Rodinný dom | 290 m²
6 izieb | Bazén | Garáž | Rekonštrukcia | 2x Terasa | Moderné technológie | 2x Pivnica | Pre
309,000 € 1066 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Nesvady,
179,800 € 1498 €/m²
3 izbový byt | 120 m²
Pripravujeme na predaj priestranný 3-izbový holobyt - tehlová novostavba v meste Nesvady – 120
98,900 € 824 €/m²
3 izbový byt | 63 m²
Rezervované Ponuka, ktorá sa neodmieta – stavba s minulosťou, byt s budúcnosťou. Ponúkame Vám
123,800 € 1965 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,353 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 13,5á (cca 1350 m2) v obci Palárikovo p
55,990 € 41 €/m²
Priestor pre výrobu | Bulharská | 18 m²
Prenájom kancelária/ viacúčelová miestnosť 18m2 s umývadlom! + parkovanie, Bulharská ul., BA II
180 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Smrečinová | 628 m²
4izbový dom, Komárno, Nová Stráž, pivnica, garáže Na predaj výnimočný 4-izbový prízemný tehlov
220,000 € 350 €/m²
Rodinný dom | 230 m²
NA PREDAJ 6 izbový rodinný dom v obci Zemné, okres Nové Zámky Základné údaje: - Rovinat
155,000 € 674 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
NA PREDAJ: 3izbový jednopodlažný DOM, novostavba nízkoenergetický bungalov, len 3km od Piešťan
249,490 € 2310 €/m²
Rodinný dom | Hiadeľ 53 | 61 m²
Hľadáte dokonalý únik z mestského zhonu, no odmietate robiť kompromisy v komforte? Ponúkame Vám
129,900 € 2130 €/m²
Mezonet | 48 m²
Hľadáte dokonalé útočisko v jednom z najkrajších miest na Slovensku, alebo uvažujete nad výbor
139,999 € 2917 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 20,108 m²
DEVELOPERSKÝ POZEMOK - DEVELOPERSKÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkam
1,300,000 € 65 €/m²
Administratívny objekt | Námestie svätého Martina | 40 m²
Ponúkame na prenájom praktický a plne vybavený kancelársky priestor situovaný v priamom centre
350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Potočná | 70 m²
Hľadáte priestor, ktorý vám uľahčí podnikanie? Ponúkame na prenájom variabilný priestor s výmer
455 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Železničná | 111 m²
Realitná kancelária KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový poschodový nový rodinný
269,000 € 2423 €/m²
3 izbový byt | Petržalka | 70 m²
Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 3-izbový alebo 4-izbový byt v novostavbe (prípadne staršom by
Cena dohodou
Rodinný dom | 375 m²
10 minút od centra Nitry | garáž | loggia| balkón |krb | kachle na drevo |nová kuchynská linka
275,000 € 733 €/m²
Objekt pre obchod | Jantárová | 820 m²
Hľadáte priestor kde by ste Investovali Vaše peniaze? Páčia sa Vám unikátne projekty s archite
Cena dohodou
3 izbový byt | 68 m²
Hľadám v Šamoríne 3 izbový byt v pôvodnom stave pre konkrétnych klientov. Byt s balkónom alebo
110,000 € 1618 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ivanka pri Nitre | 700 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok o rozlohe približne 700 m² v lokalitách: Ivanka
Cena dohodou
1 izbový byt | 0 m²
Hľadám prenájom / podnájom 1 izbového bytu v Šamoríne a okolí pre konkrétnych klientov. Cena
450 €/mesiac
Rodinný dom | Hornodvorská | 142 m²
Nízke mesačné náklady | Presvetlený interiér | Priestranné izby | Moderná dispozícia | Udržiava
459,000 € 2986 €/m²
Objekt pre obchod | Borský Svätý Jur | 400 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka RK KARIN&PARTNERS na predaj starší rodinný dvojdom využ
199,900 € 500 €/m²
Reštaurácia | Bratislavská | 637 m²
Ponúkam na predaj aktuálne nevyužívanú reštauráciu s ubytovaním, ktorá sa nachádza na Bratislav
300,000 € 471 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.