Pozemok na komerčné účely - 3787m2, Ružomberok

Reality Ružomberok

Komerčná zóna | Tatranská cesta | 3,787 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok na komerčné účely nachádzajúci sa na hlavnom ťahu Ružomberok

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

26 €/m2 26 €/m2

člen NARKS

PREDAJ: Stavebný pozemok 646m2, Ružomberok - Do Dielca

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Do Dielca | 646 m²

- Znížená cena!!! + DOHODA!!! - Vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o výmer

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

120 €/m2 120 €/m2

člen NARKS

Predaj! Moderný rodinný dom – Liptovské Beharovce okres Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovské Beharovce | 166 m²

AstonReal ponúka na predaj novostavbu moderného rodinného domu v pokojnej a vyhľadávanej lokali

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

299,000 € 1801 €/m²

člen NARKS

Predaj! Nádherná Liptovská chalupa s dušou - Liptovské Kľačany

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Liptovské Kľačany | 77 m²

AstonReal ponúka na predaj ! Chalupa, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova P

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

228,000 € 2961 €/m²

člen NARKS

AstonReal: predaj 4-izbový rodinný dom, Prešov - Nižná Šebastová

Reality Prešov

Rodinný dom | Herlianska | 85 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom vhodným na výstavbu dvoch rodinných do

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: predaj 4-izbový bungalov s výhľadom na Tatry, pozemok 839m2

Reality Tvarožná

Rodinný dom | Nezadaná | 136.9 m²

4-izbový bungalov s výhľadom na Vysoké Tatry, pozemok 839 m² – Tvarožná Realitná kancelária As

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Tvarožná

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | PENTAGON | 42 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj kompletne p

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: REZERVOVANÉ pozemok 651m2 s výhľadom na V. Tatry

Reality Kežmarok

Pozemok pre rodinné domy | 651 m²

AstonReal: REZERVOVANÉ - slnečný a rovinatý pozemok o výmere 651 m2, o rozmere cca 28 m x 23 m

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Kežmarok

Cena dohodou

člen NARKS

hľadáme RODINNÝ DOM ! Beluša/Kočkovce/Vieska Bezdedov/Dohňany/Nimnica

Reality Púchov

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta RODINNÝ DOM v pôvodnom stave. LOKALITA:

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Púchov

150,000 € 1875 €/m²

člen NARKS

Pozemok na priemyselné, športové, rekreačné účely v obci Lúky- 2.797m2

Reality Lúky

Rekreačný pozemok | Lúky | 2,797 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na priemyselné, športové alebo rekreačné účel

Publikované: 25.04.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lúky

47 €/m2 47 €/m2

člen NARKS

HĽADÁM: stavebný POZEMOK, 600m2, inžinierske siete na pozemku/v dosahu

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta stavebný POZEMOK, lokalita Trenčín - celé mesto. Rozloha poz

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

180 €/m2 180 €/m2

člen NARKS

PREDAJ: 2 izb. byt na ul. Tulská, časť Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Tulská | 54 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v osobnom vlast

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Radvaň | 71 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj slnečný 3-iz

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

179,900 € 2534 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM nadštandardný 4 izb., byt, ul. Rudlovská cesta, centrum B.B.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Rudlovská cesta | 120 m²

AstonReal ponúka na prenájom nadštandardný mezonetový 3 spálňový byt s priestrannou vstupnou ha

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM: novostavba 2 izb. byt s parkovacím, časť Úsvit - B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 37 m²

AstonReal ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe, Fončorda/Úsvit - Banská Bystrica. Byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PREDANÉ: OZVITE SA MI A PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Bystrická cesta | 68 m²

REZERVOVANÉ. AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj 3i byt v pôvodnom stave.

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

1 € 1985 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: OZVITE SA MI A PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Štefana Moyzesa | 75.53 m²

-PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 77m2 (aj s pivnicou), ktorý sa na c

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj! Nádherná Liptovská drevenica chalupa s dušou. Lipt. Kľačany

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovské KĽačany | 77 m²

AstonReal ponúka na predaj ! Drevenica, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

228,000 € 2961 €/m²

člen NARKS

Predaj !Elegantný byt s wellness prvkami pri Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Demänovská dolina | 58 m²

Exkluzívny investičný byt v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej Realitná kancelária AstonR

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,000 € 3793 €/m²

člen NARKS

Predaj! Exkluzívny apartmán v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Demänovská | 58 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový a nadštandardne zariadený apartmán s výmerou 58 m², situovan

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,000 € 3793 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: 2,5 izbový byt - 59m2, s balkónom, Ružomberok - Plavisko

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Plavisko | 54.44 m²

PREDANÉ-AstonReal ponúka na predaj 2 a pol izbový byt po rekonštrukcii, nachádzajúci sa na 4. p

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ: Pozemok o výmere 1.039m2, Ludrová

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Ludrová | 1,039 m²

- PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok do budúcna (na výstavbu rodinného domu

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ: 2 izbový byt - 69m2, Ružomberok - Ž. Silbigera

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Ž. Silbigera | 60 m²

AstonReal v zastúpení klienta ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt bez balkó

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

120,000 € 2000 €/m²

člen NARKS

Predaj: Penzión - Kúria, Ivachnová - Lazy, pozemok 10.328m2

Reality Ružomberok

Hotel, penzión, ubytovňa | Ivachnová | 450 m²

AstonReal ponúka na predaj penzión v obci Ivachnová - Lazy. Leží na rovinatom pozemku s rozloh

Publikované: 30.09.2011 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Ružomberok

599,000 € 515 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (751)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Rodinné domy na predaj (23022)
Upresniť hľadanie