Nový 4izbový rodinný dom v tichej okrajovej časti Senice

Reality Senica

Rodinný dom | Železničná | 111 m²

Realitná kancelária KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový poschodový nový rodinný

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Senica

269,000 € 2423 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Petržalka - Súrne hľadáme 3i alebo 4i byt v novostavbe

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Petržalka | 70 m²

Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 3-izbový alebo 4-izbový byt v novostavbe (prípadne staršom by

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

KOMPLETNE ZARIADENÝ PRIESTRANNÝ 3I BYT S DVOMI BALKÓNMI A PIVNICOU

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Baltská | 88.8 m²

moderný dizajn | výborná dispozícia | orientácia na dve svetové strany | špajza | šatník | klim

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

250,000 € 2815 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj - 4 izbový rodinný dom - novostavba/typ Bungalov - Dunakiliti. HU

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti | Dunakiliti

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj dva 4 izbové rodinné domy v Dunakiliti - Maďarsko. Dun

Publikované: 02.04.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

195,000 € 2167 €/m²

Predaj – Stavebný pozemok na 2 rodinné domy v obci Láb okr. Malacky. TOP PONUKA!

Reality Láb

Pozemok pre rodinné domy | Láb | 2,189 m²

Z poverenia majiteľa výhradne ponúkame na predaj stavebný pozemok na 2 rodinné domy (dvojdom)

Publikované: 05.03.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Láb

260,000 € 119 €/m²

Stavebný pozemok NITRA - Čermany

Reality Čermany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 630 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj stavebné pozemky v obci Čermany, 20 km o

Publikované: 26.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Čermany

77 €/m2 77 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

ZARIADENÁ KANCELÁRIA V CENTRE HOLÍČA S PARKOVANÍM

Reality Holíč

Administratívny objekt | Námestie svätého Martina | 40 m²

Ponúkame na prenájom praktický a plne vybavený kancelársky priestor situovaný v priamom centre

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Holíč

350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: MULTIFUNKČNÝ PRIESTOR 100 M2

Reality Skalica

Kancelárie, administratívne priestory | Potočná | 70 m²

Hľadáte priestor, ktorý vám uľahčí podnikanie? Ponúkame na prenájom variabilný priestor s výmer

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Skalica

455 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Podnikateľský objekt - dvojdom s veľkým pozemkom

Reality Borský Svätý Jur

Objekt pre obchod | Borský Svätý Jur | 400 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka RK KARIN&PARTNERS na predaj starší rodinný dvojdom využ

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Borský Svätý Jur

199,900 € 500 €/m²

6-izbový rodinný dom – Ivanka pri Nitre s krásnym pozemkom, 10 min. od mesta Nitra

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | 375 m²

10 minút od centra Nitry | garáž | loggia| balkón |krb | kachle na drevo |nová kuchynská linka

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

275,000 € 733 €/m²

INVESTIČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ NA PREDAJ: NOVOSTAVBA - DVE SÝPKY, BRATISLAVA, JAROVCE - 60 PARKOVACÍCH MIEST - CENA: V RK

Reality Bratislava-Jarovce

Objekt pre obchod | Jantárová | 820 m²

Hľadáte priestor kde by ste Investovali Vaše peniaze? Páčia sa Vám unikátne projekty s archite

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Jarovce

Cena dohodou

Predaj - Historická budova v Starom meste - BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Historický objekt | Staré mesto | 1,056 m²

PREDAJ budova v Bratislava Staré mesto Výborne situované obchodné a administratívne priestory v

Publikované: 20.08.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

PREDAJ-RODINNÝ DOM - USADLOSŤ S POZEMKOM 33 000 m² | HORNÉ PLACHTINCE | OKRES VEĽKÝ KRTÍŠ

Reality Horné Plachtince

Farmárska usadlosť | Veľké plachtince | 90 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj jedinečnú farmársk

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Horné Plachtince

168,000 € 1867 €/m²

PREDAJ - Obchodné priestory s výkladmi do ulice 336 m2 - Tomášiková ul. mč. Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 336 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory s výkladmi na Tomášikovej ulici Obchodné priestory

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom – 3 izbový byt s loggiou na Ostredkovej. Ul. Ružinov BA II

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ostredková | 68 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS Vám ponúka na prenájom zariadený samostatný 3-izbový byt n

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

870 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj - Rodinný dom so 5 bytovými jednotkami - Senec. Investícia/podnikanie

Reality Senec

Rodinný dom | 153 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj dvojpodlažný 7

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Senec

420,000 € 2745 €/m²

EXKLUZÍVNA FARMA NA SAMOTE – 33 000 m², NOVOSTAVBA DOMU, ABSOLÚTNE SÚKROMIE | HORNÉ PLACHTINCE | OKRES VEĽKÝ KRTÍŠ

Reality Horné Plachtince

Farmárska usadlosť | 90 m²

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Horné Plachtince

168,000 € 1867 €/m²

Predaj-3 izbový rodinný dom novostavba v obci Láb okr. Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | 89.5 m²

Moderný rezidenčný projekt Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka na predaj moderný 3-izbo

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Láb

230,000 € 2570 €/m²

REZERVOVANÉ KOMPLETNE ZARIADENÝ 2I BYT S PIVNICOU A 2 PARKOVACÍMI MIESTAMI

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Monardová | 54.1 m²

REZERVOVANÉ moderná rezidenčná štvrť | pokojná a rodinná atmosféra | v blízkosti nákupné centr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HĽADÁM 3I BYT NA KÚPU PRE KONKRÉTNU KLIENTKU

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 80 m²

Vlastníte trojizbový byt v rezidenčnom projekte Rezidencie pri Mýte, ktorý predávate alebo by s

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 6875 €/m²

NA PREDAJ – REŠTAURÁCIA S UBYTOVANÍM V HOLÍČI

Reality Holíč

Reštaurácia | Bratislavská | 637 m²

Ponúkam na predaj aktuálne nevyužívanú reštauráciu s ubytovaním, ktorá sa nachádza na Bratislav

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Holíč

300,000 € 471 €/m²

HĽADÁME NA KÚPU 3 IZBOVÝ BYT

Reality Holíč

3 izbový byt | PONÚKNITE | 70 m²

Súrne hľadám pre konkrétnych klientov 3 izbový byt v Holíči. Výmera aspoň 70m2. Ak takúto nehnu

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Holíč

Cena dohodou

STUPAVA - Rodinný dom s atmosférou - 5 izieb, záhrada, záhradný domček, bazén, parkovanie

Reality Stupava

Rodinný dom | Pažitná | 192 m²

Príjemný 5 izbový rodinný dom s átriom, bazénom, rekreačnou záhradou, záhradným domčekom a pa

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Stupava

449,900 € 2343 €/m²

Dopyt – stavebný pozemok (cca 700 m²)

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Ivanka pri Nitre | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok o rozlohe približne 700 m² v lokalitách: Ivanka

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na kúpa Ivanka pri Nitre

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Reality v Martine (751)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23035)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie