NA PREDAJ | Stavebný pozemok s potenciálom – Žarnovická Huta, Žarnovica

Reality Žarnovica

Rekreačný pozemok | Žarnovická Huta | 3,734 m²

Základné informácie: • Lokalita: Žarnovická Huta, mesto Žarnovica • Typ: stavebný pozemok s exi

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

69,900 € 19 €/m²

Prenájom, jednoizbový byt ul. Čajkovského, Prednádražie, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | Čajkovského | 29 m²

POZRI VIDEO OBHLIADKU TU : https://youtu.be/rD6pdYihtEg ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 1 izb

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

580 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj veľký slnečný 3-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlisku Nový juh, ul. Jesenná

Reality Poprad

3 izbový byt | Jesenná | 76 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj veľký slnečný 3-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlisk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

155,000 € 2039 €/m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom obchodný priestor vhodný na podnikanie a prevádzku v centre mesta Poprad, ul. J. Curieho

Reality Poprad

Obchodné priestory | J. Curieho | 91 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3-5x miestnosť Úžitková plocha: 91 m2 WC, kupelňa. Poschodie: pr

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

NOVÁ CENA! Exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok v blízkosti Belianskeho jazera, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rekreačný pozemok | Belianske jazero | 873 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok v blízkosti Belianskeho jazera, Bans

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

73,000 € 84 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 4izb mezonet v Apartmáne Tatran, Donovaly

Reality Donovaly

4 izbový byt | Donovaly | 99.5 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj zariadený 4 izbový mezonet v horskom apartmánovom dome Tatran

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Donovaly

229,999 € 2312 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v obci Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Rekreačný pozemok | Jedľové Kostoľany | 1,397 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Jedľové Kostoľany Účel využitia: stavebný pozemok Sklon pozemku: mierny s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Jedľové Kostoľany

39,900 € 29 €/m²

Exkluzívne na predaj štýlová novostavba na Domaši - časť Poľany!!!

Reality Malá Domaša

Chalupa, rekreačný domček | Domaša - Poľany | 75 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj štýlovú novostavbu chaty rekreačnom stredisku Monika-Poľany n

Publikované: 06.04.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Domaša

149,990 € 2000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pekného 2-izbového bytu s terasou vo Vysokých Tatrách !

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 60 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba Úžitková plocha: bytu je 60 m2 a terasa 38 m2 Kuchyňa sp

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

189,900 € 2750 €/m²

Na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením na penzión

Reality Svätuše

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,650 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1650 m2 s kompletnou projektovou d

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svätuše

125,000 € 76 €/m²

Ponúkam na prenájom 1 izbový byt v novostavbe Green side v Michalovciach

Reality Michalovce

1 izbový byt | Zvončeková | 31 m²

Ponúkam Vám na prenájom 1-izbový byt s veľkorysou loggiou v novostavbe Green Side – Michalovce

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj dva rodinné domy s veľkým pozemkom

Reality Soľnička

Rodinný dom | 3,800 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj dva rodinné domy s veľkým pozemkom (3800 m2) – Solnička, ok

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Soľnička

33,000 € 9 €/m²

Pozemok na predaj • 4669 m2 • Košice - okolie

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | 4,669 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľký pozemok na konci obce Veľká Ida smer Perín Chým. Pozem

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

39 €/m2 39 €/m2

Mesačná ul., Častá - stavebný pozemok s prípojkami

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | 793 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj ideálny stavebný pozemok so sieťami v novom zastavanom území obc

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Častá

186 €/m2 186 €/m2

Stavebný pozemok s bonusom

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | 464 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok, ktorý je ako stvorený pre stavbu moderného prízemného rod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

64,500 € 139 €/m²

Garsónka na prenájom v Štefanovej

Reality Štefanová

Garsónka | 24 m²

Ponúkame na prenájom útulnú, kompletne zariadenú garsónku v obci Štefanová (okres Pezinok). Byt

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Štefanová

400 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Komfortný 6 izbový dom v Modre na Vinárskej ulici, 12,5 ar pozemok

Reality Modra

Rodinný dom | Vinárska | 290 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom vo výbornej lokalite vi

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Modra

635,000 € 2190 €/m²

Častá - Píla - Rodinný dom s vnút. bazénom a dvojgarážou

Reality Častá

Rodinný dom | Píla - Rázcestie | 200 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj skolaudovaný rodinný dom v obci Pí

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Častá

488,000 € 2440 €/m²

LEVELREAL | Na prenájom 1-izbový byt v Seredi, Srdiečkovo

Reality Sereď

1 izbový byt | D. Štúra | 36 m²

V zastúpení majiteľa, ponúkame na prenájom 1-izbový byt v Seredi na ulici D. Štúra v novostavbe

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Sereď

550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Ivanka pri Dunaji - 15arový pozemok so Stavebkom

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj ideálny stavebný pozemok SPOLU S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM ROZHODNUT

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Ovocný sad - Morava - 28 236m2

Reality Jarohněvice

Ovocný sad | Česká republika | Jarohněvice |

Ponúkame vám na predaj ovocný sad v Kroměřížskom okrese, v dedine Jarohněvice s vodnou plochou

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jarohněvice

Info v RK

Ivanka Pri Dunaji - 900m2 SP s platným stavebným povolením

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 900 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

OC ISLAND - Na prenájom skladové priestory v Trnave, LEVELREAL

Reality Trnava

Skladový objekt | Ulica Mikovíniho | 1,300 m²

LEVEL REAL ponúka na prenájom skladové priestory v OC ISLAND na sídlisku Linčianska na križovat

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026