Na predaj priestranný rodinný dom v obci Kútniky, okres Dunajská Streda

Reality Kútniky

Rodinný dom | Nezadaná | 195 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj veľký 6-izbový rodinný dom v obci Kútniky, le

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kútniky

296,000 € 1518 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - kancelária - 18 m2- BA III. - Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Rybničná | 18 m²

Prenajmeme peknú priestrannú kanceláriu o výmere 18 m2 , ktorú tvorí jeden veľkorysý priestor n

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

5.8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - dvojkancelária - 36,50 m2 BA II. -Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Koceľova | 36.5 m²

Prenajmeme priestrannú dvoj kanceláriu o výmere 36,50 m2 na ideálnom 1. poschodí, kancelárie s

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

SAMOSTATNÝ BUNGALOV-Prístrešok na 2 autá ! Súkromie-Slovenský Grob

Reality Pezinok

Rodinný dom | Mýtna | 108 m²

TOP PONUKA - SAMOSTATNÝ - ATYPICKÝ Bungalov 520m2 pozemok- moderný,zariadený . -Slovenský Gro

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Pezinok

395,000 € 3657 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - rekreačný pozemok - BA IV. - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | Veľká lúka | 962 m²

Predáme v lukratívnej časti BA IV.- Dúbravka vo veľmi príjemnej a tichej časti Veľká lúka pekn

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

195 €/m2 195 €/m2

PREDAJ - 7-izbová luxusná vila - Španielsko - Allicante

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Predáme čarovnú priestrannú rodinnú vilu na kopci krásnej lokality XIXON pri Alicante s krásny

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj

Cena dohodou

PREDAJ - Stavebný pozemok BA IV.- Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Vlkovka | 1,065 m²

Predáme lukratívny stavebný pozemok-Záhorská Bystrica, časť Vlkovka. Pozemok-1065 m2 je priprav

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

495 €/m2 495 €/m2

PREDAJ - 4-izbový byt BA III.- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vihorlatská | 101.67 m²

Predáme 4-izbový byt na ideálnom 1.podlaží bytového tehlového domu na Vihorlatskej ulici po st

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

378,000 € 3718 €/m²

PREDAJ- nebytový priestor na služby - 169 m2-Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 169 m²

Predáme v absolútnom centre mesta Dunajská Streda exkluzívne nebytové priestory o výmere 169 m2

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

220,000 € 1302 €/m²

Luxusný 2i byt, projekt UNIVERSO, širšie centrum, loggia + TERASA s unikátnym výhľadom, 16/21p., KLÍMA, lokalita Nivy, ul. Ružová dolina, ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na prenájom: luxusný 2 izb. byt v rezidenčnej novostavbe UNIVERS

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDAJ - pozemok BA III.- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Pyrenejská | 1,030 m²

Chceš bývať v krásnom tichom a kráľovskom prostredí Koliby,? Chcete bývať pod lesom s výhľadom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

670,000 € 650 €/m²

PREDAJ - rekreačný pozemok s garážou BA IV. - Devínske jazero

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Devínske jazero | 1,030 m²

Predáme v krásnom čistom prostredí BA IV.- Devínskeho jazera pekný pozemok o výmere 1030 m2 so

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

103,000 € 100 €/m²

3 izbový byt 65,75m2 + Loggia na prenájom Osuského 26 BA V

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 65 m²

Na prenájom čiastočne zariadený pekný slnečný 3 izbový byt 65,75 m2 + Loggia v bytovom dome Osu

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Chata SENEC Slnečné jazerá JUH na predaj po kompletnej rekonštrukcii znížená KC

Reality Senec

Chalupa, rekreačný domček | Slnečné jazerá | 121 m²

SENEC – SLNEČNÉ JAZERÁ JUH | Luxusná, celoročne obývateľná 3-izbová chata len 80 m od jazera Po

Publikované: 27.07.2023 Aktualizované: 23.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Senec

422,000 € 3636 €/m²

Predaj exkluzívny 4-izbový dizajnový byt v centre Bratislavy – Dunajská ulica 15, Staré Mesto 143 m2 s 2x balkónmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 139.7 m²

Ponúkame na predaj slnečný, exkluzívny a plne klimatizovaný 4-izbový dizajnový byt v prestížnom

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5361 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BA IV Záhorská Bystrica Strmý vŕšok predaj 5 izb. pekného dizajnového rodinného domu s dvoj garážou na 700 m2 pozemku.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmý vŕšok | 301.44 m²

V exkluzívnej a vyhľadávanej časti Bratislava IV – Záhorská Bystrica, ulica Strmé vŕšky, v tich

Publikované: 27.09.2021 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

698,000 € 2554 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK 765 m2 – STARÉ GRUNTY, BRATISLAVA IV – KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Staré Grunty | 765 m²

Exkluzívne v zastúpení majiteľa ponúkame na predaj strategický investičný pozemok vo vyhľadávan

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

226 €/m2 226 €/m2

Hrachovo okr. Rimavská Sobota predaj areálu renesančného Kaštieľa s budovami na pozemku v parkovej úprave 24 830 m2.

Reality Hrachovo

Historický objekt | Mieru | 1,100 m²

Hrachovo okr. Rimavská Sobota predaj areálu renesančného Kaštieľa s budovami na pozemku v parko

Publikované: 26.03.2017 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Hrachovo

920,000 € 836 €/m²

Bratislava Staré Mesto Palisády predaj peknej eklekticistickej vily 1.128 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Palisády | 1,127.79 m²

Reprezentatívna historická vila z roku 1914 v srdci Palisád – Bratislava I – Staré Mesto Unikát

Publikované: 02.04.2023 Aktualizované: 12.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

4,200,000 € 3724 €/m²

2-izbový štýlový podkrovný byt 56,10 m2 v centre Starého Mesta BA I Ferienčíkova ulica na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56.1 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý 2-izbový podkrovný byt s otvorenou dispozíciou (open space) o výme

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

257,000 € 4581 €/m²

Trnava Coburgova ul predaj pozemku o výmere 12 084 m2 vhodného na komerčnú výstavbu sídla spoločnosti

Reality Trnava

Komerčná zóna | Coburgova ulica | 12,084 m²

Trnava Coburgova ul. predaj pozemku o výmere 12 084 m2 , ktorý podľa Územného plánu mesta Trnav

Publikované: 02.10.2014 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

170 €/m2 170 €/m2

4 izbový investičný byt 130,31 m2 – 4 samostatné garsónky BA I Staré Mesto Gorkého ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj pekný slnečný 4-izbový byt s výmerou 130,31 m² po jeho interiérovej a dispoz

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

648,000 € 4973 €/m²

PREDAJ - priestranný 5-izbový RD Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Bernolákovo | 160 m²

Predáme v lukratívnej časti obce Bernolákovo 3-podlažný 5-izbový veľkorysý rodinný dom s pozemk

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

314,000 € 1963 €/m²

PREDAJ - 3-izbový byt so záhradou - Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Ružová | 91.45 m²

Predáme v lukratívnej a tichej a časti obce Ivanka pri Dunaji šikovný 3-izbový byt so záhradou

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

258,000 € 2821 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23016)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie