MIKELSSEN - Na predaj 2 izbový byt s nádherným výhľadom v novostavbe PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 51 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj útulný 2 izbový byt v projekte PREMIÉ

Publikované: 30.04.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 6078 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3560 m2 na ľahký priemysel a skladovanie so starou tehlovou halou | Strečno

Reality Žilina

Priemyselná zóna | Hollého | 3,560 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 3560 m2 s rozmermi 34 x 104 m s možnosťou dokúpenia ďalších

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

299,000 € 84 €/m²

člen NARKS

MIKELSSEN - Na predaj stavebný pozemok o rozlohe 557 m2 v zastavanom území

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Kosatcová | 557 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj slnečný pozemok na Kosatcovej ulici v

Publikované: 31.05.2022 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

235,000 € 422 €/m²

Priestranný 5-izb. rod. dom pod lesom - Veľké Rovné, Bytča

Reality Veľké Rovné

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom situovaný v horskom prostredí v obci Veľké Rovné. Ideá

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Veľké Rovné

159,900 € 999 €/m²

člen NARKS

MIKELSSEN - Na predaj 4 izbový byt o veľkosti 156 m2 v projekte PARKVILLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Strážna | 156 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj luxusný priestranný 4 izbový byt v pr

Publikované: 02.07.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

770,000 € 4936 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priemyselný areál na Kamennej ulici | Žilina | 11.200 m2

Reality Žilina

Objekt pre obchod | Kamenná | 6,100 m²

Ponúkame na predaj udržiavaný priemyselný areál situovaný v zavedenom priemyselnom území mes

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Žilina

1,850,000 € 303 €/m²

člen NARKS

Rodinný bungalov IBV Brezy | Žilina | Trnové

Reality Žilina

Rodinný dom | Do Brezičia | 121 m²

V projekte IBV Brezy pre vás pripravujeme v prvej etape 3 rodinné 4-izb. bungalovy v modernej a

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Žilina

270,000 € 2231 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v tichej časti Dunakiliti, Maďarsko

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

ProvensReal s.r.o. ponúka na predaj 5-izbový Rodinný dom v Dunakiliti. Rodinný dom je celopod

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj

220,000 € 1048 €/m²

Na predaj rodinný dom s bazénom a saunou Bezenye Maďarsko

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Realitná kancelária PovensReal s.r.o ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v príjemnej dedinke

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj

219,000 € 1685 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – LUXUSNE ZARIADENÝ RODINNÝ DOM PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S GARÁŽOU, ALTÁNKOM A PRIESTRANNÝM POZEMKOM V POKOJNEJ ČASTI ROHOŽNÍK

Reality Rohožník

Rodinný dom | V Kútoch | 166 m²

Realitná kancelária Adams Reality Vám exkluzívne predstavuje výnimočný rodinný dom, ktorý spáj

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rohožník

340,000 € 2048 €/m²

Novinka
Novinka

MAXIS REAL: DOPYTOVÝ INZERÁT

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská ulica | 0 m²

Hladám na kúpu 2 izbový byt v ARBORII do sumy 210.000,-EUR, bez potreby úveru, ponúkame seriózn

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
Novinka
Novinka

MAXIS REAL: DOPYTOVÝ INZERÁT

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Hlavná | 60 m²

Hľadám pre mladú pani doktorku 2 izbový byt na nájom do 700 EUR mesačne. Podmienka: možnosť

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

1 izbový zariadený byt s vlastným parkovaním * balkón* ZARIADENÝ* INTERNET

Reality Malacky

1 izbový byt | Pezinská | 25 m²

SortieReal - Ponúkame na prenájom vkusne a moderne zariadený 1-izbový byt v Malackách. Ak hľadá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Malacky

510 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

MAXIS REAL: DOPYTOVÝ INZERÁT

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Gejzu Dusíka | 0 m²

Hladáme na kúpu 3 izbový byt v pôvodnom stave v lokalite Prednádražie , najmä ulica G.Dusíka v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
Novinka
Novinka

BRANDreal - 3 izbový byt, čiastočná rekonštrukcia, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Staničná | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na Staničnej ulici v kúpeľnom meste Piešťany v panelovej by

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Piešťany

145,000 € 2231 €/m²

Novinka
Novinka

Neibrs | 1-izbový byt na predaj v blízkosti centra Pezinka

Reality Pezinok

1 izbový byt | Moyzesova | 31.48 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 1-izbový byt v blízkosti centra Pezinka na Moyzesov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

149,900 € 4762 €/m²

Neibrs | 4 -izbový byt v dome s terasou a 2 parkovacími miestami v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Kondrótova | 92.03 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj praktický a štýlový 4-izbový byt v rodinnom dome, k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

274,990 € 2988 €/m²

Neibrs | predaj (4) izbový veľkometrážny byt v obci Hodruša - Hámre okres Žarnovica

Reality Hodruša-Hámre

4 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Na predaj veľkometrážny 4 - izbový byt v Hodruši Hámroch okres Žarnovica. BYT: + Úžitková plo

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Hodruša-Hámre

119,500 € 1457 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Neibrs | (4) izbový byt v štandarde s parkovacím miestom v projekte LIGET – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krasovského | 112.09 m²

Na predaj výnimočný (4) - izbový byt v projekte LIGET, jednom z najžiadanejších rezidenčných pr

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

637,000 € 5683 €/m²

Neibrs | 1 – izbový byt v rodinnej bytovke s parkovacím miestom

Reality Bernolákovo

1 izbový byt | Obilná | 30 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj praktický 1-izbový byt v rodinnej bytovke, ktorý pr

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

Info v RK

PRENÁJOM: Zrekonštruovaný rodinný dom s 5izbami v obci Baka

Reality Baka

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na prenájom priestranný rodinný dom s menším dvorom v obci Baka. V

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Baka

1,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Exkluzívne 2- izbový byt v centre mesta

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Gorazdova | 51.39 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre mesta: Lokalita: centrum, Spišská Nová Ves

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

114,000 € 2218 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, rodinný dom/ budova -Tesárske Mlyňany (1254-12-AFI)

Reality Tesárske Mlyňany

Rodinný dom | Tesáre nad Žitavou | 180 m²

✨ Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s podnikateľským potenciálom v obci Tesárske Mlyňany Nehn

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Tesárske Mlyňany

179,000 € 994 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 4,5-izbový byt v lukratívnej lokalite na Partizánskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 149 m²

Moderný 4,5-izbový byt s rozlohou 149,22 m2 a balkónom o výmere 4 m2 sa nachádza na Partizánske

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23013)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Reality v Martine (751)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie