Komerčná zóna | . | 6,002 m²
Ponúkame na predaj veľkorysý pozemok s výmerou 6 002 m² v lukratívnom katastri obce Liptovský J
Cena dohodou
Komerčná zóna | . | 7,073 m²
ID: 019-14-STSA Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok s výmerou 7 073 m² v katastri vyhľadávanej
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Mochovská | 0 m²
Ponúkame na predaj priestrannú administratívnu poschodovú budovu nachádzajúcu sa v meste Levice
320,000 €
2 izbový byt | Komenského | 61.42 m²
DENISA SEDLIAKOVÁ z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijemný, pekný
84,000 € 1368 €/m²
3 izbový byt | Dopravná | 62 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt s výmerou 62 m², ktorý prešiel rekonštrukciou
120,000 € 1935 €/m²
Priestor pre výrobu | 0 m²
Ponúkame na predaj časť priemyselnej budovy nachádzajúcej sa v priemyselnom parku v Leviciach.
1 €
Záhrada | 394 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj krásnu záhradu vo viničnej časti Čankova, ideálnu na oddych, víke
35,000 € 89 €/m²
Rodinný dom | . | 240 m²
Lokalita: Miloslavov Výmera pozemku: 1685m² Zastavaná plocha: 115m2 Úžitková plocha domu: 240
459,999 € 1917 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
✨ Viac než len byt... váš súkromný kúsok raja so záhradkou! 🏡🌿 Hľadáte útulné hniezdočko, kde
134,990 € 2454 €/m²
Garáž | Prístavná | 18 m²
Lokalita: Bratislava Nivy Výmera: 18 m² Cena: 14 999 € Garáž sa nachádza v radovej zástavbe po
14,990 € 833 €/m²
Rodinný dom | Ivanka pri Dunaji | 157 m²
Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii s veľkou záhradou a príst
559,999 € 3567 €/m²
3 izbový byt | Komárnická | 61 m²
Interiér tohto 2,5-izbového bytu v Ružinove na Komárnickej ulici ponúka harmonickú kombináciu m
254,999 € 4180 €/m²
Rodinný dom | Dvorec | 110 m²
🏡 *Moderný 4-izbový rodinný dom v projekte Kaskády – Dvorec* ✨ *Novostavba z roku 2024 – pri
184,900 € 1681 €/m²
Rodinný dom | Prostredná | 114 m²
Hľadáte dom na bývanie alebo víkendový dom pri Bratislave s historickou atmosférou a záhradou?
209,900 € 1841 €/m²
Obchodné priestory | Ružová dolina | 34 m²
Ponúkame na postúpenie kompletne zariadenú a zabehnutú prevádzku pedikúry a manikúry v atraktív
14,990 € 441 €/m²
2 izbový byt | Donovaly | 67 m²
Ponúkame na predaj kompletne a kvalitne zariadený 2 izbový byt s rozlohou 67 m², nachádzajúci s
225,999 € 3373 €/m²
Garáž | Panónska cesta | 14 m²
Ponúkame na predaj parkovacie státie, miesto v garáži o rozlohe 14 m² , nachádza sa v modernej
27,999 € 2000 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Predstavujeme vám exkluzívnu rodinnú rezidenciu v obci Častkovce, ktorá ponúka výnimočný priest
349,990 € 1167 €/m²
Rodinný dom | Granatova | 115 m²
💎 MODERNÁ NÍZKOENERGETICKÁ NOVOSTAVBA (A0) – BRATISLAVA, PODUNAJSKÉ BISKUPICE Ponúkame na pred
488,999 € 4252 €/m²
1 izbový byt | Hrabovská | 40 m²
Máme na predaj moderný, kompletne zariadený apartmán situovaný v jednej z najvyhľadávanejších r
144,500 € 3613 €/m²
Rodinný dom | . | 71 m²
🌲 Rodinný dom v objatí prírody: Moderné bývanie na okraji lesa a lúky 🦌 Hľadáte únik z mestské
144,990 € 2042 €/m²
3 izbový byt | Dr. Alberta Schweitzera | 87.7 m²
VIANEMA PREDSTAVUJE🌿 Bývanie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad! 🌿 Ponúkame vám na predaj pri
179,900 € 2051 €/m²
3 izbový byt | M.Turkovej | 65 m²
🏠 Hľadáte domov, kde slovo „pohoda“ naberá reálny rozmer? ✨ Predstavujeme vám tento krásny, ko
164,999 € 2538 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Pod lesom | 180 m²
Novostavba chaty v štýle pasívneho domu v prírode mimo dosahu civilizácie, len 500m od obce Pru
119,990 € 667 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.