HD reality, Predaj, pozemku na bývanie, Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 574 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj veľmi atraktívny pozemok v zastavanej časti mes

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Krtíš

28,000 € 49 €/m²

HD reality, Predaj, komerčného pozemku, Krupina

Reality Dudince

Komerčná zóna | Nezadaná | 3,219 m²

HD REALITY ponúka na predaj veľmi atraktívny investičný pozemok v kúpeľnom mestečku Dudince v r

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dudince

165,000 € 51 €/m²

HD reality, predaj , slnečné pozemky nad Krupinou , Tepličky

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,975 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj veľkorysé pozemky v atraktívnej lokalite nad me

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

124,000 € 14 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1.izbový byt vo Zvolene

Reality Zvolen

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene, ideálne v lokalitách Zlatý

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

90,000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3.izbový byt v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Banskej Štiavnici, vhodný po rekonštrukcii, a

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2.izbový byt v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici, vhodný po rekonštrukcii, a

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1.izbový byt v Krupine

Reality Krupina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt vhodný na rekonštrukciu v Krupine. Rozloha, st

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Krupina

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3.izbový byt v Krupine

Reality Krupina

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt vhodný na rekonštrukciu v Krupine. Rozloha, sta

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Krupina

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2.izbový byt v Krupine

Reality Krupina

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt vhodný na rekonštrukciu v Krupine. Rozloha, st

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Krupina

Cena dohodou

Hľadáme pre developera pozemok v okolí Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | 3,000 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Banskej Bystrice, prípadne v okolí.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na kúpa Banská Bystrica

300,000 € 100 €/m²

Hľadáme pre klienta dom v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom v Banskej Bystrici, ak mám byť úprimná, hneď niekoľ

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

350,000 €

Súrne hľadáme pre klienta pozemok v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | 500 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme pozemok v Banskej Bystrice, ideálne v okolí Suchého Vrchu, Radv

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na kúpa Banská Bystrica

250,000 € 500 €/m²

Súrne hľadáme byt na prenájom v Banskej Bystrici, ideálne Sásová

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme 2izbový byt v Banskej Bystrice, ideálne v Sásovej a blízkom oko

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

900 €

Kúpa, 2-izbový byt v meste Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v meste Ružomberok. Za každú ponuku Vám budem vďač

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Ludrová.

Reality Ludrová

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Ludrová. Za každú ponuku Vám budem vď

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Ludrová

Cena dohodou

HD REALITY, znížená cena, predaj, rodinný dom Liptovská Teplá

Reality Liptovská Teplá

Rodinný dom | Liptovská Teplá | 194 m²

HD REALITY predaj, rodinný dom Liptovská Teplá[b/] Ak hľadáte ideálne miesto pre pokojné rodinn

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Liptovská Teplá

235,000 € 1211 €/m²

Hľadáme pre klienta bungalov v Banskej Bystrici a blízkom okolí

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom v Banskej Bystrici a blízkom okolí. Lokality, ktoré

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

350,000 €

Pre konkrétneho klienta hľadám rodinný dom Bátovce

Reality Bátovce

Rodinný dom | Bátovce | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v malebnej obci Bátovce . Platba v hotovosti. Poki

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Bátovce

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, rodinný dom, Veľká Paka

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 278 m²

Priestranný rodinný bungalov v pokojnom prírodnom prostredí, obklopený zeleňou. HD reality pon

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

630,000 € 2266 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HD REALITY, predaj, 4-izbový rodinný dom v Šuranoch - Na Vršku

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

HD REALITY Vám predstavuje jedinečnú príležitosť na kúpu moderného 4-izbového rodinného domu, k

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 2312 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpa,1-izbový byt v Banskej Bystrici na THK

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Banskej Bystrici na ulici THK a Šalgotariánsk

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Selce

Reality Selce

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

HĽADÁME PRE VÁŽNEHO KLIENTA: Rodinný dom v lokaliteSelce . "Radi Vám zodpovieme všetky otázky a

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Selce

Cena dohodou

Kúpa, apartmán v obci Demänovská Dolina, Jasná

Pre konkrétneho klienta hľadáme apartmán v Demänovská dolina, Jasná. Za každú ponuku Vám budem

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Demänovská Dolina

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, rekreačná chatka v Šahách

Reality Šahy

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 60 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú chatku v meste Šahy.

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šahy

69,000 € 1150 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Rodinné domy na predaj (23016)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie