Jedinečná príležitosť: Predaj objektu na podnikanie, na sídlisku SNP, Skalica

Reality Skalica

Objekt pre obchod | Obrancov mieru | 290 m²

KARIN & PARTNERS Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj jedinečný objekt na podni

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Skalica

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÉ -Pozemok s chatkou (1633 m²) v prostredí Bratislavského lesa – Lamač, Zlatá Hora

Reality Bratislava-Lamač

Rekreačný pozemok | Zlatá Hora | 1,633 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta, užijete si prírodu, no stále budete v Bratisl

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

95,000 € 58 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom pozemku so širokým využitím priamo pri hlavnej ceste v Holíči

Reality Holíč

Pozemok pre rodinné domy | Kátovská | 960 m²

960 m² | intravilán | IS na pozemku | 2 vstupy z hlavnej cesty | výborná poloha Hľadáte pozemo

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Holíč

400 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Začnite písať svoj nový príbeh v Trnovci – pozemok 626 m2 pre váš vysnívaný domov

Reality Holíč

Pozemok pre rodinné domy | Trnovec | 626 m²

626 m² priestoru pre bývanie snov | pokojná lokalita | inžinierske siete | investičný potenciál

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Holíč

54,000 € 86 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočná ponuka predaja budovy býv. kníhkupectva, Holíč - Kátovská ul.

Reality Holíč

Objekt pre obchod | Kátovská | 207 m²

90 m² predajná plocha | 207 m2 úžitková plocha | klimatizácia | sklad v suteréne | parkovanie |

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Holíč

Cena dohodou

Prenájom vykurovaný sklad 49 m2, ul. Vajnorská, BA III., časť Jurajov dvor.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Vajnorská | 49 m²

Ponúkame na prenájom sklad 49 m2, ul. Vajnorská, BA III., časť Jurajov dvor. Presvetlený sklad

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

350 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

SÚRNE HĽADÁME NA KÚPU RODINNÝ DOM - okres Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská Streda | 0 m²

Súrne hľadáme 3 izbový rodinný dom v okrese Dunajská streda skôr smer Bratislava , v pôvodnom

Publikované: 19.02.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Dunajská Streda

120,000 €

Súrne hľadám 2-izb byt s balkónom na ul. A. Kubinu v Trnave

Reality Trnava

2 izbový byt | Andreja Kubinu | 52 m²

Súrne hľadám pre konkrétnych klientov 2-izbový slnečný byt v Trnave, najlepšie v časti Trnava-Z

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Trnava

160,000 € 3077 €/m²

NOVÁ CENA! Váš nový domov bez starostí: Krásny poschodový dom z roku 2011 v obľúbenej lokalite Krivé Kúty

Reality Skalica

Rodinný dom | Dr. F. Buchtu | 140 m²

3 izby | šatník | kúpeľňa s rohovou vaňou aj sprchovým kútom | podlahové kúrenie | krb | klimat

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Skalica

260,000 € 1857 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bývajte a zarábajte na jednom mieste, pri termálnom kúpalisku

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Čičovská | 298.6 m²

Bývanie a príjem na jednom mieste | Priestranný 3podlažný byt | + 3 samostatné apartmány | + Le

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

199,000 € 666 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny, slnečný 3-izbový byt s dvomi lodžiami a výhľadom na zeleň, Pod Hájkom - Skalica

Reality Skalica

3 izbový byt | Pod Hájkom | 69 m²

dve loggie | bezplatné parkovisko pod dohľadom | kompletná rekonštrukcia | úložný priestor KAR

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Skalica

138,000 € 2000 €/m²

Na prenájom priestory v novostavbe, Holíč ul. Námestie sv. Martina

Reality Holíč

Objekt pre obchod | Nám. sv. Martina | 59.5 m²

Ponúkame na prenájom priestranný komerčný priestor v novostavbe, vo výbornej lokalite mesta Ho

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Holíč

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE iba U Nás: **Nová cena!!!** Rodinný dom s veľkým pozemkom, Trnovec nad Váhom

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | 125 m²

***Nová cena!!*** Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým 15á pozemkom

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

114,500 € 916 €/m²

Začnite písať svoj nový príbeh v Trnovci – pozemok 1741 m2 pre váš vysnívaný domov

Reality Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Trnovec | 1,741 m²

1741 m² priestoru pre bývanie snov | pokojná lokalita | inžinierske siete | investičný potenciá

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Trnovec

138,300 € 79 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Vila pri Horskom parku s bazénom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 237 m²

výhľad | bazén | výťahy | garáž | park KARIN&PARTNERS ponúka na predaj 6 izbovú moder

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,999,000 € 8435 €/m²

Rezervované: Na predaj 2,5-izbový byt v tehlovom dome v centre Nových Zámkov – zrekonštruovaný, s dvoma pivnicami

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 60 m²

Rezervované: Ak hľadáte byt v centre mesta, kde máte všetko po ruke, ale nechcete riešiť komp

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

98,400 € 1640 €/m²

Na predaj pozemok v obci Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Pozemok pre bytovú výstavbu | 350 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere cca 350 m² v tichej časti obce Svätý Peter, okres Komárno.

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Peter

28,500 € 81 €/m²

VEĽKÝ ROVINATÝ POZEMOK V PODBREZOVEJ V ČASTI LOPEJ

Reality Podbrezová

Lúka, pasienok | 1,973 m²

S radosťou vám všetkým ponúkame, veľký pozemok, ktorý sa rozprestiera v Podbrezovej v časti Lop

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Podbrezová

40,643 € 21 €/m²

Odstavné plochy, parkovanie, OD 35.-€/ mesiac! Agátová ul., Dúbravka, BA IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Agátová | 2,000 m²

Prenájom odstavné plochy, parkovanie, OD 35.-€/ mesiac! Agátová ul., Dúbravka, BA IV. Karin &

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

35 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

LEN: 10€/m2/mesiac! Prenájom viacúčelová miestnosť 39 m2 s umývadlom!, ul. Polianky, BA IV., Dúbravka.

Reality Bratislava-Dúbravka

Priestor pre výrobu | Polianky | 39 m²

Ponúkame na prenájom viacúčelovú miestnosť 39 m2 s umývadlom, ul. Polianky, BA IV., Dúbravka. K

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Privátny Lounge! Prenájom viacúčelový priestor 80 m2 s kuchyňou/ WC/ sprchou a parkovaním, BA I., Staré Mesto.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštauračné priestory | Bezručova | 80 m²

Ponúkame na prenájom viacúčelový priestor 80 m2 s kuchyňou/ WC/ sprchou a parkovaním, Bezručova

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom klimatizovaná kancelária 19 m2, ul. Polianky, BA IV., Dúbravka