Pozemok pre občiansku vybavenosť | Sládkovičova | 5,500 m²
Hľadáte bezpečnú investíciu s istým výnosom? Expert na nehnuteľnosti Miron Petráš a PETRAS REA
Info v RK
Rodinný dom | Tatarkova | 240 m²
Radi by ste sa nasťahovali do pekného rodinného domu v atraktívnej lokalite mesta Bojnice? PETR
269,890 € 1125 €/m²
2 izbový byt | Školská | 40 m²
Snívate o bývani v útulnom dvojizbovom byte v tichej časti obce Kanianka v zateplenom bytovom d
Info v RK
Iný priestor | Nadjazdová | 628 m²
Hľadáte si priestor, kde má váš biznis konečne miesto rásť? Kde logistika dáva zmysel, manipulá
1,820 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 635 m²
Mysleli ste, že kúpiť pripravený pozemok na stavbu rodinného domu je nemožné? Expert na nehnut
69,890 € 110 €/m²
Rodinný dom | Balovská | 80 m²
Mysleli ste, že kúpiť rodinný dom za cenu bytu je nemožné? Jozef Hancko a PETRAS REAL ESTATE v
89,890 € 1124 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,280 m²
Snívate o novom rodinnom dome alebo rekreáčnej chate podľa vlastných predstáv v dostupnej vzdia
189,990 € 148 €/m²
Obchodné priestory | Ľ. Ondrejova | 60 m²
Hľadáte ideálny priestor na podnikanie v TOP frekventovanej lokalite? Ponúkame vám na predaj p
125,000 € 2083 €/m²
Obchodné priestory | Námestie Slobody | 80 m²
Máte vášeň v príprave kávy a radi by ste svoje schopnosti ukázali svetu vo vlastnom podnikaní?
1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Iný priestor | Nadjazdová | 600 m²
Hľadáte výhodnú investíciu pre vašu firmu v top lokalite? Ponúkame vám na predaj kompletne zre
399,990 € 667 €/m²
2 izbový byt | A. Stodolu | 54.79 m²
Hľadáte bývanie, kde sa budete cítiť príjemne hneď od prvého momentu? Expert na nehnuteľnosti M
599 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Jánošikova | 639 m²
Predstavte si dom, kde každý kútik dýcha priestorom, pohodlím a kde sa môžu realizovať vaše ná
209,000 € 327 €/m²
2 izbový byt | Dukelská | 45 m²
Radi by ste bývali v novom 1.5 izbovom byte s balkónom, priestranným šatníkom a komplet vybaven
720 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Zmiešaná zóna | Nezadaná | 73,000 m²
2,099,000 € 29 €/m²
3 izbový byt | Rekreačná | 95 m²
Hľadáte dlhodobé alebo dočasné bývanie v lukratívnej časti mesta Bojnice v novom bytovom dome s
1,050 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Iný priestor | Neuvedená | 1,100 m²
Chcete investovať a hneď po kúpe začať zarábať bez ďalších nutných investícií, so slušnou návra
350,000 € 318 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²
Z poverenia majiteľa Vám exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom v obci Baka. Dom s pozemkom o
99,990 € 775 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ľudmily Podjavorinskej | 6,200 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 6200 m2 nachádza
80 €/m2 80 €/m2
2 izbový byt | Rožňavská | 48 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom zariadený 1,5-izbový byt situovaný na 7.
650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Stupavská | 140 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom so sedlovou strec
194,900 € 1392 €/m²
2 izbový byt | Drobného | 62.05 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2 – izbový byt s podlahovou plochou 62,05 m2 m2 situovaný na 12
234,900 € 3786 €/m²
2 izbový byt | Kresánkova | 55 m²
Ponúkame na prenájom 2 – izbový byt situovaný na 4.p. novostavby s výťahom na Kresánkovej ulici
600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Súdna | 60 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom priestranný (60 m2) 2-izbový byt na Súdne
520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj luxusný 5-izbový byt na ulici Pod Vachmajstrom. Byt je
950,000 € 2794 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.