Výhodná ponuka: Na predaj moderný a kvalitný rodinný dom - novostavba v Šuranoch, slnečný pozemok

Reality Šurany

Rodinný dom | 121 m²

Moderný 4izbový bungalov v tichej časti Šurian – ideálny pre rodinu „Predstavte si bývanie v ú

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šurany

149,900 € 1404 €/m²

Na predaj exkluzívny rodinný dom - luxusná novostavba s veľkým pozemkom v blízkom okolí Nových Zámkov - Rezervované

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 180 m²

Rezervované Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku na predaj: modernú novostavbu rodinného domu v

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

315,000 € 1806 €/m²

5I RODINNÝ DOM – POSLEDNÉ ÚPRAVY PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Reality Dechtice

Rodinný dom | 123 m²

novovybudovaná tichá ulica | moderné nízkoenergetické riešenie | priestranná dispozícia | vhodn

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dechtice

195,000 € 1585 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj štýlový 2-izbový byt s balkónom po rekonštrukcii – Nové Zámky: Rezervované

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 65 m²

Na predaj štýlový 2-izbový byt s balkónom po rekonštrukcii – Nové Zámky Predstavte si byt, do

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

107,400 € 1652 €/m²

*TOP PONUKA:* Na predaj rodinný dom s garážou, zimnou záhradou, blízke okolie Nových Zámkov - Rezervované

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 113 m²

NA PREDAJ: Rodinný dom s garážou, zimnou záhradou, blízke okolie Nových Zámkov DISPOZÍCIA: Vch

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

90,900 € 804 €/m²

Stavebný pozemok v tichej uličke

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | 426 m²

352 m2 | inžinierske siete v dosahu | priamy prístup z cesty | relax v Thermal Parku Nitrava H

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

37,000 € 87 €/m²

Exkluzívne Iba u Nás: Predáme zrekonštruovaný 3 izbový byt so šatníkom a balkónom, Šaľa

Reality Šaľa

3 izbový byt | 74 m²

74m2 | Rekonštrukcia | Balkón | Šatník s regálmi | 2x Pivnica | Objavte byt, kde nemusíte nič

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Šaľa

155,000 € 2095 €/m²

**Znížená cena** Exkluzívne iba u Nás – Rodinný dom v Palárikove

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 90 m²

**Znížená cena** Základné údaje: Lokalita: Palárikovo, okr. Nové Zámky, Nitra Dostupnosť: cc

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

85,000 € 944 €/m²

Pozemok v prírode stvorený pre relax aj investíciu - Nitra

Reality Žirany

Rekreačný pozemok | 385 m²

10 minút od Nitry | studňa | elektrika pred pozemkom | 385m2 POKOJ POD ŽIBRICOU: MIESTO, KDE V

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Žirany

27,000 € 70 €/m²

EXKLUZÍVNE len u NÁS! Pozemok vhodný na výstavbu RD Vinodol

Reality Vinodol

Pozemok pre rodinné domy | 880 m²

NA PREDAJ: Pozemok vhodný na výstavbu RD, v obci Vinodol, EXKLUZÍVNE len u NÁS ! ! ZNÍŽENÁ CE

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vinodol

19,000 € 22 €/m²

PRENÁJOM: Veľký 2,5i byt s loggiou, sídl. JUH, komplet. REKO

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 63 m²

PRENÁJOM: Veľký 2,5i byt s loggiou, sídlisko JUH, kompletná rekonštrukcia Lokalita: Sídlisko J

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

540 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE len u Nás: Stavebný pozemok 600m2, Trnovec n/Váh.

Reality Trnovec nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

EXKLUZÍVNE len u Nás: Predaj stavebnej parcely v obci Trnovec nad Váhom, vo výmere 600m2 Všetk

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Trnovec nad Váhom

29,000 € 48 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu s komorou a možnosťou parkovania vo dvore, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt nachádzajúci sa v tehlovej bytovke vo vyhľadávanej lokalite z

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

DO PRENÁJMU hľadáme jedálensko-reštauračný priestor NZ

Reality Nové Zámky

Reštauračné priestory | 150 m²

Pre nášho klienta hladáme DO PRENÁJMU jedálensko-reštauračný priestor najlepšie s kuchyňou, vyb

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

Cena na vyžiadanie

Hľadám 1 - izbový byt v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | x | 35 m²

Hľadám 1-izbový byt v Nitre - pre konkrétneho klienta Lokalita: centrum, Párovce, Chrenová, .

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Hľadám 2 - izbový byt v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | x | 55 m²

Hľadám 2-izbový byt v Nitre - pre konkrétneho klienta Lokalita: centrum, Párovce, Chrenová, .

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Na predaj novostavba rodinného domu s krásnym udržiavaným pozemkom, v súkromnou areáli, okolie Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 100 m²

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku na predaj 3 – izbový rodinný dom, v okolí Nových Zámkov.

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

194,000 € 1940 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: LOGISTICKO-SKLADOVÝ AREÁL

Reality Bánov

Priestor pre sklad | 20,108 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame investičnú nehnuteľnosť - LOGISTICKO-SKLADOVÝ AREÁL – INVE

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bánov

1,500,000 € 75 €/m²

Štýlová drevenica v srdci Štiavnických vrchov – Kráľovce-Krnišov 20 minút od Banskej Štiavnice

Reality Kráľovce-Krnišov

Chalupa, rekreačný domček | Krnišov | 63 m²

Hľadáte pokoj, čistý vzduch a výhľady, ktoré vás každé ráno nabijú energiou? Ponúkame na predaj

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľovce-Krnišov

72,900 € 1157 €/m²

5I RODINNÝ DOM – HRUBÁ UZATVORENÁ STAVBA

Reality Dechtice

Rodinný dom | 123 m²

novovybudovaná tichá ulica | moderné nízkoenergetické riešenie | vhodná kúpa alebo investícia |

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dechtice

115,000 € 935 €/m²

NÍZKOENERGETICKÝ DVOJDOM S DVOMI SAMOSTATNÝMI 5I JEDNOTKAMI

Reality Dechtice

Rodinný dom | 245 m²

tiché prostredie | bytové jednotky s vlastným vstupom a parkovaním | možnosť kúpy hrubej stavby

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dechtice

310,000 € 1265 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÝ A PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT V ŠAHÁCH – IDEÁLNY PRE RODINU

Reality Šahy

4 izbový byt | Vajanského 10 | 79 m²

Hľadáte bývanie, kde má každý člen rodiny svoje súkromie? Ponúkame na predaj kompletne zrekonšt

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Šahy

68,000 € 861 €/m²

NA PRENÁJOM 1+KK byt, Košice - Watsonová ulica

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Watsonova | 35 m²

Bývanie s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta Realitná kancelária RELCOM Vám exkluzívne

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom predajne na Obrancov mieru

Reality Michalovce

Obchodné priestory | Obrancov Mieru | 76.24 m²

Reality Zemplín ponúka na prenájom prevádzku so skladmi a parkovaním na ulici Obrancov mieru v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Michalovce

649 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30319)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality v Martine (751)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23036)
Upresniť hľadanie