SLNEČNÝ RODINNÝ DOM BOJNICE

Reality Bojnice

Rodinný dom | Tatarkova | 240 m²

Radi by ste sa nasťahovali do pekného rodinného domu v atraktívnej lokalite mesta Bojnice? PETR

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 11.11.2025
Domy na predaj Bojnice

269,890 € 1125 €/m²

REZERVOVANÉ - ÚTULNÝ 2 IZBOVÝ BYT KANIANKA

Reality Kanianka

2 izbový byt | Školská | 40 m²

Snívate o bývani v útulnom dvojizbovom byte v tichej časti obce Kanianka v zateplenom bytovom d

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Kanianka

Info v RK

HALA PRE SKLAD, VÝROBU ALEBO OBCHOD

Reality Prievidza

Iný priestor | Nadjazdová | 628 m²

Hľadáte si priestor, kde má váš biznis konečne miesto rásť? Kde logistika dáva zmysel, manipulá

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1,820 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

POZEMOK PRE RODINNÝ DOM

Reality Sebedražie

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 635 m²

Mysleli ste, že kúpiť pripravený pozemok na stavbu rodinného domu je nemožné? Expert na nehnut

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 03.06.2025
Pozemky na predaj Sebedražie

69,890 € 110 €/m²

RODINNÝ DOM S VEĽKORYSÝM POZEMKOM

Reality Čereňany

Rodinný dom | Balovská | 80 m²

Mysleli ste, že kúpiť rodinný dom za cenu bytu je nemožné? Jozef Hancko a PETRAS REAL ESTATE v

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Čereňany

89,890 € 1124 €/m²

POZEMOK PRE RODINNÝ DOM ALEBO CHATU

Reality Krahule

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,280 m²

Snívate o novom rodinnom dome alebo rekreáčnej chate podľa vlastných predstáv v dostupnej vzdia

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Krahule

189,990 € 148 €/m²

SKVELÝ OBCHOD, KADERNÍCTVO, BARBER, KANCELÁRIA..

Reality Prievidza

Obchodné priestory | Ľ. Ondrejova | 60 m²

Hľadáte ideálny priestor na podnikanie v TOP frekventovanej lokalite? Ponúkame vám na predaj p

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na predaj Prievidza

125,000 € 2083 €/m²

DIZAJNOVÁ KAVIAREŇ ALEBO BISTRO

Reality Prievidza

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 80 m²

Máte vášeň v príprave kávy a radi by ste svoje schopnosti ukázali svetu vo vlastnom podnikaní?

Publikované: 19.07.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

HALA PRE SKLAD, OBCHOD ALEBO VÝROBU

Reality Prievidza

Iný priestor | Nadjazdová | 600 m²

Hľadáte výhodnú investíciu pre vašu firmu v top lokalite? Ponúkame vám na predaj kompletne zre

Publikované: 18.11.2023 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na predaj Prievidza

399,990 € 667 €/m²

NOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S TERASOU

Reality Prievidza

2 izbový byt | A. Stodolu | 54.79 m²

Hľadáte bývanie, kde sa budete cítiť príjemne hneď od prvého momentu? Expert na nehnuteľnosti M

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

599 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

VEĽKORYSÝ 5‑IZBOVÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU

Reality Prievidza

Rodinný dom | Jánošikova | 639 m²

Predstavte si dom, kde každý kútik dýcha priestorom, pohodlím a kde sa môžu realizovať vaše ná

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Prievidza

209,000 € 327 €/m²

MODERNÝ 1.5 IZBOVÝ BYT BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Dukelská | 45 m²

Radi by ste bývali v novom 1.5 izbovom byte s balkónom, priestranným šatníkom a komplet vybaven

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Bernolákovo

720 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

VEĽKORYSÝ POZEMOK SO SIEŤAMI

Reality Bošany

Zmiešaná zóna | Nezadaná | 73,000 m²

Hľadáte bezpečnú investíciu s istým výnosom? Expert na nehnuteľnosti Miron Petráš a PETRAS REA

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bošany

2,099,000 € 29 €/m²

UNIKÁTNY BYT S TERASOU CASTLE BOJNICE

Reality Bojnice

3 izbový byt | Rekreačná | 95 m²

Hľadáte dlhodobé alebo dočasné bývanie v lukratívnej časti mesta Bojnice v novom bytovom dome s

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na prenájom Bojnice

1,050 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDÁM NOVÚ AUTOUMYVÁREŇ ZV

Reality Zvolen

Iný priestor | Neuvedená | 1,100 m²

Chcete investovať a hneď po kúpe začať zarábať bez ďalších nutných investícií, so slušnou návra

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na predaj Zvolen

350,000 € 318 €/m²

Rodinný dom s možnosťou prerábania v Bake

Reality Baka

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

Z poverenia majiteľa Vám exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom v obci Baka. Dom s pozemkom o

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Baka

99,990 € 775 €/m²

Banská Štiavnica: stavebný pozemok v lukratívnej časti mesta vhodný na výstavbu 8 RD

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Ľudmily Podjavorinskej | 6,200 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 6200 m2 nachádza

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

80 €/m2 80 €/m2

Olivia Residence: úplne nový klimatizovaný 1,5-izbový byt (43,5 m2) s lodžiou (4,5 m2) s panoramatickým výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Rožňavská | 48 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom zariadený 1,5-izbový byt situovaný na 7.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Malacky: rodinný dom s možnosťou dvojgeneračného bývania a fotovoltickou elektrárňou

Reality Malacky

Rodinný dom | Stupavská | 140 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom so sedlovou strec

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malacky

194,900 € 1392 €/m²

DROBNÉHO: PRIESTRANNÝ 2 – i BYT /62 m2/ PO REKONŠTRUKCII s DVOMI LODŽIAMI

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 62.05 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 – izbový byt s podlahovou plochou 62,05 m2 m2 situovaný na 12

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

234,900 € 3786 €/m²

KRESÁNKOVA: NA PRENÁJOM 2 – i BYT s BALKÓNOM a PARKINGOM v NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2 – izbový byt situovaný na 4.p. novostavby s výťahom na Kresánkovej ulici

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

!PROVÍZIU NEPLATÍTE! Trenčín – centrum: kompletne zariadený 2-izbový byt po rekonštrukcii v tehlovom dome

Reality Trenčín

2 izbový byt | Súdna | 60 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom priestranný (60 m2) 2-izbový byt na Súdne

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Koliba „Pod Vachmajstrom": Luxusný 5-izbový byt s 3x terasou s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj luxusný 5-izbový byt na ulici Pod Vachmajstrom. Byt je

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

Ružinov – novostavba „Domino": moderne zariadený, tichý a slnečný 2-izbový byt s lodžiou a parkingom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 60 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom kompletne zariadený priestranný 2-izbový

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (751)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23016)
Upresniť hľadanie