REZERVOVANÉ 1,5 izbový BYT - PO REKONŠTRUKCII * INVESTIČNÝ POTENCIÁL* -kompletne zariadený *výťah*

Reality Malacky

2 izbový byt | Štúrova | 36 m²

Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení 1,5-izbový zariadený b

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Malacky

119,000 € 3306 €/m²

Rezervované Svetlý 2,5-izbový byt s balkónom, výťahom- ideálny pre rodinu aj investíciu

Reality Malacky

2 izbový byt | Štúrova | 60 m²

Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj 2,5 izbový byt v Malackách. Je to funkčné bývan

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Malacky

144,000 € 2400 €/m²

5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM | 250 m² úžitkovej plochy | MOŽNOSŤ dvojgeneračného bývania | KOMPLETNE ZARIADENÝ | GARÁŽ so vstupom do domu

Reality Lozorno

Rodinný dom | Hlavná | 250 m²

Realitná kancelárie SortieReal ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v Lozorne s ro

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Lozorno

319,900 € 1280 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V KOSTOLIŠTI – IDEÁLNY NA RODINNÝ DOM

Reality Kostolište

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 911 m²

SortieReal - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Kostolište, v pokojnej lokalite „Pri po

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Kostolište

145,760 € 160 €/m²

SortieReal - 4 izbový bungolav s veľkorysou výmerou * Kvalitné hliníkové okná* 3metrové stropy*

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 129.17 m²

SortieReal - Predstavujeme Vám veľkorysú 4 izbovú novostavbu, ktorá spája modernú architektúru

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Malé Leváre

275,000 € 2129 €/m²

REZERVOVANÉ Slnečný 3-izbový byt (pôvodne 2i) *65 m²* balkón*murovaná pivnica* výťah

Reality Malacky

2 izbový byt | D. Skuteckého | 65 m²

Realitná kancelária SortieReal s.r.o. ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt (pôvodne 2i)v Mala

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na kúpa Malacky

139,000 € 2138 €/m²

Rezervované - SortieReal - zariadený klimatizovaný 2 izbový byt s parkovacím státím *ihneď voľný*

Reality Malacky

2 izbový byt | 63 m²

Realitná kancelária SortieReal Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, slnečný, zariadený

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Malacky

162,000 € 2571 €/m²

SortieReal - Priestranný dom s veľkým potenciálom – ideálny pre rodinu, podnikanie, či investora

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Boskovičova | 210 m²

Realitná kancelária SortieReal Vám predstavuje priestranný, poctivo stavaný rodinný dom vo Veľk

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 07.08.2025
Domy na predaj Veľké Leváre

198,000 € 943 €/m²

SortieReal - STAVEBNÝ pozemok s ÚPI- 773m2 -všetky IS pred pozemkom, stavebné povolenie na DVOJDOM

Reality Veľké Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Pekná | 773 m²

Realitná kancelária SotieReal ponúka na predaj rovinatý pozemok o výmere 773 m², situovaný v ti

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Veľké Leváre

121,000 € 157 €/m²

REZERVOVANÉ Kostolište* 2 izbový byt* záhrada 96 m2*terasa*záhrada*parkovacie státie*pivničná kobka

Reality Kostolište

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária SortieReal Vám ponúka novovybudované moderné byty, ktoré sú postavené v ti

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Kostolište

163,990 € 2733 €/m²

Predané SortieReal - Rodinný dom pri Zámockom parku, s veľkým pozemkom a srdcom domova

Reality Malacky

Rodinný dom | Duklianskych hrdinov | 80 m²

Na predaj ponúkame nielen dom ale aj priestrannú záhradu a miesto, ktoré si zamilujete. Predná

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Domy na predaj Malacky

255,000 € 3188 €/m²

BYT 3.2 - BYTY TRENČIANSKA TURNÁ

Reality Trenčianska Turná

2 izbový byt | Nezadaná | 49.78 m²

Po dlhých rokoch sa do Trenčianskej Turnej vracia výstavba bytového domu – a nie hocijakého. Te

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčianska Turná

138,722 € 2787 €/m²

člen NARKS

BYTY TRENČIANSKA TURNÁ - BYT 3.2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 49.78 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčín

138,722 € 2787 €/m²

člen NARKS

BYT 1C - Bytový dom Častkovce - NOVOSTAVBY NA PREDAJ

Reality Častkovce

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.94 m²

Predstavujeme vám developerský projekt v Častkovciach. Tento moderný bytový dom ponúka ideálne

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Častkovce

114,883 € 2461 €/m²

člen NARKS

BYT 2A - Bytový dom Častkovce - NOVOSTAVBY NA PREDAJ

Reality Častkovce

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 45.94 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Častkovce

112,963 € 2367 €/m²

člen NARKS

BYT 2C - Bytový dom Častkovce - NOVOSTAVBY NA PREDAJ

Reality Častkovce

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.95 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Častkovce

112,963 € 2419 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBY NA PREDAJ v Častkovciach - byt 2C

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.95 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

112,963 € 2419 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBY NA PREDAJ v Častkovciach - byt 1C

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.94 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

114,883 € 2461 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBY NA PREDAJ v Častkovciach - byt 2A

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 45.94 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

112,963 € 2367 €/m²

člen NARKS

RD11 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 110.13 m²

Pokračovanie úspešného projektu MERLOT prichádza v II. etape – v jednej z najžiadanejších lokal

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

278,700 € 2531 €/m²

člen NARKS

RD10 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 112.63 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

279,700 € 2483 €/m²

člen NARKS

RD9 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | 110.13 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

280,700 € 2549 €/m²

člen NARKS

RD8 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | 112.63 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

281,700 € 2501 €/m²

člen NARKS

RD7 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | 98.6 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

289,400 € 2935 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (751)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23013)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie