Parkovacie miesto Ružinov – Na piesku, uzavretý areál, investícia

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Na piesku | 13 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj vonkajšie park

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

24,900 € 1915 €/m²

Priestranný 4-izbový byt 95 m², lodžia 11 m², 2x parkovanie, novostavba Bory, Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Hany Ponickej | 95 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj moderný 4-izbo

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

349,990 € 3684 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Zariadený 4-izbový rodinný dom Rovinka – Okružná, pozemok, parkovanie, pripravený na bývanie, pokojná lokalita

Reality Rovinka

Rodinný dom | Okružná | 138 m²

PROSÍM, POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastú

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rovinka

349,990 € 2536 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Slnečný 1-izbový byt s balkónom a parkovaním – ideálne štartovacie bývanie, Dlhá ulica, Stupava

Reality Stupava

1 izbový byt | Dlhá | 31 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj slnečný 1-izbo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Stupava

139,990 € 4516 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom moderných kancelárií v administratívnej budove Lakeside Park pri Kuchajde – výborná dostupnosť, parkovanie, biznis lokalita

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 423 m²

POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária GRAHAMS Vám v zastúpení klienta ponúka

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Svetlý 3-izbový byt 90 m² s terasou 18,5 m², 2 garáže, Smaragdová ulica

Reality Bratislava-Jarovce

3 izbový byt | Smaragdová | 71.78 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

319,990 € 4458 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

GRAHAMS - Zariadená 4-izbová novostavba s krbom a zimnou záhradou, tichá slepá ulica, 15 min od BA

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Jarná | 116 m²

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

384,990 € 3319 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

GRAHAMS - Novostavba celoročne obývateľnej chaty, Ovocinár – Stupava, pokoj a príroda na dosah BA.

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 64.22 m²

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU. Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastú

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

209,990 € 3270 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom kancelárií od 14,4 m2, Westend Tower, Dúbravská cesta

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 14.4 m²

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU V zastúpení klienta Vám ponúkame na prenájom moderné

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

11.25 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3D prenájom nebyt. priestorov medzi Vydricou a Zuckermandelom, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Žižkova | 366 m²

POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária Grahams Vám v zastúpení klienta ponúka

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3D, prenájom, unikátne kancel. priestory Zuckermandel, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Žižkova | 10 m²

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária Grahams Vám v zastúpení klienta

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

GRAHAMS, predaj 3i. starometského bytu F.Weinwurm, Palisády, Moyzesova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 118 m²

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU. Realitná spoločnosť Grahams Vám v exkluzívnom zast

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

544,990 € 4619 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom kancelárske priestory od 16 m2, Grösslingova ul., Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 16 m²

Realitná kancelária Grahams Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory od 16 m2 v centre Sat

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom 1i byt Partizánska cesta Banská Bystrica + parkovacie miesto

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Partizánska cesta | 31 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 1-izbový byt s parkovacím miestom na Partizánskej ulici v Banske

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

570 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Exkluzívna terasa a výhľad z 2i bytu

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Trieda SNP | 53 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v centre BB na ulici Trieda SNP. Byt sa nachádza na najvyššom

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

680 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

predaj stavebný pozemok blízko centra BB, Jakubská cesta

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Jakubská cesta | 536 m²

Exkluzívne – predaj stavebný pozemok blízko centra BB, Jakubská cesta Optimálne bývanie: pozem

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

84,990 € 159 €/m²

Investícia - predaj apartmán Demänová rezort

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänovská cesta | 33 m²

Investícia - ponúkame na predaj kompletne zariadený apartmán nachádzajúci sa na druhom poschodí

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

145,490 € 4409 €/m²

Predaj 3i byt Pieninská ul. Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 74 m²

Exkluzívne - ponúkame na predaj 3 izbový zrekonštruovaný slnečný byt s príjemným výhľadom v Ban

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

184,900 € 2499 €/m²

na predaj starý rodinný dom v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Jakubská cesta | 82 m²

Exkluzívne – investícia: ponúkame na predaj starý rodinný dom v Banskej Bystrici, Jakubská cest

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 12.06.2025
Domy na predaj Banská Bystrica

28,000 € 341 €/m²

Exkluzívne - ponúkame na predaj 1,5 izbový byt na Sliači

Reality Sliač

1 izbový byt | Gorkého | 39 m²

Exkluzívne - ponúkame na predaj 1,5 izbový byt na Sliači (Gorkého ul.) s výmerou 39 m2. Nachádz

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Sliač

103,900 € 2664 €/m²

Ponuka kancelárskych priestorov v strategickej lokalite na Košickej ulici, lukratívna časť Nivy.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 25.7 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3D, prenájom, kancelársky priestor 91 m2, s terasou, Šustekova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Šustekova | 61.6 m²

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúp

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

570 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3D, prenájom kancelárie 42 m2, začiatok Petržalky, Šustekova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Šustekova | 28 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

350 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj kanc./obchodný priestor, kompl. rekonštrukcia, Kazanská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Kazanská | 95 m²

Realitná kancelária Grahams Vám exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj obchodno-kancelá

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

79,990 € 842 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23016)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie