Moderná rodinná usadlosť, pozemok o veľkosti 9000m2, Krupina

Reality Krupina

Rodinný dom | Krupina - Kopanice | 250 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj modernú rodinnú usadlosť v pokojnej vidieckej časti Krupina – Kopan

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Krupina

Cena dohodou

Slnečný, rekreačný pozemok o veľkosti 22 687m2, Krupina

Reality Krupina

Rekreačný pozemok | Krupina | 22,687 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, mierne svahovitý, rekreačný pozemok o veľkosti 22 687m2 n

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

35,000 € 2 €/m²

18 500m2 pozemok pre výstavbu rodinných domov, Leopoldov

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | Hlohovská cesta | 18,475 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj rovinatý pozemok s výborným prístupom o veľkosti 18 500m2 určený pr

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

70 €/m2 70 €/m2

Rodinný dom s 5 bytovými jednotkami a s krásnou záhradou

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Obrancov mieru | 442 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj priestranný, zabehnutý a plne vybavený apartmánový dom so štyrmi 2-

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

430,000 € 973 €/m²

Pozemok so stavebným povolením 22200m2, Látky okr. Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Detva | 22,207 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj krásny, slnečný, mierne svahovitý stavebný pozemok so stavebným pov

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Detva

170,000 € 8 €/m²

Slnečný 3ha pozemok Richňava / Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Rekreačný pozemok | Richňava | 28,112 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, juhovýchodne orientovaný pozemok s krásnymi výhľadmi v blí

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

180,000 € 6 €/m²

Krásna viacúčelová budova vo výbornom stave v centra mesta Šahy

Reality Šahy

Objekt pre obchod | Školská | 960 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj krásnu trojpodlažnú rekonštruovanú administratívnu budovu s úžitkov

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Šahy

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Romantická zrekonštruovaná chalupa Malá Lehota

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | malá Lehota | 150 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj nádhernú, s citom a láskou zariadenú rozprávkovú chalupu v krásnom

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

Cena dohodou

Zrekonštruovaný rodinný dom s terasou v obci Svätý Anton

Reality Svätý Anton

Rodinný dom | Svätý Anton | 265 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, zrekonštruovaný vidiecky dom v obci Svätý Anton s priestrann

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Svätý Anton

257,000 € 970 €/m²

Historický rodinný dom so záhradou a parkovaním, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | A. Pécha | 300 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, veľký rodinný dom s tromi dvojizbovými a jedným jednoizbovým

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

Zrekonštruované a zariadené byty pod Kalváriou, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Pod Kalváriou | 30 m²

Hľadáte miesto, kde sa moderný komfort stretáva s históriou? Dream Team ponúka exkluzívny PREDP

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

Slnečný, rovinatý pozemok s možnosťou stavby 1565m², Voznica

Reality Voznica

Pozemok pre rodinné domy | Voznica | 1,565 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, slnečný, rovinatý pozemok s možnosťou stavby o výmere 1 565

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Voznica

75,000 € 48 €/m²

Krásny pozemok pre výstavbu chaty - chalupy 1281m2, Uhliská

Reality Uhliská

Iný stavebný pozemok | Uhliská | 1,281 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, juhozápadne orientovaný a mierne svahovitý pozemok s vypra

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Uhliská

65,000 € 51 €/m²

Novostavba 4-izbový rodinný dom obec Župkov, okr. Žarnovica

Reality Župkov

Rodinný dom | Župkov | 88 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj novostavbu 4-izbového jednopodlažného rodinného domu situovanú v ti

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Župkov

175,000 € 1989 €/m²

Zabehnutý penzión s reštauráciou v srdci mesta Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Hotel, penzión, ubytovňa | Námestie Sv.Trojice | 400 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - zabehnutý penzión s reštauráciou

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

Štýlový byt s garážou a možnosťou prístavby ďalšieho bytu, centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kollárova | 80 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj nádherný, kompletne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt o veľkosti 80m2

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

350,000 € 4375 €/m²

Zabehnutý apartmánový dvojdom s parkovaním, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | Štiavnické Bane | 240 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj zabehnutý Apartmánový Dvojdom - výbornú investičnú príležitosť s ok

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

310,000 € 1292 €/m²

Pozemok so sieťami a možnosťou stavby 333m2, Pukanec

Reality Pukanec

Pozemok pre rodinné domy | Pukanec | 333 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj menší pozemok s možnosťou stavby o výmere 333m2, nachádzajúci sa mi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Pukanec

35,000 € 105 €/m²

Slnečný, rekreačný pozemok 1250m2, centrum Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rekreačný pozemok | Samuela Mikovíniho | 1,250 m²

DREAM TEAM ponúka na prenájom slnečný, z časti svahovitý, rekreačný pozemok o veľkosti 1250m2

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Banská Štiavnica

200 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Rovinatý, slnečný pozemok s možnosťou stavby, Banská Belá

Reality Banská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Banská Belá | 2,442 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, rovinatý, slnečný pozemok o veľkosti 2442m2 s možnosťou výst

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Banská Belá

85,000 € 35 €/m²

Zrekonštruovaná budova - 1300m2 pozemok Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Obchodná | 413 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj komplet zrekonštruovanú trojpodlažnú budovu v minulosti užívanú na

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

385,000 € 932 €/m²

Zabehnutá menšia farma s pozemkom 3800m2 Želiezovce

Reality Želiezovce

Farmárska usadlosť | 500 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj menšiu farmu ideálnu pre podnikateľský alebo rodinný zámer, vhodnú

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Želiezovce

245,000 € 490 €/m²

Obývateľný vidiecky dom, chalupa s pozemkom 500m2 Svätý Anton

Reality Svätý Anton

Rodinný dom | Svätý Anton | 140 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj tradičný vidiecky rodinný dom - chalupu v pôvodnom stave s pozemkom

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Svätý Anton

115,000 € 821 €/m²

Nízkoenergetická novostavba rodinného domu, Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Brezova | 85 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj 4-izbový, moderný rodinný dom – novostavbu typu bungalov, ktorá je

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

225,000 € 2647 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (23016)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie