Predáme rekreačno-hospodársky pozemok o výmere 10.000 m² Skalica - Špety

Reality Skalica

Orná pôda | Špety | 10,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na rekreačné alebo poľnohospodárske využitie, Skalica - Špety, s

Publikované: 07.09.2023 Aktualizované: 29.11.2025
Pozemky na predaj Skalica

25 €/m2 25 €/m2

člen NARKS

Veľký 3-izb. byt (145m2) v absolútnom centre - Hviezdoslavovo nám. / Strakova ul. / Spacious 2-bedroom apartment (145sqm) in the center Strakova st.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Strakova | 145.7 m²

Ponúkame na prenájom veľký 3 izbový byt v absolútnom centre Bratislavy po kompletnej rekonštruk

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

SOM INÝ - ZAUJÍMAVÝ - MEZONET 3 IZBOVÝ S TERASAMI - DUNAJSKÁ - PARKING

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 135 m²

Mezonetový 3-izbový byt Dunajská , Penthouse -mezonetový byt na najvyššom poschodí: 6 a 7 pos

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Polyfunkčná budova Grösslingova, 18 parkingov v cene - centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Grösslingova | 1,035 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu na Grösslingovej ul., ktorá vznikla rekonštrukciou histor

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,900,000 € 2802 €/m²

člen NARKS

Pozemok 10,4 ha s právoplatným ÚR na výstavbu haly (28.582 m2 +) pre logistiku Voderady

Reality Voderady

Priemyselná zóna | Trnavská | 104,448 m²

Dávame do pozornosti možnosť odkúpenia pozemku s právoplatným ÚR (10/2025) na výstavbu haly so

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Pozemky na predaj Voderady

Info v RK

člen NARKS

Byt 116,60 m² (2-3-izb.) v bytovom dome Tupého s klimatizáciou, možnosť dvojgaráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 116.6 m²

V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj 3-izbový (ev.2-izbový) byt na

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2530 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK NA ROZSIAHLY RD -VŠETKY SIETE - RELAX- 710m2 VLASTNÝ KĽUD - VLASTNA URODA .......

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Centrálna ulica | 835 m²

Slnečný stavebný pozemok so vzrastlými stromami a kompletnými sieťami – súkromie zaručené Hľadá

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

188,000 € 225 €/m²

člen NARKS

Obchodný priestor s parkovaním 484 m², Kamenné Pole, RGB Liptov - TESCO, NAY

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Kamenné pole | 484 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v najväčšom obchodnom stredisku v Liptovskom Mikuláši. N

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

7-izbový rodinný dom na Mozartovej ulici, 4 podlažia, 2-garáž, Slávičie údolie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mozartova | 247 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na Mozartovej ulici v Bratislave I., Staré Mesto. Celková úž

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3603 €/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory 246m2 v Aupark Tower

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 246 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s veľkou terasou v modernom business centre Aupark T

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 07.05.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

Menšie kancelárie v modernej budove s flexibilnou dobou nájmu - od jednej kancelárie

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 16 m²

Ponúkame na prenájom nové kancelárie (aj jednotlivo) so zázemím (v cene) v kompletne zrekonštru

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 21.02.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

362 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rodinná vila s bazénom v Horskom Parku (Kalvária)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Na Kalvárii | 400 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračnú rodinnú vilu v Horskom parku, nachádzajúcu sa na rozľahlom poz

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,900,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

Obchodný priestor 96 m² vhodný na showroom, predajňu, služby, servis - Vienna Gate (2.posch.)

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kopčianska | 96 m²

Obchodné priestory o výmere 96 m² sa nachádzajú na 2.poschodí v novšej polyfunkčnej budove Vien

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 04.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

6.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

člen NARKS

Kancelárske priestory 246m2 v Aupark Tower

Reality Bratislava-Petržalka

Publikované: 19.10.2020 Aktualizované: 30.09.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

Veľký pozemok v obci Hamuliakovo na predaj

Reality Hamuliakovo

Rekreačný pozemok | 36,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 3,6 ha v obci Hamuliakovo, ca. 23km od Bratislavy

Publikované: 11.03.2021 Aktualizované: 19.07.2021
Pozemky na predaj Hamuliakovo

Cena dohodou

člen NARKS

Novozrekonštruovaný 2-izb. byt v Ružinove – Hraničná ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 42.14 m²

Ponúkame na prenájom príjemný novozrekonštruovaný 2-izb. byt na Hraničnej ulici v Ružinove. Byt

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

580 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Klimatizované kancelárske priestory 91,5m2 v centre - Fraňa Kráľa

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Fraňa Kráľa | 91.5 m²

Prenajmeme kancelárske priestory v zrekonštruovanej budove v centre Bratislavy v blízkosti Mini

Publikované: 11.11.2021 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

člen NARKS

Exkluzívny obchodný priestor- showroom (192,98 m2) s 4 parkingami v novovzniknutom komplexe na ul. Werksstrasse, Berg- Rakúsko

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kopčianska | 192.98 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny obchodný priestor - showroom s kancelárskou časťou v novovznikn

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj garáže v radovej zástavbe na ul. Vyhnianska cesta (Sliačska/Teplická), BA III- Nová Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Teplická | 19 m²

Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe na ul. Vyhnianska cesta s vjazdom autom od ulice S

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

18,900 € 995 €/m²

člen NARKS

UŽ LEN VÝHĽAD PRIŤAHUJE POZORNOSŤ- BUDÚCNOSŤ - ZDRAVÝ ŽIVOT.....

Reality Bratislava-Devín

Lúka, pasienok | K zlatému rohu | 63,743 m²

Pozemok o celkovej výmere 63.743 m2 sa nachádza v atraktívnej lokalite mestskej časti Devín pri

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

36 €/m2 36 €/m2

člen NARKS

2-izbový byt v novostavbe Rezidencia Búdkova s možnosťou garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Búdková | 53.72 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Búdková skolaudovanom v rok

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

340,000 € 6497 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ucelený pozemok 2 ha na ranč, zrubové chaty a rekreáciu, Liptov - Vysoké Tatry, Liptovský Peter

Reality Liptovský Peter

Rekreačný pozemok | 19,969 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v súkromnom vlastníctve v katastrálnom území Liptovský Peter. Fu

Publikované: 13.11.2021 Aktualizované: 25.08.2025
Pozemky na predaj Liptovský Peter

399,900 € 20 €/m²

člen NARKS

Predaj – moderný nízkoenergetický 5-izbový rodinný dom s veľkou terasou a záhradou, ul. Hutweideweg, Nickelsdorf (30 km od Bratislavy), Burgenland

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Predstavujeme Vám jedinečný projekt nadštandardného nízkoenergetického rodinného domu, ktorý sp

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj

475,000 € 2906 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj- 8- izb. rodinný dom s veľkorysým svahovitým pozemkom (2073 m2) a pekným výhľadom v lukratívnej časti Dúbravky, ul. Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Koprivnická | 294.86 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci trojpodlažný rodinný dom v lukratívnej, peknej a lesnatej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

599,000 € 2031 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23014)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30293)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (750)
Upresniť hľadanie