PREDAJ - 3-izbový byt s loggiou v zelenom prostredí- TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiraskova | 72.5 m²

Hľadáte svetlý domov s príjemnou atmosférou? Predáme príjemný, charizmatický 3-izbový byt o vý

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

224,000 € 3090 €/m²

PREDAJ - charizmatický 7-izbový RD- novostavba - Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Bielokrížna | 280 m²

PREDÁME exkluzívny 7-izbový RD vo Štvrtku na Ostrove novostavba s ÚP 280 m2 a skvelo upraveným

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

515,000 € 1839 €/m²

PREDAJ - celoročne obyvatelna murovaná záhradná chata- Malacky

Reality Malacky

Záhradná chatka | Malacky | 53 m²

Predáme v krásnom tichom prostredí záhradkárskej osady Malacky - kompletne zrekonštruovanú celo

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malacky

115,000 € 2170 €/m²

SIMCITY│PREDAJ MOBILNÝ DOMČEK PIROVAC - Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Mobilný dom | Chorvátsko

Ponúkame na predaj kvalitný mobilný domček značky Adria, situovaný v súkromnom rezorte Kemp Mir

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj

65,000 € 1016 €/m²

NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, KOŠICE-ŠACA

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 49 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie v mestskej časti Košíc s výbornou dostupnosťou a kompletnou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

173,000 € 3531 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový pražský byt pri Novej nemocnici, Ipeľská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu na Ipeľskej ulici na sídlisku Terasa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,900 € 3907 €/m²

ID-4093 Nádherný pozemok na výstavbu v obci VINNÉ

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²

ID:4093 Ponúkame na predaj priestranný a slnečný pozemok v obľúbenej obci Vinné: • jedná sa o p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

120,000 € 120000 €/m²

Novinka
Novinka

POSLEDNÝ POZEMOK V PREDAJI IHNEĎ K VÝSTAVBE

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²

Ponúkame Vám na predaj posledný stavebný pozemok v novej lokalite v obci Dolný Bar na ulici Hla

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

56,000 € 99 €/m²

IMPREAL »» Novo zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt pod Kolibou »» PROVÍZIU NEPLATÍTE »» (English text inside)

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Cesta na Kamzík | 60 m²

Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 4917 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 90m2 » novostavba » cena 855,- EUR / 9,5 ,-EUR/m2 (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Haburská | 99 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory v kvalitne postavenej polyfunkč

Publikované: 03.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

855 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 114m2/146m2 na Hviezdoslavovom námestí (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 114 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu na naozaj ex

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

IMPREAL »»» Ružinov »» Ekonomické bývanie pre 4 osoby »» 2 izby + samostatná kuchyňa » cena 590,- (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súhvezdná | 55 m²

Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre štyri osoby v celkovej cene 810,- EUR (590,-

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 87m2 v ZWIRN OFFICE (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 87 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu v úplne nove

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,170 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» 1-izbový byt s vlastným parkingom »» novostavba Nový Ružinov » cena 490,- EUR (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská 47 | 32.6 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1-izbový byt situovaný na druhom poschodí novosta

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » 2,5 izbový byt na Panenskej ul. » pôvodný stav » 330.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Panenská | 81.36 m²

Na predaj Vám ponúkame dobre dispozične riešený 2,5-izbový byt na treťom poschodí bytového domu

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 4056 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» 3 izb. byt - Ekonomické bývanie pre 3 osoby, samostatná kuchyňa » cena 650,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Gregorovej | 69 m²

Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre tri osoby v celkovej cene 800,- EUR. Tento by

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Podunajské Biskupice » 80m2 veľký 4-izbový byt na Bieloruskej » výhľady do parku (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Bieloruská | 84 m²

Na predaj Vám ponúkame veľký, dobre dispozične riešený 4-izbový byt na štvrtom poschodí panelov

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

229,000 € 2726 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Zrekonštruovaný veľký 2 izbový byt s balkónom na Panenskej ul. » 390.000,- EUR.(ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panenská | 75.8 m²

Na predaj Vám ponúkame dobre dispozične riešený 2-izbový byt na treťom poschodí bytového domu n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 5145 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavné námestie | 60 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 4917 €/m²

Obchodný priestor na prenájom - Na Hôrke, Nitra

Reality Nitra

Obchodné priestory | Na Hôrke | 394 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Nitra, Na Hôrke. Plocha: úžitková 3

Publikované: 29.06.2023 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Nitra

Info v RK

Priestor na prenájom - kancelárie, Námestie hrdinov

Reality Levice

Kancelárie, administratívne priestory | Nám. hrdinov | 15.6 m²

Ponúkame Vám na prenájom nebytové kancelárske priestory na Námestí hrdinov 6 v Leviciach na 1.

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Levice

9 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom - Ďurkova ul., Nitra

Reality Nitra

Obchodné priestory | Ďurková | 1,358 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom obchodný priestor na prízemí v budove na Ďurkovej ul.18 v Nitre

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

Cena dohodou

Obchodný priestor na prenájom - Námestie hrdinov, Levice

Reality Levice

Obchodné priestory | Nám. hrdinov | 365 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom obchodný priestor na prízemí v budove na Námestí hrdinov v Levici

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Levice

Cena dohodou

Priestor na prenájom - kancelárie

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova trieda | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný nebytový priestor na poschodí objektu na Štefánikovej ul. v Nitr

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 23.04.2026