Moderný 4 izbový rodinný dom v štandarde

Reality Voderady

Rodinný dom | Záhradná ulica | 120 m²

Voderady - moderné bývanie v lukratívnej a pokojnej lokalite s výbornou dostupnosťou. Predstavt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Voderady

329,000 € 2742 €/m²

Novinka
Novinka

Na Prenájom Skladové Priestory 135 m2 v Galante

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 135 m²

Na Prenájom Skladové Priestory 135 m2 v Galante[ Objekt sa nachádza v stráženom kamerami sledov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

518 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: Rodinný dom v kúpeľnej obci Brusno

Reality Brusno

Rodinný dom | 165 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s veľkým potenciálom v tichom, zdravom prostredí a s kompletnou občianskou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brusno

175,000 € 1061 €/m²

Novinka
Novinka

DELTA-prenájom, 3izbový byt, Dolný Smokovec-Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Delta Property Vám exluzívne ponúka na prenájom - 3 izbový byt s balkónom v Dolnom Smokovci - V

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt v tehlovom dome, Ružomberok - Velký Polík

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Športová | 55.5 m²

Ponúkame na predaj príjemný a priestranný 2-izbový byt o výmere 55,5 m², nachádzajúci sa na 1.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS
Novinka
Novinka

2-garsónku v Bratislave – mestská časť Nové Mesto, na Vajnorskej ulici pri OC Polus (VIVO!).

Reality Bratislava-Nové Mesto

Dvojgarsónka | Vajnorská | 42 m²

Ponúkame na prenájom útulnú 2-garsónku v Bratislave – mestská časť Nové Mesto, na Vajnorskej u

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Donovaly – Predaj 2 izb. bytu (64 m2) v novostavbe Panorama na svahu s balkónom, pivnicou, garáž. parkovaním, komplet zariadením a vybavením bytu

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Ponúkam exkluzívne na predaj luxusný 2 izbový APARTMÁN (na LV zapísaný ako BYT) pre extra nároč

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Donovaly

229,000 € 3578 €/m²

Širšie centrum BB - Prenájom slnečného 2 izb. bytu (75,77 m2) v novostavbe s balkónom a 2x parkovacím miestom, ulica J. A. Komenského

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Komenského | 75.77 m²

Ponúkam exkluzívne na prenájom slnečný veľkometrážny 2 izbový byt v novostavbe z roku 2009. Byt

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Lokalita Belveder - Prenájom 1 izb. bytu (31,24 m2) v novostavbe na ul. Nad plážou, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nad plážou | 31.24 m²

Ponúkam exkluzívne na prenájom slnečný 1 izbový podkrovný byt bez balkóna vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Chorvátsko - Predaj mobilného domu vo Vodiciach (NZ na pozemok je uzatvorená do 31.12.2029, podpísaná v 3/2026 s možnosťou predĺženia)

Reality Chorvátsko

Mobilný dom | Chorvátsko

Ponúkam exkluzívne na predaj mobilný domček v Chorvátsku v meste VODICE neďaleko Šibeniku. Domč

Publikované: 25.03.2023 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj

42,000 € 840 €/m²

Lokalita Fončorda - Prenájom slnečného 2,5 ib (57 m2) s balkónom a pohodlným parkovaním, ulica Okružná

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Okružná | 57 m²

Ponúkam exkluzívne na prenájom slnečný 2,5 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v meste Banská B

Publikované: 14.04.2023 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný 1- izbový byt na ulici Záhradnícka časť Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Záhradnícka | 27.26 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 1- izbový byt na u

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

174,900 € 6416 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Stupave na ulici Železničná

Reality Stupava

Rodinný dom | Železničná | 206 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Stupava

469,900 € 2281 €/m²

Luxusný dom pri mori – Brodarica, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Luxusný dom pri mori – Brodarica, Chorvátsko Ponúkame na predaj exkluzívny dom v malebnej prímo

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj

365,000 € 3476 €/m²

Luxusný apartmán pri mori – Brodarica, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Luxusný apartmán pri mori – Brodarica, Chorvátsko Ponúkame na predaj exkluzívny apartmán v mal

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj

215,000 € 3828 €/m²

3-izbový byt v mestskej časti Staré Mesto na ulici Medená

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 74.05 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt v mestskej časti Staré Mes

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

397,900 € 5373 €/m²

4-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici Hradištná

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Hradištná | 63.22 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 4-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulic

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

269,900 € 4269 €/m²

3-izbový byt na ulici Jána Smreka ktorý môže byť zrekonštruovaný podľa vašich predstáv

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Smreka | 65.04 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Jána Smreka ktorý môže

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,900 € 3688 €/m²

2-izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom Meste, BAJKALSKÁ ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.06 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 2-izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

287,900 € 5046 €/m²

3-izbový byt na ulici Mesačná v Ružinove ktorý môže byť zrekonštruovaný podľa vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Mesačná v Ružinove kto

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3955 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na ulici Hanácka v meststkej časti Ružinov-Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hanácka | 52.79 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,900 € 4658 €/m²

3- izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici Medená priamo v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 59.45 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 3- izbový byt na ulici Medená priamo v centr

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 5719 €/m²

3-izbový byt v Ružinove na ulici Muškátová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Muškátová | 60.3 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt v Ružinove na ulici Muškát

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,900 € 4426 €/m²

4-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici Bagarova v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Bagarova | 78.45 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 4-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

296,900 € 3785 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23006)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (751)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie