnej lokalite Vysokých Tatier -Ta

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

240,000 € 4286 €/m²

člen NARKS

Luxusný apart. Veľká Lomnica 7 izieb, 321 m2, možný odp.DPH

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | 256 m²

EXKLUZÍVNE - AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica, luxusný apartmán.

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

725,000 € 2832 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM Priestory Poprad - Námestie Sv.Egídia - prízemie - 35 m2

Reality Poprad

Obchodné priestory | Námestie Svätého Egídia | 35 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na: prenájom priestory v budove Alfa priamo na námestí

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

280 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj RODINNÝ DOM v obci Likavka, Ružomberok

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom v obci Likavka, len 3 km od okresného mesta Ružomberok.

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

115,000 € 1388 €/m²

člen NARKS

Predaj! 2-izbový byt s balkónom v apartmánovom dome, Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ul. 1 mája | 46 m²

AstonReal ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m², nachádzajúc

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

140,000 € 3043 €/m²

člen NARKS

Investičný apartmán Vysoké Tatry - Hrebienok Resort II - 78,57 m2,

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 65.26 m²

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

628,167 € 9391 €/m²

člen NARKS

Rekreačný apartmán Vys. Tatry- HREBIENOK RESORT I. - 92 m2 -3-izbový

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 67.53 m²

Exkluzívne AstonReal ponúka na predaj rekreačný apartmám vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

495,000 € 7330 €/m²

člen NARKS

PREDAJ Rodinný dom Spišský Štvrtok 4 spalne

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 136 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Exkluzívne ponúka na predaj : Rodinný dom v Spišskom Štvrtku.

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

138,000 € 1015 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom Komplet moderne a pekne zrekonštruovaný Kežmarok-Žakovce

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Žakovce | 310 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : Rodinný dom v obci Žakovce. Dom je komple

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

289,999 € 935 €/m²

člen NARKS

P R E D A N É - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Fončorda | 30 m²

AstonReal VÝHRADNE ponúka na predaj čiastočne prerobený jednoizbový byt bauring o rozlohe 30 m²

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ Stavebný pozemok 1435m2 Malý Lipník, okr.Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,435 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : REZERVOVANÉ Stavebný pozemok v krásnej

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 5.036m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 5,036 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinaté investičné stavebné pozemky 6.496m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 6,496 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj 2 investičné rovinaté stavebné poze

Publikované: 03.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

Skladový priestor, 150m2, Zlatovská, Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | 150 m²

Aston Real ponúka na prenájom skladový priestor na Zlatovskej ulici v priemyselnej časti mesta